הצלחתי לחזות בתחילת החודש הקודם שתיהיה עצירת גשמים החודש אני מקווה שהמידע אתן לך הוא נכון

מה נסגר עם המודלים הם לא מזהים כלום וזה מתחיל להדאיג

אני חושב שביום ראשון הבא המודלים יתחילו לזהות את גלישת הפולארי והאפיק ותתבהר התמונה ....emo_01.png

כבר לפני יום ראשון לפזה ייקרה לדעתי גליליון אפילו בשבת אני חושב שנתחיל לראות זאת או באייסי או בגפס או?בנוגפס.

האופטימי ביותר יהיה הטוב ביותר אוסמה =]

ועוד אתה גר בגליל וגם אתה גליליון מחר עם הסקירה שלי צפויה הפתעה במיוחד בשבילכם

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

מחכים לסקירה שלך גיא בכליון עיניים emo_01.png תודה גבר 

תודה על התמיכה והסבלנות אחי, אני יספק את מיטב הידע שלי על סמך הנתונים שצברתי מתחילת השבוע.

נקווה שלפחות אפגע קרוב למקור ולנתונים אם כן אז חבל על הזמן מה שיילך פה =]

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

הם מראים כל הזמן שהפולארי תקוע ממערב אני מקווה שהם יתחילו לזהות בשבת ומחכה לסקירה גיא תודה לך ידידי

בכיף אוסמה הבאתי לך ולגליליון רמז למה שיהיה במערכת הראשונה.

תקרא את ההודעה שלי כאן באשכול שנכתבה בשעה 22:38.

תקרא לאט ונראלי שתבין מזה אומר =]

מחר היום הגדול חברים לכו להתכרבל בפוך

חחחח קראתי וקראתי עוד פעם ואהבתי ותמיד אהבתי מה שאתה כותב תודה לך ידידי מחכה למחר

חחחח קראתי וקראתי עוד פעם ואהבתי ותמיד אהבתי מה שאתה כותב תודה לך ידידי מחכה למחר

גם אני =]

אני מקווה מאוד שלא תתאכזבו לאלה מכם הדרומיים יותר

אוסמה בחית קצת אופטמיות לא תזיק לך והמערכת פה עדין תהנה ממנה במקום לחפש ישר תמערכת הבאה שממילא גפס ללא יזהה אותה עד לדקה 90 ככה זה  אייך אפשר להנות מרדיפה כזה שניה

אנח מחפש פברואר משוגע קר מושלג וגשום שיתן סיומת מדהימה לחורף המקסים הזה כי גשם כבר קבלנו והמון וסגרנו ממוצעים עכשיו צריך לחפש מערכות שיציפו אותנו בשלג ושהחרמון ישאר לבן עד יוני לפחות ושהכנרת תתמלא עד הסוף זה נשמע כצת הזוי אבל זה יכול לקרות אויי איפה 92 איפה

92 פה אחי אבל צריך לקבל אותו בסבלנות =]

סליחה שהרסתי את השמחה במידה וזה היה 92 הינו צריכים לסגור עונה מדצמבר.

אך גם העונה הזאת מד-הי-מה אם היינו על אפר וולקני כמו ב92 אני חושב שהיינו רואים מחזה מדהים כמו אז.

אך פברואר הולך להיות................................................. ולסיכום מכל הקטע המצונזר הולך להיות גשום מאד

עבור לעמוד
, , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר