הוד השרון כחול בלי גשם רק רוח מאכזב מתסכל :

זו תמונה מהדקות האחרונות ויש עוד תמונות כבר כמעט שעתיים כחול פה מדי פעם רוחות סער פעם ב...מדי פעם קל בינוני אין ברקים אין רעמים אין ברד מתסכל לראות דיווחים מכל הארץ ופה פשוט כחול בשמיים מדי פעם מתענן ואז מעונן חלקית עם כחול . מתסכל !
p1010177_resize.jpg
p1010176_resize.jpg

דני זרקו אותך מהפורומים האחרים?

וזה מהדקות האחרונות עדיין כחול :

מכל הכיוונים קרב שחור מדהים מלפני חצי שעה ראיתי ברקים ממערב לי טסים צפונה ואז טלפון מאמא שלי ממכמורת על ברקים רעמים וגשם שהתחילו ואצלי מעונן חלקית מדי פעם גשם קל או בינוני עצוב ממש עצוב להיכנס לפורומים לראות הודעות על ברד רך ברד כבד ברקים רעמים שלג גשמים עזים ופה כלום פשוט לא רציני ! מתסכל !

דני זרקו אותך מהפורומים האחרים?

עוד לא . פשוט בתפוז הדפוק אי אפשר להעלות תמונות .

אז הפורום הזה ברירת מחדל

ממש מעליב.

וזה מהדקות האחרונות עדיין כחול :

מכל הכיוונים קרב שחור מדהים מלפני חצי שעה ראיתי ברקים ממערב לי טסים צפונה ואז טלפון מאמא שלי ממכמורת על ברקים רעמים וגשם שהתחילו ואצלי מעונן חלקית מדי פעם גשם קל או בינוני עצוב ממש עצוב להיכנס לפורומים לראות הודעות על ברד רך ברד כבד ברקים רעמים שלג גשמים עזים ופה כלום פשוט לא רציני ! מתסכל !

לא להתייאש יהיה בסדר אם לא הלילה אז לקראת בוקר ואם לא בבוקר אז במוצאי יום ד ואם לא בלילה אז לא

עוד לא . פשוט בתפוז הדפוק אי אפשר להעלות תמונות .

צודק לא ניתן לעלות שם תמונות

אני זוכר אותך עוד מימי אחלה העליזים

מימי אחלה ? אני הייתי בשמ"ט עם המשפחה בביקור :

כולל תדרוך והרצאה של דנציגר אני זוכר שאתה היית אורי בחדר עם המפות והרדאר ישבת שם :) מה זה אחלה ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: efrat230074
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר