נסגרה המגמה לשבוע הקרוב

גשם  מקומי במהלך שני ובחלקו של יום ג. עד אז ירידה בטמפ מיום א. החל מיום רביעי התחממות קלה.

באסה גדולה 

סוף סוף החורף הגיע 

זה מה שיש ואין מה לעשות וזה לא הסוף והחורף עוד לא נגמר ויכול להפתיע עד אמצע מרץ לפחות 

וסיכוי טוב שנקבל עוד מערכת גדולה כי אנחנו עדיין בעיצומו של החורף אז יש עדיין סיכוי כצת סבלנות ואולי זה יקרה החורף עוד לא אמר את המילה האחרונה

מה אומרים הירדנים אוסמה?

מאוד מזעזע , הקור קיבל פיק ברכיים מהרמות באפקריקה , מפחד לרדת .....emo_11.png

ת'אמת הם מזמן ירדו מתסריט של מערכת שלג גדולה ולא דנים בזה יותר הרי ברור מזמן שלא יהיה שלג הם הבינו את זה והתחילו לדבר על החצי השני של החודש שאולי יפתיע

האמת היא שכתבתי כבר ב 25 לינואר שלא נראה עוד שלג החורף הזה אבל גיא העלה תרחיש מאוד הגיוני שמאוד האמנתי בו , לצערנו לא התממש , אני מאוד מקווה שעדיין נופתע

להכריז שלא יהיה יותר שלג לדעתי זה גם לא נכון כי איפשר לדעת ויש עוד זמן ולפעמים שלג יכול לרדת אחרי שרב באמצע מרץ

אתה צודק אוסמה , רק משום מה לא מרגיש לי טוב

חברים יכול להיות הפעם המערכת שאמרתי לא תקרה אבל לא קרה כלום כי יש הפתעה בסוף החודש ענקית שבטוח תפתיע את רובכם.

אני עדיין מחכה לעדכונים מהמפות עד אמצע שוב הבא ואז ליתר ביטחון אוכל לדעת בערך גובה שלגים וזאתי תהיה המערכת שתסגור את פברואר ולפי דעתי הקיצונית ביותר מזה עשור

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

גפ"ס אופטימי לסוף החודש אירופה מתחילה להיות אם "בשר" אדום כמו שאנו אוהבים ואנו נקבל את הירוק ונראה כי זה תהליך הדרגתי כך שיכל להיות תקופה ארוכה יחסית של גל רודף גל בסוף החודש,סתם השערה אין לי שמץ של מושג מה יקרה ניסיתי בעבר לתת תחזיות ארוכות והבנתי שזה מוריד ממני את האמינות כך שאני ממש לא סגור על עצמי.

לא נור א ידידי אני פה לתמוך בך גם אם זה ייכשל זה קורה וזה חלק מהשגרה של חזאים מתחילים וגם מתקדמים.

לא ייקרה כלום אם יהיו לנו טעויות פה ושם =]

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

תודה רבה לך ידיד יקר

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר