אני לא מגיב הרבה - אבל בכל זאת לבצע נסיגה כה מהירה מתחזית מבטיחה על שלגים - מהווה אי נוחות מסוימת, ואני אומר זאת בכל הכבוד הראוי.

יש פה נביא שבאמת יכול לתת תחזית מדוייקת ? בכוונה אני קורא לזה נביא , אין כזה דבר 

גיא העלה תרחיש מסויים , מאוד הגיוני שלא התממש מכמה סבות ולא נפרט אותם עכשיו , זה לא אומר שהוא לא מבין , הוא תותח בתחום ואם תקראו את כל מה שהוא כותב תבינו , מדובר בתחזית לטווח ארוך , אין ערבויות. זו הסיבה שגם הגדולים לא נותנים תחזית ליותר מ 5 ימים וגם זה הרבה

אחרי מאוד הגיוני , 

תודה רבה בני אני באמת מנסה לעשות דברים שרבים לא יכולים ולפצח את תעלומת פברואר אף על פי שאני די חדש בתחום ויש כאלה שמפריעים לי בדרכי ולא נותנים לי אפשרות להינות מכל רגע וממעיטים כי ואומרים שאני שקרן.

אני לא שקרן ואני לפחות עומד אחרי הדברים שלי גם אם לא קרה אז מה לכל חזאי יש ירידה לצורך עלייה ולא זכור לי שיש כאן נביאים.

וגם יש אנשים שתומכים מאחוריי דברי ואני לא אכתוב כזאת סקירה לעצמי מה אני משועמם?

התלבטתי המון לפני שהוצאתי את הסקירה לפורום גם אני עושה את השיקולים שלי , אני לא ליצן שבא להצלחיק אותם עם תחזיות אחרות כי זה מה שבפועל היה הפאמור לקרות עד לפני שבוע והתמונה עדיין לא ברורה.

יש גם מערכות שבאות בדקה ה-90 ולא הכל עובד לרצונינו, אנחנו לא שולטים בזה, אנחנו מונעעים על יד. זה כמו בובות על חוט .

על כן לא ניתן לפסול את מומי על דברים שלא ניתן לבסס אותם אבל כן היה ניתן להוכיח אותם במפות לפני 4 ימים והייתה תמונה יפה של המערכת.

דברים משתבשים וזה קורה אז מה?

לתקוף אותי מאומה, הרי אני לא גרמתי לזה ולא עשיתי שום דבר לתומי כדי לדעת שהתרחישים ייראו ככה.

הניחו לי לנפשי נמאס לי מכל המלעיזים למיניהם אני עוד יסיים איתם בדרך הטובה או הקשה.

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

גיא אל לך להתייחס לכולם לכל אלו שפוגעים בך, אין לי מושג למה הם עושים את זה ואבל אל תקשיב כי כל מה שהם אומרים הוא נכון רק הפוך

תודה עמית ידידי אני באמת יינסה שלא להתייחס זה ממש מעציב אותי שחושבים עלי ככה =[

ועוד הערה אחת ידידי אלייך עמית אמרתי שיפתחו את סכר דגניה השנה אצרתי שיש סיכויים גבוהים מאוד לכך בסוף החודש ואלי זה ייקרה אז אני לא רוצה לצאת בהצהרות מיותרות כדי שאחרי זה ייכעסו עלי כי זה לא קרה במקרה שזה באמת לא ייקרה.

אסל עמית אם תרצה להשאיר את החתימה זה בסדר אבל אל תעשה את זה תחת החסות שלי כי אני מקווה שזה מה שיהיהי להבטיח אני לא יכול להבטיח כלום אפילו את התחזית למחר אני לא יכול להבטיח מרוב הקושי של קריאת המפות החודש.

אבל אני עושה את מיטב יכולתי גפכדי לדעת מה ייקרה בהקדם ולהגיד לכם בערך מה אני רואה לאותו התאריך לא אמרתי שזה מה שיהיה אלא יש סיכויים גבוהים לכך =]

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

לא אמרתי שיפתחו*

אל תדאג את זה רשמתי מתוך השערה שלי 

סבבה אחי תודה רבה על הכנות שלך .

תמשיך ככה ואם תצטרך עזרה תגיד לי

אני דווקא נהנה לראות. בחור כל כך כשרוני בגיל כה צעיר מה אכפת לי אם התחזית לא הצליחה אבל זה לא נורא ככה צוברים ניסיון שהוא מחויב כמו המידע עצמו

אתה ממש צודק בר אין לך מושג כמה הפורום הזה עוזר לי וגם האנשים כאן ככל שמתחילים לעסוק בעתיד יותר מוקדם ככה העתיד יהיה מפותח כשיהיה מאוחר משמע אם אתחיל עכשיו זה עוד נקודות בונוס כי יש לי המון שנים להתלמד ולעסוק בנושא עד היותי מבוגר .

לכן עצם זה שהתחלתי בגיל 17 זה כבר יתרון בשבילי =]

מחזק את דבריך גיא כל הכבוד לך.

גרמת לי חשק ללכת לעשות תואר בג"ג באוניברסיטת חיפה אך כרגע אני צריך לחכות שהסיים את התואר במה שאני לומד עכשיו

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: שלמה ויםמן
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר