גיא אבל למה לפי חיזוי ועדכוני מזג האוויר בארץ ובעולם אומרים שלפי הגפס אכן יש שיפור למערכת ב12 לחודש-לשלגים בהרים הגבוהים בצפון- וצריך לעקוב לשיפורים נוספים-בעדכונים???

תודה רבה לך על האמינות והכנות CB ידידי אתה עוזר לי להתקדם פה , הרוב כאן בזכותך :)

אלעד יש סיכויים טובים שזה לא ייקרה אני לא רואה סיבה טובה להתפתחות שקע נוסף באיטליה.

נועם לא הבנתי לאן ניסיתה להגיע ? מה בכוונתך לדעת ידידי?

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

למה לפי   חיזוי -ועדכוני מזג האוויר בארץ ובעולם בפייסבוק https://www.facebook.com/ThzytMzgHwyr אומרים לפי הגפס שאכן יש שיפור למערכת ב12 לחודש-לשלגים בהרים הגבוהים בצפון- וצריך לעקוב לשיפורים נוספים-בעדכונים ולמה בהרים הגבוהים אמרת בירושלים??

מזאת אומרת בהרים הגובים בירושלים?

תסתכל באשכול שלי אחי.

כרגע לא רואים שום שיפורים בטמפרטורות עדיין אך באפיק יש טיפה שינויים פה ושם

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

לא אחשלי לפי האתר הזה הם אומרים שלא ירד שלג במקומות שציינת אלא רק בהרים הגבוהים בצפון ב12 לפברואר למה?

אני לא רואה איפה הם רשמלו את זה אחי אם תוכל להראות לי אני אשמח...

וגם אם הם רשמו עדיין אחי אין להם איך לדעת בוודאות שהמודלים מזגזגים ככה מיום ליום.

לעומת זאת חברים סתכלו על אייסי בשעה 240 ע' צ' .

הם מראים עדיין את ההתרכסות באטלנטי משום מה ואתה האוויר הפולארי הם משאירים באזור גרמניה עד נורווגיה באמת מוזר אבל לפחות נראה יותר טוב מפעם הקודמת.

עד יום שני נדע בוודאות מה הולך לקרות

תקשיב ידידי נועם הם הולכים על גפס ומנסחים אותו וגיא רואה מעבר לאפס הוא מנסה לפתור את הקושי שלו. ואני מאמין שזה יתגשם.
תקשיב ידידי נועם הם הולכים על גפס ומנסחים אותו וגיא רואה מעבר לאפס הוא מנסה לפתור את הקושי ואני מאמין שזה יתגשם. זכור שלא חזו שלא בירושלים עד רק כמה ימים לפני מלפני חודש

גם אני , גם יש לי אנשים שתומכים בי וחושבים בדיוק כמוני :

אתה ידיד קומולונימבוס מתתיהו ומרשמלו.

אימתתי את הסקירה שלי לא פעם לפני שהעלתי אותה לאוויר כדי לדעת שיש לפחות אור בקצה המנהרה וסיכוי טוב להגשמת הדבר ונראה שכן אחי.

אנחנו מתעלים גם על חזאים אחרים.

רק שכל אחד נמצא בדעה אחרת עד שתחכה ותראה ביום שני כפי שאמרתי שגם הפעם ביום שני המודלים יינעלו על עצמם כולם ייתגבשו לדעה משותפת ובסוף יהיה שהאופציה שנתתי תהיה נכונה אז אני לא דואג =]

עוד פעם אני מנחש שרק ביום שני זה ייקרה בין עדכון לילה של גפס 4.2 Z00 לבין עדכון לילה של גפס ב- 5.2 Z00.

ו-CB נכון מאוד המשפט האחרון שאמרתה 

מחזק אותך ותודה שוב פעם

emo_45.png

"אופטימיות זה שם המשחק"

אתר חיזוי ועדכוני מזג אוויר בארץ ובעולם נוטים להגזים בתחזיות שלהם ולפעמים מדברים שטויות אני מעדיף לכולם לא להתייחס לאתר הזה .... וגיא וסיבי עשיתם אחלה עבודה ואחלה סקירה כל הכבוד לשניכם ... ונקווה שהמערכת והאפיק שיגיע לא יהיה מוכה אנוורסיה וביצי שור ... ושמערב אירופה יתרכס חזק ... ונקבל אחלה מערכת שלג שחיכינו לה 20 שנה .... 

הנה התחזית ליום שני הקרוב:

יוני יכנס לפורום ובסידרת הודעות יקטר שהוא מת מחום ואיזה מין חורף זה לעזאזל?

emo_06.png

חחחחחחחחחחח יוסי.

בכל פורום יש את המתלונן הסדרתי .

יוני מזכיר לי את  הגולש " מצב הרוח" מהפורום תפוז.

קישתא קיץ emo_23.pngemo_46.png

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר