הסיכויים לשלג כבד החודש...

הולכים ופוחתים במידה נכרת ככול שעוברים הימים והעדכונים. עדיין יש מקום להיות מופתעים  מה שנותר לקוות הוא שינוי דרמטי בתחילת אמצע השבוע הבא.

מה אמרו פה על תחזיות לטווח הארוך? מה שמשתנה לרעה יכול גם להשתנות לטובה או כפי שאמר המשורר "שום דבר לא ידוע, לא שנה לא שבוע"...

לא סתם העם המובחר קיבל את א"י, יש פה את המזג אוויר הכי טוב בעולם ;)emo_30.png

אכן. יכולות להיות הפתעות החל מהשבוע האחרון של החודש. נראה מה יגידו המודלים באמצע השבוע הבא. כעת אין לפתח צפיות

כל עוד ואנחנו נמצאים בחורף יש לצפות לכל התופעות הקשורות לעונת החורף אם זה גשם רוח ברד שלג אז לא להתיאש  יש מקום לתקווה

דני אני חושב שיש סיכויים טובים מאוד לשלגים נכבדים בסוף פברואר אם ויהיה חיבור של הרמה מהבלקן כולנו יכולים לקבל שלג מגבהים נמוכים מאוד

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

יהיה מה שיהיה, גפ"ס נראה מעולה לטווחים שציינת גיא אני מקווה שהמגמה תשמר ותקצין

אתם יודעם מה , נראה לי שעוד לפני פורים תהייה פה הפתעה , אומנם הסיכויים קלושים ועדיין נראה כי תהייה פה הפתעה , קצת הקצנות ונראה שנקבל משהו טוב 

וכך יהיה הדבר =]

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

קומולונימבוס וגיא, אני חובב מזג אוויר כבר כמה זמן ואני לא ממש מבין בזה ולכן שואל אתכם, האם מה שאתם רואים בנוגע למערכת חזקה שגפס מראה זה ב19 לחודש?

משה ברוך הבא אם תצטרך עזרה במשהו תפנה אלי בפרטי.

וכן מה שאנחנו מדברים זה מתחיל ב-17 לחודש ונמשך כנראה עד סופו

emo_45.png תודה רבה לך

ורק רציתי לומר לך שאל תשים על אלה שבאים ומקניטים אותך, זה קורא שחזאי טועה אבל גם שמעתי שיש לך תחזיות מדויקות מאוד לעיתים קרובות יותר. המשך בעבודתך הנפלאה!

תודה רבה לך משה ידידי נכון לפעמים חזאי טועים זה קורה אבל אני נותן כל יום תחזית חדשה לפי המפות ועומד מאחוריי דברי תמיד =]

פרגון יפה ידידי משה ולגיא מגיע המון, יש לך שם דומה למנהל של סיזונט גם חזאי טוב.

גפ"ס מראה מערכת ארוכה יחסית בטווח הארוך אך אנו עדין לא קרובים שאין על מה לדבר.................... אני חושב שסוף החודש יתן לנו הוא משהו שפריקי היובש האחרונים לא :)

חח נכון למנהל של קוראים משה .ק.

ולמה התכוונתה במשפט האחרון שלך ידידי הוא טיפה לא מובן

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר