בוקר טוב.החגיגה האמיתית כפי שרמז אורי אתמול תתרש כנראה החל מיום ב,לא הקרוב אלא הבא.כנסו.

זאת אני כותב על אחריותי בלבד ולזכור שהכל בעה" כמובן.יום ב בערב נוחת אפיק מחודד היטב הישר עלינו,(יום ב של סוף החודש),עם קור שמגיע הישר מרוסיה,המערכת כבר מגובה על ידי מס מודלים אמינים,ממושכת בעלת תמיכה רצינית מאוד בקרקע ובעלת תיפרוסת רחבה.לעניות דעתי כמו שזה נראה כרגע שלג בהרים מעל400 מ!בצפון בהרי המרכז מעל500 מ,וכן בהרי הדרום כולל אדום כי האויר הקר יסתובב ויקיף אותנו נגד סיבוב השעון.יש לציין שהמגמה נשמרת אך הערכים עלולים להשתנות לכאן או לשם,ולכן צריך להמשיך ולעקוב.

בוקר טוב אכן קיצוני מידי אבל

הערכים לרוחי, זוכר מה אמרתי בעבר- אין טעם להיתוווווווכח רק אנחנו מתכתבים אין פעילות . לגבי המערכות : כדה"א בלתי יציב לחלוטין וכל החצי הצפוני ממש קר בניויורק -10 בטורונטו -17 יש עוד כמה מערכות שיקפיאו לחלוטין את האמריקאים, ויקפיאו את הנסיעות לשם ומשם.יתכן שמפלי הניאגרה יקפאו השנה כפי שקרה ב1911 לגבי התראה סולארית: אני מקבל התראה סולארית, אם השמש שקטה לא ירד שלג, אם יש כת"ש ורוח סולארית במיקום מסויים בשמש יש שלג וגשם

אורי,המון אנשים נכנסים ורואים את שכתוב כשכתוב.תראה עכשיו שכשנפתח דיון יצטרפו.כך גם היה אתמול.לגביעניין

ה27 לחודש זה לא פיספוס כי אם דחייתה של המערכת מכיוון שהקור היה ממילא אמור להיכנס בשלב מאוחר יותר,ואכן גם במערכת של רביעי חמישי,צפויות סהכ כ2 מ למשל בצפון הגולן וכ 3 מ בהר כנען,כך שברור שעלית על המגמה באופן ברור.שוב,עיני נשואות אל עבר תחילתו של השבוע הבא ולהתאבדותו של האפיק האימתני הזה עלינו לטובה.דרך אגב ,מה שאמרת בעניין ארהב" אכן מתקיים אחד לאחד ונראה לי שלאחר הקפאה זו הם יניחו לנו בשקט.המבין יבין.

איך אתה יודע שנכנסים אנשים וקוראים

לאורי ומרשמלו...

א. תודה לכם על כך שאתם מעדכנים את הפורום ועושים אותו מעניין. ב. גם אני חושב שהרבה יכנסו ויקראו את תחזיתכם בשבוע וחצי הקרובים. ג. מרשמלו מה אומרות המפות הבוקר??? תודה לתגובתך

איך אתה יודע שנכנסים אנשים וקוראים

מאוד פשוט.ברגע שאנו פותחים בדיון,מצטרפים אנשים שהיו פאסיביים,האמן לי,תכתוב ותראה תגובות.

לאורי ומרשמלו...

א. תודה לכם על כך שאתם מעדכנים את הפורום ועושים אותו מעניין. ב. גם אני חושב שהרבה יכנסו ויקראו את תחזיתכם בשבוע וחצי הקרובים. ג. מרשמלו מה אומרות המפות הבוקר??? תודה לתגובתך

תשובה לתומר.שלג בכל ההרים בארץ מיום א הבא למס ימים.מערכת נדירה בעצמתה,יש לציין שזה יכול להשתנות אך לא נראה לי שישתנה.

למרשמלו

לפי המפות מה הטמפרטורה הצפויה בירושלים בעת ירידת השלג או תחילת המערכת??? ומה הטמפרטורה הצפויה בשיא המערכת???? אתה יכול לרשום מעין תחזית לפי ימים לתחילת המערכת???? (אני יודע שהכל יכול להשתנות ואף להקצין) כגון: יום ראשון יום שני וכו'. לפי המפות של הבוקר.

כניסת הקור החל מיום א לפי רוב המודלים.טמפ מתחת לאפס בשיא הקור.המערכת נשארת מס ימים מעלינו ואף

מתעמקת.לא ניכנס כרגע לפרטים כי עדיין מוקדם,אם אורי ירצה להוסיף הוא מוזמן לעשות כן.

מאוד פשוט.ברגע שאנו פותחים בדיון,מצטרפים אנשים שהיו פאסיביים,האמן לי,תכתוב ותראה תגובות.

למעשה אם אני קורא טוב את אי סי ..

הוא אפילו לא נותן הפסקה , מיום רביעי הקרוב גשם שנכנס לצפון בתחיל בצפון , ואז לכל הארץ עד יום שישי ומעט בשבת ..ואז מיום א 30.1 מתחילה מערכת גשם-שלג לפחות של 4 ימים ..הלוואי שלא יהיו היפוכים במפות.

זאב,זה נכון,לדעתי יהיה משהו באמצע,אך יש הכל במערכת הזו.הן קור והן משקעים רבים.נקווה שהרוח

לא תהיה חזקה מידי.

לאורי בץ היקר!

אתה תוכל לרשום כמה מילים על טמפרטורות במערכת לעוד כשבוע פלוס למרות שזה רחוק...מה צפוי ומה לא???

מערכות קרות וטובות אבל שימו לב

אני רואה מערכת חורפית קרה , EC צדק כאשר האשר הינחה אותנו לראות את נושא האדווקציה הקרה מטורקיה ויוון מערכות הרום מגבות את הרום הנמוך אבל שימו לב לכמה פרטים עתידיים: א. המפות של 72-96 הן החשובות ביותר למערכת! ב. התראות שמש GEOALERT חשובות והן ניתנות כל יממה עם תחזית ל3 ימים אני אצרף את האתראה הבאה. ג. הזיגזגים מטורפים גם של EC וגם של GFS וגם של עוד מודל, רק מראים באיזה עולם בלתי יציב אנחנו חיים. תקנו אותי אם אני טועה

לאורי בץ היקר!

אתה תוכל לרשום כמה מילים על טמפרטורות במערכת לעוד כשבוע פלוס למרות שזה רחוק...מה צפוי ומה לא???

אני יוצא עכשיו אבל בעוד כמה שעות נבצע זאת

מערכות קרות וטובות אבל שימו לב

אני רואה מערכת חורפית קרה , EC צדק כאשר האשר הינחה אותנו לראות את נושא האדווקציה הקרה מטורקיה ויוון מערכות הרום מגבות את הרום הנמוך אבל שימו לב לכמה פרטים עתידיים: א. המפות של 72-96 הן החשובות ביותר למערכת! ב. התראות שמש GEOALERT חשובות והן ניתנות כל יממה עם תחזית ל3 ימים אני אצרף את האתראה הבאה. ג. הזיגזגים מטורפים גם של EC וגם של GFS וגם של עוד מודל, רק מראים באיזה עולם בלתי יציב אנחנו חיים. תקנו אותי אם אני טועה

אורי ..לא רק שלא טועה

הבעיה במפות של איסי וגפס כל כך מתעתעות בנו השנה שגם 72 שעות לפני עדיין לא ניתן להגיד שהמערכות סגורות ..מה שמעודד הוא שהמודלים היותר אמינים מדברים בערך על אותו סוג מערכת.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: eitanabrahams, yaktumua
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר