לגיא וחברי הפורום ....כנסו

חברים זה פשוט הזוי ! כולם מאשימים את גיא בכישלון כאילו שהוא חייב למישהו משהו .., תבינו הוא צפה צפי מסויים עפ"י נתונים שהתקיימו לתאריך בו רשם את ההודעה , מותר לו לטעות בתחזית גם החזאים הכי וותיקים טועים אז מה ? ...רוצים שלג ?! גם אני ! בסוף לא קיבלנו שלג ..אז מה ..עכשיו נהרוג את שליח הבשורה ?  , כפי שניתן לראות אני לא מגיב פה הרבה אבל בכלל בימים האחרונים הרגשתי צורך עז להביע את דעתי בעניין ..הפורום הפך לגנון של אגו ממש ככה  , מי נכשל , מי הצליח וההשוואות הבלתי פוסקות למרשמלו . מרשמלו באמת בנאדם מקצועי ויקר לפורום הזה אבל .........מי שבאמת עוקב באדיקות אחר הודעות הפורום הזה אולי ייזכר בהודעה שלו לגבי צפי לפברואר ..אני זוכר . "אל תאמינו למפות כרגע ...תתכוננו לשבוע הראשון של פברואר ....." מה תגידו ...טעה , האם האמינות או המקצועיות ירדה ? לא ! , גיא מלווה את הפורום במקצועיות רבה בנוסף עם מומחים נוספים ..אך זה מיועד בשבילו כי הרגשתי פשוט שקוטלים אותו בלי סיבה , שימו לב ! להודעות שלו יצורף לרוב הסבר מקצועי מאוד כאשר רואים שלבנאדם יש את זה , מקצועי לחלוטין , גיא כרגע אני בצבא ויש לי חבר בצבא שעוסק בתחום המטאורולוגיה אני ייעשה כל שביכולתי להבריג אותך למקום שאתה אוהב כלכך ויקדם אותך בעתיד ..מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי.

נ.ב - אני עוד מאמין שיירד שלג החודש למרות הכל ..למה ? רואים שינוי סינופטי מובהק החל מאיזור ה -15 לחודש ככה שחצי הראשון של פברואר העברנו בנעימים ..החצי השני של החודש שהכל עוד פתוח ...מה תגידו ?

אני שמח שהרוחות נרגעו בפורום וסופסוף אפשר לדבר על מה שחשוב באמת , מזג האויר  :) ערב מעולה ! 

צודק 100% ידידי וזה מה שנסיתי להסביר בימים האחרונים 

גם אם לא תרד טיפה אחת של גשם , כל מילה שהוא כתב היה לה גיבוי , הוא לא שלף את זה משום מקום , גם אם הוא ניחש חלק מהדברים זה היה ניחוש מוסכל ועם הגיון מאחוריו

תודה רבה לכם SNOWLOVER בני ואוסמה חברים אין לכם מושג כמה אתם משפיעים עלי.

כל מה שכתבתם נכון אני נותן סקירה מקצועית לפי סמך המפות בלבד בלי להתחשב בטווח הארוך או הקצר פשוט כל עדכון משנה את הדברים שלי לפי תגובת המפות, אני טעיתי רק בגלל שחודש פברואר כל שנה בעייתי מבחינה סינופטית לגלות אותו כי יש הרבה תנאים שפועלים הן לטובתינו והן לרעתינו וזה מקשה עוד יותר לפצח את תעלומת החודש הזה , למרות שגפס מתנדנד פה ושם יש עד דקה 90 לדעת אם המערכת תקרה בפועל או אם לא.

אני מזכיר לכולכם את המערכת של סוף נובמבר או תחילת דצמבר שגפס עלה עליה בהתראה רק של יומיים לפני התחלה וזה היה שוק לכולנו ואף אחד לא יידע שזה מה שיהיה =]

יש משפט האומר כי "אי אפשר לדעת מה קורה , עד שזה קורה" =]

לכן עדיין צריך לחכות מה שכן סוף החודש נראה הרבה יותר טוב ואם במידה יהיה חיבור של האפיק מהרמה הסיבירית לאזורי הבלקן ולא לים התיכון אז יש סיכוי שנראה מערכת שלגים דומה באופייה לשנת 1992 ואני לא צוחק הפעם.

אני עדיין צריך לברר את זה ואת סדר ההתרחשויות שנותנות המפות כי זה עדיין לא מובן אני עוקב באדיקות אחרי מה שקורה בטווח הרחוק בשבוע האחרון והמגמה לאוויר פולארי וקוטבי לאזורינו נשמרת שזה דבר טוב מאוד אבל הוא יכול לקרות ב-2 דרכים.

הראשון זה להתחבר עם האפיק שנמצא בים התיכון ככה שצפון מצרים ולוב יקבלו את הטמפרטורות הנמוכות ביותר, או שהוא יכול להתחבר עם האפיק באזורי הבלקן ככה שגם טורקיה גם קפריסין וגם אנחנו נקבל את הטוב יותר.

עכשיו צריך לבדוק זאת =]

וידידי SNOWLOVER תודה על התמיכה והעידוד האינסופי שלך על אף שאני די חדש בפורום ויודע לקרוא מפות רק 4 חודשים וכבר להגיע לרמת הבנה כזאת זה באמת תדבהמה בשבילי אני חושב שזה רק עוזר לי ורואים שאני מעוניין להיות חזאי בכיר בעתיד כי הפוטנציאל התקדמות שלי עולה מהר מאוד וקל לי ללמוד את הדברים כשאני רוצה , לעומת זאת בלימודים קשה יותר אבל אני בעצמי מרגיש איזה עליית מדרגה עשיתי כאן בפורום מתחילת דרכי וכל זה לא היה לולא אתם הייתם כאן בשבילי ועוזרים לי ואני מדבר על כולכם חברים!

תודה רבה לך ידידי אני שמח שיש לך קשרים עם אנשים מהצבא , אם אתה יכול תשלח לי הודעה פרטית ותדרוך מה לעשות כאשר אני יגיע לצו הראשון בראיון אישי כי אני ממש רוצה להתחיל להיות עוזר חזאי בחיל האוויר ואז להיות מוכשר לחזאי אני ממש צריך כל עזרה שלכם תודה רבה לך אין לך מושג כמה אני מעריך אותכם אחד אחד על הכל =]

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

אני אשתדל לענות לך באמת באובייקטיביות .. עוד לא נולדה המפה , השיטה והתחזית שיכולה לחזות תחזיות ארוכות טווח בטח ובטח במקום שנמצא בים התיכון ושמו מדינת ישראל המפות היותר מדויקות לא מסוגלות לתת דיוק ל-5 ימים קדימה וגם בהם תמיד יש אי דיוקים שמשתנים ברגע האחרון ובעיקר לרעה ( התמתנויות ) אז בוודאי לטווח ארוך . מפות שנותנות ראייה ארוכה יותר למשל לטווחים של 240+ שעות יכולות להראות מגמה ותו לא . כל אלו שנותנים בומים , שלגים והצפות לעוד חודש חודשיים מדברים אך ורק משאיפות ליבם והתחזיות הללו דומות להטלת מטבע או לפתיחה בקפה ולא יותר . צר לי על אותם מאמינים שעוצמים עיניים ונוהרים אחרי תחזיות אלו שאכן יכולות לפגוע ובדיוק באותה תקופה אכן תתקיים ״ הנבואה ״ אבל  בדרך כלל אינן פוגעות וגורמות לאכזבה ומירמורים לאותם אלו שכן האמינו בזה ומרגישים מאוכזבים כאשר זה לא מתממש .

אני באמת בעד לסייג את הדברים כשהם נאמרים על כאלה טווחים רחוקים, אמנם יש לגיא את כל ההערכה שלי לא על הדיוק בתחזיות אלא על ההשקעה והעבודה והמרץ שיש לו לתחום, שזה מוכיח שלאט לאט הוא ילמד לעצמו על מה יותר לסמוך על מה פחות ואני עוד צופה שייצא ממנו חזאי גדול בזכות האהבה הגדולה שלו למקצוע! בהצלחה אח שלי!

תודה רבה לך Snowlover.

זה באמת הדבר בין היחידים שאני אוהב להתעסק בהם בחיים שלי וזה יהיהי הייהוד שלי בעתיד אני ממש רוצה להמשיך עם זה והרבה אומרים שיש לי פוטנציאל גדול מאוד ללמוד מהר ולקלוט די מהר את המפות והתחזיות וגם להיות משהו גדול בעתיד.

תודה על התמיכה חברים =]

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

אני צדקתי

בינתיים עוד שבוע הלך מהחורף שכבר נשאר רק 3 שבועות לחורף

גם החודש האחרון של החורף הלך לי כוס רבאק ערס!
עכשיו צריך לחזור למאווררים ולמזגנים לעזאזל במקום לקבל אוויר טוב של 18 מעלות במרכז ו- 10 מעלות בלילה במרכז ובלי כל השטויות

האלה של הגשם שאחריו בא גל חום ממושך ושרב

דצמבר 2012 נגמר חם מהרגיל.
ינואר 2013 נגמר חם מהרגיל.
פברואר 2013 נגמר חם מהרגיל ויבש במידה חריגה.
מרץ 2013 נגמר חם מהרגיל ויבש במידה חריגה.
חורף 2012-2013 יגמר חם מהרגיל ויבש במידה חריגה.

חרא של חורף שלא שווה כלום!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: lia5000
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר