בוקר טוב.שוב זה קורה.כנסו.

שוב שבוע ראשון לחודש.הפעם זה קורא בפברואר.מגה מערכת שעדיין המודלים אינם מזהים,אך המצב הסינופטי שיווצר בימים הקרובים הן  ממערב היבשת[אירופה]והן בצד השני דהיינו מזרח אירופה והים השחור,אותו מצב סינופטי שיווצר יגרום למודלים להשתולל ולזהות את המערכת החל  מה19 לחודש.יש להדגיש שרק בעוד ארבעה ימים יחלו לרמז על מערכת זו שתיראה דומה למערכת שעברנו,אך מוקדם עדיין לדעת.על כן אעדכן בהמשך.יום טוב.

אפילו בקושי תמערכת של 23 מראים כל שניה גפס מעלים כבר 2 עדכונים לקח המון רק החזיר ת22 בנתיים ניראה הבוקר מה יצוץ למה התכוונת מגע מערכת? יש משהו אדיר ממה שהיה לנו?

שמחה בלב יופי של חורף.

לא אמרתי שיצוץ היום.תקרא היטב את ההודעה.כתבתי שב19 לחודש יחלו המודלים ארוכי הטווח לזהות את האפיק הגדול שנוחת עלינו בשבוע ראשון של בפרואר.

ולמרות שהבוקר אין המודלים נותנים ולו רמז לשבוע ראשון של פברואר שוב,אל תאמינו להם.התכוננו.

עוד מעט , עוד מעט , גשם כבד עומד לרדת :)

http://www.youtube.com/watch?v=mgeoYd9dZlI

מרשמלו בוקר טוב תבורך אוהבים אותך....

כפי שאמרתי לפני 4 ימים  תחילת פברואר זה השבוע שלנו , 

בוקר טוב לכלל חברי הפורום.

מרשמלו, "המפקד" המסדר ערוך ומוכן לפקודתך,המפקד.emo_42.png

תחילת פברואר כן אבל לפני זה אני לא חושב שיהיה משהו מעניין

מרשמלו האמ שאתא יודע ירד שלג בהרי שומרון יותר במערכת פברואר ממערכת שפקדה אותנו לפני שבוע?

שוב שבוע ראשון לחודש.הפעם זה קורא בפברואר.מגה מערכת שעדיין המודלים אינם מזהים,אך המצב הסינופטי שיווצר בימים הקרובים הן  ממערב היבשת[אירופה]והן בצד השני דהיינו מזרח אירופה והים השחור,אותו מצב סינופטי שיווצר יגרום למודלים להשתולל ולזהות את המערכת החל  מה19 לחודש.יש להדגיש שרק בעוד ארבעה ימים יחלו לרמז על מערכת זו שתיראה דומה למערכת שעברנו,אך מוקדם עדיין לדעת.על כן אעדכן בהמשך.יום טוב.

נחזיק כולנו אצבעות .

אשמח לעידכונים .

מגה חסימה עד סוף החודש לפי העדכונים האחרונים ...... אולי משהו דרדלה או ריקושט בבחירות .....ואחר כך שום דבר עד סוף החודש ......emo_44.png

כבר קבלנו אחלה מערכת בתחילת ינואר עם ממוצעים לכל החודש ברוב המקומות ואחלה חורף היה לנו עד עכשיו אני אישית אין לי בעיה שתהיה הפסקה עד סוף ינואר כשבמגביל נקבל סערת השנה בתחילת פברואר

חסימה חזקה מאוד בשבועיים הקרובים עם טמפרטורות בכלל לא אופייניות לינואר כאשר בחוף זה ינוע בין 18-22 מעלות בשבועיים הקרובים.

אבל זה שווה את זה כי ככל שהחסימה תימשך יותר זמן ותהיה חזקה יותר, כך ההתרכסות באירופה תגרום לירידת אפיקי רום נמוכים יותר לאזור המזרח התיכון ואפילו לשרשרת של גלי גשם.

כרגע כמו שמרשמלו אמר, עדיין לא נרמז על שום דבר רק ביום שישי בסופ"ש נראה סימנים או אפילו טיפה יותר מאוחר.

כי באמת לא יחדענו שהמערכת הקודמת יהיה שלג בירושלים עד שבוע לפני והיינו בטוחים בכך ה-100% רק 4-5 ימים לפני.

אז מה שאני אומר שגם אם נראה בהתחלה משהו לא רציני, אל תעשו על זה דרמות כי זה יילך ויקצין עם התזמון של המודלים זה לוקח די המון זמן.

תודה רבה לך ידידי מרשמלו על סיקור לגבי סוף חודש ותחילת פברואר ואני בטוח שזה עזר לכולם פה =]

לכל עזרה בתחום החיזוי נא לפנות אלי בפרטי emo_04.png

כתב מזג אוויר בארץ ובעולם, מסקר תופעות טבע, ידע בתחום כשלוש וחצי שנים emo_85.png

מנהל קבוצת מזג האוויר בישראל לווצאפ emo_78.png

עובד על פאנל חדש של תחזיות לטווחים הארוכים emo_51.png

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר