הודעה חשובה לכולם כנסו!!!

לאחר הוויכוחים וההתנהגות הלא טובה שראינו היום בפורום ו דווקא אנשים חדשים שמציקים לאנשים וותיקים פה בפורום שמשקיעים ומתאמצים ובונים את הפורום ומנסים לתת את כל מה שביכולתם כדי לספק ולהבהיר וללמד אנשים כל מה שקשור בתחום מזג האוויר הפורום זה בנוי והוקם כדי לשרת את חובבי מזג האוויר וזהוא וזה לא מקום לריב ולקלל ולהשפיל ולפגוע בכבודם של אנשים ולצערי כואב לי הלב על מה שקורה פה בפורם ובכלל ההנהלה שלא מתייחסת לכל מה שמתרחש פה הנהלה לא לעניין וכך גם יהיה הפורם זה כמו צאן בלי רועה . אני גם חדש פה ולא וותיק והגעתי לפורום הזה בנובמבר כי ראיתי פה אזזזז אנשים לעניין שתורמים ומעדכנים מהללב אנשים אוהבי וחובבי מזג אוויר וכבג הפסדנו אחד ולא סתם אחד מרשמלו תגידו כן תגידו לא הוא היה הסטוריה בעצמה בפורם פה שהצליח לשכנע את כולם שהוא הגדול מכולם בפורם הזה וכולם אהבו אותו . הוא הלך והפורם מאז רק מתדרדר לעניינינו לכולם פה הזכות להביע את דעתם וגיא לא דבר שטויות ולא הביא דברים מספר היסטוריה של כיתה ב  הוא הביא דבאים שנראים כמגמה אצל המודלים והמפות ודבריו נתמכו על ידי אנשים שמבינים עניין זה שיש סיכוי שתחזיתו לא תתממש זה לא אומר שהוא לא מבין אלא לטבע יש את החוקים שלו ואלוהים כך רוצה והבנאדם יכול לטעות כי הוא לא אלוהים ובכלל יש עוד זמן ויכול להיות שגיא יפגע בסוף והמלחמה עם המודלים לא נגמרה תהיו אופטימים תודה לך גיא על ההשקעה ותמשיך כך ובהצלחה אבל אני רוצה להודיה לכם שאני כם מתכוון לעזוב את הפורם כי בתקופה האחרונה הוא לא מספק אותי ובמקום שיהיה מגרש למזג אוויר הוא הפך למגרש של כדורגל שיהיה לכם בהצלחה ושתחזיתך תתגשם גיא 

אוסמה , נאום חוצב להבות , כל הכבוד לך , באמת יש פה כמה צופים שנהנים לחרב את מה שנבנה לאורך זמן וחבל , אני מציע פשוט לא להתייחס זה הכל , הם יעלמו לבד , מחפשים תשומת לב ? לא בפורום הזה מצטער...

צודק ידידי אבל זה מעצבן שבמקום שאנחנו נתעסק במזג האוויר אנחנו מתעסקים בדברים אחרים ונראה לי שעוד מעט במקום שננתח מפות נתחיל לנתח גופות חחח באמת חבל להרוס את הפורום הזה

צודק 100% ידידי אנשים מגעילים שמנסים להתערב בעבודה של אחרים ולפגוע בהם וזה לא מתאים אני גם מקווה שזה לא יחזור על עצמו ושהפורם הזה ישגשג ורק יצליח אחרת אני גם אעזוב כי אני באמת שוקל לעשות את זה מקווה שלא

אל תעזוב אוסמה כל עוד אנחנו כאן לפחות נגמור את החורף כמו שצריך ואחרי זה נראה לאן זה יילך ר

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

כבר

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

אני מצטער שהגענו כבר למעמד הזה אבל כאני מתחיל לשאול כדי לא להיפגע מאנשים כאן.

להוציא עדכון ערב בהדגשה על לפי המפות בלבד ולא לפי סמך שום דבר אחר!!! ?

כן או לא, תחליטו אתם?

אני חושב שכדאי שתוציא עדכון ערב לפי מפות וגם לפי מסקנות וכיוונים שלך!!! אל תקשיב לאנשים שרק רוצים לפגוע!!! 

זהוא בואו נשכח מהתחזית לשלג בנתתים ונתייחס רק למודלים 

צודק אוסמה תוציאו את זה כרגע מהראש שלכם וככה נקבל אולי משהו טוב =]

ועמית אני יוציא בקרוב

אוסמה אתה מלאך עם כנפיים איזו המפתייה אתה מביא לפורום, יום שאתה לא כותב זה יום אבל לכולנו emo_27.png.

גיא ידידי אני לעולם באש ובמים לא התנעג אילך כחה אך ידידי תיהיה חזק,בפעם הבאה שאתה נפגש עם בן אדם שמזלזל ביכולתך בפורום על תיתיחס עליו הוא לא שווה כלום זכור רק את מי שאתה מעריך: אותי,אוסמה,עמית,אלעד,מתיתיהו,אופיר............... זכור את כולנו ברגעים אלו.

כן עדיף היום קצת יותר מודלים מחר ניהיה יותר "בשלים" לנסות לראות אל מה שמעבר למודלים, ערב טוב לכולם!

המודלים נראים מהפנטים בטווח הארוך =]

ותודה חברים אני תמיד אזכור אותכם ברגעים האלו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר