מילים כדורבנות אובמה ידידי emo_45.png

חח אובמה אחי חחח הרגתה אותי.

יפה שאתה מכניס טיפה הומור לפורום.

אוסמה ואובמה באמת זה שמות די דומים

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

זה חשוב לעלות מוראל לפעמים

כן חח מאוד

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

שלום לכולם אנחנו צרכים לרשמלו הפורום הזה אין לא טעם בלי מרשמלו הוא נותן לא הנשמה וכול הכבוד לכולם

חחח רחוק מאד מלהיות אובאמה

חח כן אוסמה די רחוק =]

רזאן אם אתה רוצה אז מרשמלו מעדכן גם באתר סיזונט מדי פעם נראלי אני רואה פה כמה תגובות שלו שאולי יעזרו לכם

תודה לך גיא על הפרגון ועל ההערכה אין לי שום בעיה ידידי שתשתף אותי בסקירות אבל טעית לגבי סוף החורף כי יש לנו עוד חודשיים עד שיגמר החורף ובכלל אנחנו דווקא נמצאים בתקופה הכי מעניינת של החורף והוא יכול להפתיע גם עד סוף מרץ

מרשמלו  מדוע שלא תיפתח פורום אחר... הפורום החזק הטוב והאמין יחזיק מעמד

לא הייתי מסתמך על סוף מרץ אחי 

והחורף ייגמר מוקדם השנה ויש לכך סימנים.

טמפרטורת המים שהחלה לעלות ימים יותר חמים של מעל 20 מעלות בתל אביב.

כבר ב-10 למרץ נכנס כאילו רשמית לאביב.

אבל לפני כן צפוי לנו 2 מערכות האחת חזקה האחת פחות

נכון בזה אתה צודק ידידי ואם תחפש כתבתי באחת ההודעות שלי שיש לנו שתי מערכות חזקות והחורף יגמר מוקדם וכבר בסוף פברואר תחילת מרץ נתחיל לקבל שקעים שרביים וזכת הערכה שלי בלבד אבל בכל זאת אני לא דוחה הפתעות כי מזג האוויר מתנהג כרצונו

כל הערכה היא אלייך ידידי כי ככה בדיוק יהיה מרץ =]

אני כן דוחה הפתעות.

ידוע לי על הפתעה במערכת הראשונה אבל אני עדיין לא יוצא בפרסום עלייה למקרה כדי להיות בטוח אולי עוד כמה ימים אפרסם שהדברים יתבהרו יותר =]

חברים יקרים ערב טוב.    לא מדובר כאן על טרולים או אקרים אלה פשוט על הנהלה שהאגו שלה ניפגע.  מעניין מאוד שהודעה שנירשמה על ידי בהתרסה נגד אורי בץ כמנהל נימחקה .    לא טרול אלה הנהלה וצודק מרשמלו שטוען מה שטוען . כולנו סובלים מיכך לצערי ולצערכם .   לי אישית ניראה שאורי מהמנהל ניפגע מכך שהתחזיות שלו לא צלחו בעוד של מרשמלו הרקיעו שחקים . רק לתשומת לבכם.

גיא היקר .  פרסם היום למה בעוד כמה ימים . אתה מספיק מוצלח וחכם ויכול להיות בטוח בעצמך . וגם אם לא תיקלע בול אז לא קרה שום דבר .  מחכה למוצא פיך . 

אני צריך לקבל אישור מעוד כמה אנשם לפרסם את זה, זה לא עובד כך אחי גם אם הייתי רוצה לא הייתי עושה את זה בלי הסכמתם =]

מה שכון אני יכול להרגיע אותך ולהגיד שההמשך יהיה טוב ולא ייאכזב =]

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר