מערכות קרות וטובות אבל שימו לב

אני רואה מערכת חורפית קרה , EC צדק כאשר האשר הינחה אותנו לראות את נושא האדווקציה הקרה מטורקיה ויוון מערכות הרום מגבות את הרום הנמוך אבל שימו לב לכמה פרטים עתידיים: א. המפות של 72-96 הן החשובות ביותר למערכת! ב. התראות שמש GEOALERT חשובות והן ניתנות כל יממה עם תחזית ל3 ימים אני אצרף את האתראה הבאה. ג. הזיגזגים מטורפים גם של EC וגם של GFS וגם של עוד מודל, רק מראים באיזה עולם בלתי יציב אנחנו חיים. תקנו אותי אם אני טועה

אורי ..לא רק שלא טועה

הבעיה במפות של איסי וגפס כל כך מתעתעות בנו השנה שגם 72 שעות לפני עדיין לא ניתן להגיד שהמערכות סגורות ..מה שמעודד הוא שהמודלים היותר אמינים מדברים בערך על אותו סוג מערכת.

איך אתה יודע שנכנסים אנשים וקוראים

אני קורא גם קורא.אמנם פאסיבי אבל מאוד אוהב את הפורום ואת האישיות שלך

זה פורום מאוד רגוע ללא חיכוכים וויכוחים וכיף להיות כאן

בוקר טוב אכן קיצוני מידי אבל

הערכים לרוחי, זוכר מה אמרתי בעבר- אין טעם להיתוווווווכח רק אנחנו מתכתבים אין פעילות . לגבי המערכות : כדה"א בלתי יציב לחלוטין וכל החצי הצפוני ממש קר בניויורק -10 בטורונטו -17 יש עוד כמה מערכות שיקפיאו לחלוטין את האמריקאים, ויקפיאו את הנסיעות לשם ומשם.יתכן שמפלי הניאגרה יקפאו השנה כפי שקרה ב1911 לגבי התראה סולארית: אני מקבל התראה סולארית, אם השמש שקטה לא ירד שלג, אם יש כת"ש ורוח סולארית במיקום מסויים בשמש יש שלג וגשם

חיזוי פעילות סולרית

כרגע אין שום דרך לחזות פעילות סולרית ואת השפעתה על כדור הארץ, גם המתאמים בין מזג האוויר לפעילות השמש עדיין לא מובנים דיים . כך שתחזית מזג אוויר ע"ס הנ"ל היא לא אמינה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר