עדכוני צהריים בגפס

גפס נראה טוב לטווח הקצר עם טפטופים וגם מקומי ב-12 לחודש.

מעבר לכך בין ה-13 ל-15 לחודש נוצרה בעיה.

עליית הרמה הסובטרופית תעלה לאזור דלתת הנילוס ותשפיע גם עלינו כנראה עם 15 מעלות ברום 850 מיליבר משמע 24 טמפרטורת קרקע של 2 מטר.

הסיבות לאי קיום המערכת הן בגלל שהרמה הסובטרופית מתפתחת מעל לוב ולא נותנת לאפיקיות להתקדם מזרחה אלא היא במקום זה נשארת ביוון בקצה המזרחי שלה, זה בנוסף להתרכסות שאירופה תקבל כשאנחנו נקבל את הרמה .

הרמה מהווה לנו בעיה רצינית לקיום המערכת וגם איסי נותן את הרמה שתעלה ליומיים אבל עדיין יומיים כאלו יכולים לשנות את הכל.

במידה ואירופה תקבל התרכסות ואנחנו נקבל רמה סובטרופית יווצר מצב של לחץ כלפי הרמה הסיבירת שתדחף את הרמה הסובטרופית דרומה ואז כנראה בין אמצע החודש לסופה תהיה מערכת אחת במקום 2 מערכות.

מיעו הגשמים הזה ייפסק ברגע שיחדור אלינו האוויר הקר מהצפון ולפי המפות לא נראה שזה ייקרה בשבוע הקרוב בכלל.

נחכה לעוד עדכונים כי כרגע העדכון הזה רק הרס עוד יותר את הסיכויים של בניית המערכת וזה מקשה למצוא פתרונות נוספים ואינני כלל יודע אם תעלה הרמה הזאת בכלל או שסתם גפס כל פעם מחפש דרך אחרת להשלמת הפונקציות שלו.

כבר בתאריך ה-17 לחודש הרמה עושה את שלה ומדרימה למקומה בעוד נראה שבמפות כי האפיקיות תתגבש ותתרכז בעיקר במרכז ובמערב אירופה והגשמים יחזרו אלינו בצהריי היום לפי המפות, התרכסות מחכה באטלנטי בנתיים.

ב-21 לחודש האפיקיות תהיה בכל אירופה וההתרכסות תעלה מהאטלנתי לגרינלד כאשר בגרינלד יהיה לחץ של 1060 מיליבר ובין ההתרכסות יהיה אוכף, הגשם יחזור אלינו גם ב-21 לחודש כמו שניתן לראות.

ב-22 לחודש האוויר הקוטבי עדיין יחכה לנו בצפון בצפון רוסיה. שקע נמוך צפויה להיות בין בריטניה להולנד.

הרמה הסיבירית מגיעה למרכז הקוטב ולמערב רוסיה.

הגשמים צפויים כנראה לרדת גם ב-22 לחודש.

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

גיא ידידי.  שוב אתה מסתמך במסקנות על גפס.  לאומתו אי.סי דווקא די תומך בתחזית שלך לשבוע הבא.

בו נחליט שאנחנו הולכים איתו .

גיא מספיק עם התחזיות לתקופה רחוקה אין בהן כל מציאות סתם השארות 

לא יהיה לצערי ידידי אלו היו סתם ניחושים של חזאים מתחילים חסרי נסיון, 

אולי שנה הבאהemo_05.png סתם עדיין יש סיכוי למשהו החורף אני בניגוד לאחרים לא זורק ניחושים לאוויר ונותר תחזיות גג לשבעה ימים ככה שלא אדבר בינתיים על מה יהיה בסוף החודש 

רוצה עצה? אל תקשיב לכל השטויות שאנשים אומרים על טמפרטורות ודברים קיצוניים כאלה שלא נראו שנים. אנשים קונים את השטויות האלה בקלות מדי וזה סתם מעצבן

עידו ומה יהיה בטווח של שבוע קדימה מהיום ?

אמא שלך ניחושים תעוף מהפורום כבר ימניאק!

רק 18 הודעות ואף אחד לא מכיר אותו בפורום חושב שהוא חזאי מתקדם. לך לסיזונט אני רוצה לראות איזה יחס תקבל שם.

אתה חסר נסיון וכמוך יש עוד אלפיים תסתק מפה 

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

אתה לא יודע מה הנסיון שלי ילד חוצפן שכמוך!! מה שבטוח שהנסיון שלה לפי התחזיות שלך שווה לחתולה דרוסה ברחוב

הבוטות שלך והזלזול שלך באנשים ראוי לחוסר הערכה וכבוד לאחרים למרות בפהעבודה הקשה שהם עושים.

יש לי קשרים עם כמה חברים האקרים אם אתה תמשיך להציק לי אני יגרום להם למחוק את התגובות שלך על פרסומים שלי

תעשה מה שבא לך גם ככה הפורום הזה נהיה פורום של ילד בן 17 שלא מבין מהחיים שלא וזורק ניחושים לאוויר

תעשה מה שבא לך גם ככה הפורום הזה נהיה פורום של ילד בן 17 שלא מבין מהחיים שלא וזורק ניחושים לאוויר

היחידי שזורק דברים לא קשורים לאוויר זה אתה והיחס הגורף שלך אלי ובטח לעוד הרבה אנשים בחיים שלך.

בחיים לא יהיו לך ככה חברים אתה יוצר לעצמך רק אויבים עם הגישה הזאת.

עד שלא תשנה גישה אני ממליץ לך לא לחזור לכאן אפילו

וואי וואי אני לא יודע מי האכיל אותך בכל כך הרבה שטויות

אתה האחד והיחידי

וואי אתה פתטי

דמך בראשך.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: lia5000
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר