חברים בעניין מרשמלו כנסו...

הו ילד לא יותר אם כול הכבוד. למרות ״הנחושים״, נכון אני לא מנחש אבל כולם זוכרים רק את ״ההצלחות״ ואת הכישלונות ממש לא לא פלא ההנהלה של הפורום עשתה את שלה ואני איתה. נמאס כבר מלהיות ״אני אני אני״ ואין כמוני ,מספיק כבר עם זה , עלאק ״מודל מרשמלו ״

אני חולק עלייך.

מרשמלו הוא איש דגול שההנהלה כאן השחיתה את כל העסק שלו שעבד עליו המון זמן, הוא פתח את השרשור כבר מתחילת דצמבר והם פשוט הורידו לו עמודים להנאתם.

זה כמו לדוגמא שאני יביא לחבר משהו קיר לי ויגיד לו שישמור לי אותו ואז מישהו יבוא ויקח לו את זה , אז אני אלחם ואתמקח כמה שצריך כדי שהפריט שלי והחפצים שלי ייחזרו אלי, תשים אותך במצב הזה אתה גם הייתה עושה בדיוק את אותו הדבר אם היה קרוה לך את המקרה הזה.

במקום להסתכל על אנשים אחרים תשים את עצמך במקומם בתמונה ותראה איך אתה מרגיש אחר כך תשפוט מה עובר עליהם ולמה ההשלכות של ההתנהגות שלהם כך.

ומרשמלו ממש לא ילד הוא בנאדם מכובד נשוי עם ילדים.

גם אם אני הייתי במצב שלו הייתי שוקל לעשות בדיוק אותו דבר עד כדי עזיבת הפורום, איך אתם מעודדים אנשים לעזוב את הפורום פה אני לא מבין אתכם אחרי כל מה שהוא נתן ועשה הכל בשבילכם ואז אתם יורקים לו בפנים בגלל משהו שלא הוא אחראי לזה?

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

לא מתאים מרשמלו איש מכובד עם נסיון רב בתחום מזג האוויר ויש לו המון הצלחות

נכון אוסמה אבל תחשוב איך הוא מרגיש כשעושים לו דבר כזה זה באמת עצוב אני באמת הייתי קם על הרגלים לוקח את עצמי ועוזב פשוט ככה...

זה לא התנהגות ילדותית או מופרכת זה פשוט זלזול בבן-אדם וממש מראה על חוסר כבוד

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

נכון ידידי הוא נפגע קשות ובגלל זה הוא החליט לעזוב והוא צודק 

עם כל הכבוד למרשמלו , ויש כבוד.

ממה הוא נפגע בדיוק? מאיזה האקר שבא ועשה בלאגן? ההאקר השיג את מה שהוא רצה !!!!!

הוא הרי לא רק פגע במרשמלו , הוא גם החליף ניקים בצורה שברור כשמש שזה לא ההנהלה עשתה , מי שהחליפו לו יודע למי אני מתכוון.

בתור איש בוגר עם ילדים הייתי מצפה ממנו להיות יותר מחושב ובעל פתיל פחות קצר...........

עם כל הכבוד לאלה שלכאורה נותנים כבוד למרשמלו לא נראה לי שמישהו היה עובר לסדר היום על מה שנעשה פה!

פעם היה פה פורום עם מספר אנשים שמבינים עניין ודמות אחת מעניינת וייחודית בשם מרשמלו שהעזה לתת תחזית לתווח ארוך וזאת הייתה הייחודיות של הפורום הזה.. עם כל הכבוד לכולם פה בלי מרשמלו זה ממש לא אותו דבר. חבל..

יוסי כל מילה חקוקה בסלע !!

מרשמלו תחזור הביתה, אתה חסר.

שלום לכולם.  ראשית חסרונו של מרשמלו מורגש לכולם.  אבל !!!!  גם מחליפיו שהם גיא וסוער ממשיכים את דרכו באופן יוצא דופן.

אל לנו להסתכל לאחור אלא קדימה ולתת שכם חמה להם .

לגבי מרשמלו זה פשע מה שניגרם לו  , ואני עדין חושב שזה מעשה לא של אקר אלא של מי שעינו היתה צרה עליו והרגיש שמרשמלו גונב לו את ההצגה הטובה בעיר.

גם אם לטענת מי מיכם שאקר גרם למחיקות הרי מנהל הפורום יכל בלחיצת כפתור להחזיר עטרה ליושנה ולתקן את העוול .

זה לא נעשה !!!!  ודי לחכימה ברמיזה.

ללא ספק מרשמלו הוא ה-חזאי בכל מה שקשור, אני יודע שנגרם לו עוול ואני מצדיק את זה שהוא עזב את הפורום (אחרי מה שההנהלה עשתה לו זו זכותו) אבל מה שבטוח יש לו המשכיות. אני מדבר על גיא וCB המופלאים! יש להם לשניהם יכולות מטורפות! ואני ממש לא אתפלא אם הם יגידו שמרשמלו לימד אותם מה שהם יודעים כי הם ממש אבל ממש לא רחוקים ממנו! שאפו! emo_45.pngemo_45.pngemo_45.pngemo_126.png

חוץ ממרשמלו אני לא חושב שיש עוד מישהו שיכול לחזות לטווחים ארוכים.

עם כל הכבוד לשאר חברי הפורום מי שקצת יש לו ידע במטאורולוגיה מבין שדבריהם נבובים ומלאים שטויות.

חיזוי לטווחים ארוכים הוא כמעט בלתי אפשרי וחבל על הטעיית הציבור שנעשית כאן בפורום...

אני חולק עליך אבל זו דעתך והיא מתקבלת

אוי נו יוסי אתה לא באמת מאמין שזה האקר .

ובוא נצא מתוך נקודת הנחה שזה האקר , אז מה התפקיד של מנהלי האתר?? למה הם לא עשו עם זה משהו ?

למה אורי בץ לא הגיב להודעה ששלחתי לו ? למה מנהלי הפורומים לא הגיבו לי יותר ?

ויותר חשוב אחרי שהם ידעו על המחיקות למה זה  המשיך?

מרשמלו ידע למה הוא עזב ובצדק!!

קישתא קיץ emo_23.pngemo_46.png

גם אני חולק על מוטי.

לא צריך להיות חזאי ברמה ממש מקצועית כדי לדעת מה יהיה בטווחים הארוכים, כל עוד יש ידע טוב בקריאת המפות הסינופטיות אפשר לצאת מכלל הנחה שיהיה משהו פעיל בתאריכים מסויימים =]

מחזק את דבריך  גיא

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר