שלום לכולם.לפני שהודעה זו גם תימחק ,כנסו.

נא להעביר את המסר לכולם.לי אין שום טובה כזו אואחרת במתן תחזיות כאן אלא לרצות את הצופים בתחזית מדוייקת ככל הניתן.התחזיות אומתו באחוזים גבוהים מאוד מן המקובל בתחום וכפי הידוע לי הרבה אנשי מקצוע ממתינים למה שאכתוב.פורום זה היה אלום ובלתי מוכר עם כניסות מועטות הבטלות בשישים לעומת מעל 100000 כניסות להודעה אחת שלי.את נתוני שלי מי ומה מוחק אשמור לעצמי אך אתם המפסידים העיקריים ועל כך חבל לי מאוד.דרך אחת יש לעשות ולפעול מהר אם מישהו רוצה שאכתוב כאן עוד.[ויש הרבה מה].פשוט להציף את וואלה בפניות על ולהתלונן על כך שמהודעה שלי שניתנה לפני כחודש וצפו בה מעל מאה אלף איש נשמט שמי ובמקומו ניתן להודעה שם אחר,מה גם שתוכן ההודעה נעלם אך הכל שמור במחשבי וואלה.לא יתכן כדבר הזה ולא אתן יד להתנהלות כזו.זה דבר שלא קורה מתקלה.

מרשמלו הנכבד... תן בבקשה תחזית ל צופים הרבים שלך ואל תתייחס לטרולים שמחקו את השם שלך מהאשכול : היכונו ל , הרי כולם יודעים ובטוחים שאתה בעל האשכול .... אז בבקשה תן לנו תחזית לפברואר כי הרבה מאוד מאוד צופים רוצים את זה .... תחשוב על זה .....

communitysupport@walla.net.il

אפשר לכתוב להם לכאן מי שרוצה , הם עונים די מהר!

קישתא קיץ emo_23.pngemo_46.png

ערב טוב למרשמלו ידידי,

שמך הולך לפניך,אל ייחר לבבך,אתה מעניש אותנו.

בבקשה תתעלם ממעשי הנהלת הפורום.

תודה.

מרשמלו,מה אנחנו אשמים בתקלה,זה לא שאנחנו עשינו את זה.

מה אנחנו אשמים בדבר הזה?

למה אנחנו צריכים להיענש מהטרול שעשה את זה?

אני בטוח שכולם רוצים שתשאר כי אסור לנו לאבד חבר פורום כמוך.

מרשמלו זה האקרים שינו את זה אני לא בטוח שזה טרולים אפילו.

ועכשיו האשכול משום מה רשום על שמי וזה ממש לא נכון כולם יודעים שהאשכול שייך אלייך אחי.

אני אמשיך לפנות למנהלי אתר וואלה למענך ולמענן כולם שתוציא את התחזית שלך.

אני מקווה שבימים האלו זה יסתדר כי עד סוף השבוע הזה או תחילת שבוע הבא המערכת תהיה ברור וזה יהיה די צפוי.

אני מצפה ממך להוציא את ההודעה בהקדם האפשרי כדי שנתכונן לטוב ביותר שכרגע לא רואים אותו במפות.

אני מקווה שיותר לא ימחקו לך דברים וכרגע כל הטרולים או האקרים עזבו אתה יכול לרשום הודעה בשנית ואני פשוט יצלם אותה למחשב וישמור אותה שאם זה ייעלם תהיה לנו עדויות לדברייך

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

מתתיהו אני שולח לך משהו רגע בפרטי תענה אם ביכולתך =]

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

אין כאן בעיה של שמות שנמחקים אלא גם של תכנים המולבשים על הודעות אחרות של אנשים אחרים בצורה הפוגעת גם בכותב וגם בפורום עצמו. יש לציין שכל מה שקרה היה מיותר ומזיק למהלך התקין של הפורום. תפנו לגורמים המתאימים, עד אז אין לי כל כוונה להיות שותף פעיל ואשאיר את הבמה לחכמים ממני. קחו בחשבון שכל הודעה שכתבתי שובשה והוצאה מהקשרה ומי שחשוב לו פורום זה, שיפעל בנידון. מצטער,ערב טוב.

בבקשה  כול ברוך הבה תן לנו זית לחודש פברואר באמת ורום הזה חסר לך

מרשמלו,אם לא תהיה פעיל פה תהיה פעיל לפחות בסיזנט?

כי אם תהיה פעיל בסיזנט בבקשה תכתוב תחזית בסיזנט וברגע שאני רואה אותה אני שולח אותה ישר,כמובן עם הקרדיט לך.

מרשמלו לא חסרים צרות עין בפורו. הזה.

ככה הוא מתנהל זה בא בתקופות.

לפעמים באים לפה הטרולים או האקרים ועושים את מה שעושים זה לא ניתן לשינוי כי זה תהליך מחזורי .

הרבה פנו להנהלת וואלה אבל כל פעם שהיא מושיטה יד הבעיה הזאת צצה מחדש לכן זאת בעיה נגררת.

אין סוף לתהליך הזה , ואם לא נתייחס אליו ונהיה חזקים מספיק כדי להתגבר על ההפרעות אז אני מאמין שהם יסתיימו בהדרגתיות כי אז הם לא יצליחו למשוך את תשומת ליבנו וככה יהיה פחות הטרדות.

התהליך של לסדר את מה שאמרתה עכשיו עם פורום וואלה לתמיד זה תהליך אינסופי.

תהליך זמני לוקח יום עד יומיים אבל למה להשאיר אותנו במטח?

איננו נותנים יד בדבר ואשמים בכך, אני יודע את גדולתך בתחום החיזוי ומודע לאחוזי הדיוק שלך במתן התחזית.

אנא התייחס גם אל חברי הפורום שזקוקים לך בכל רגע נתון

מרשמלו  אל תתן לאנשים כאלה לשבור אותך ואת התחזיות שלך כי אתה החזאי הכי טוב ומוצלך ותחזיותך פשוט משמחות את הלב וכולם מצפים ממך לעוד כי אתה אדם מיוחד במינו בתחום מזג האוויר אל תוותר לאנשים קנאים

אוסמה אין בנאדם שיודע לכתוב כמוך , ריגשתה אותי ידידי כמה שאתה צודק

גיא תודה ידידי אני אוהב את הפורום ואת תחום מזג האוויר ובגלל זה אני כותב מהלב כי כל מה שפוגע בפורום או באנשים פה זה פוגע בי אישית

ועל זה אני מעריך אותך מאוד ידידי רואים שהפורום חשוב לך באמת והשקעתך פה היא מדהימה =]

אשמח אם בעתיד יצא לי לכתוב איתך סקירות למערכות גשם אבל החורף כבר נגמר עוד מעט =[

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר