הערכת גובה לחץ הדם

1. לאחרונה לחץ הדם שלי נע בתחום 96-89 /144-136 לאחר שלתקופה קצרה היה בסביבות 100/150 כאשר אז ניתנו כדורי וסקייז ( למשך כ - 6 שבועות) אותם הפסקתי לאחרונה לקחת בתיאום עם רופא המשפחה. מצבי הגופני טוב ובכושר, בן 56, בדיקות תקינות. כיצד אעריך את מצבי? 2. בת זוגי (רופאה בתחום אחר) אומרת שלעתים, בתקופות בהן קדחת השחת ממנה אני סובל פעילה במיוחד, אני סובל מהפרעות נשימה בשינה. האם יש לכך השפעה? 3. אודה על הפניה למידע על טכניקת מדידת לחץ דם נכונה ( זמן מנוחה קודם לכן, מדידות חוזרות וכו.) מודה ומתנצל על אורך ההודעה, אריה
Anonymous

הערכת גובה לחץ הדם

לאריה שלום! 1.אינך כותב אם המדידות שאתה מציין הן של הרופא במרפאה או מדידות בבית. לגבי מדידות בבית הערכים הם גבוהים ויתכן שיש צורך בטיפול. מכל מקום, הייתי ממליץ בשלב זה להשתמש לפחות באמצעים לא תרופתיים (דיאטה דלת מלח ורבת פירות וירקות, פעילות גופנית מבוקרת, ירידה במשקל במידה וקיים עודף משקל, וכו') ובעיקר מדידות של לחץ הדם אחת לשבועיים ע"מ לוודא שלא יצא משליטה. 2.אין קשר בין קדחת השחת ליתר לחץ דם. 3.לגבי אופן מדידת לחץ הדם קרא את הכתוב במדור FAQ באתר זה ואם תרצה עוד פרטים, בקש מהרופא שלך או מהר"י באמצעות בת זוגך, את חוברת ההנחיות של החברה ליתר לחץ דם.
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יתר לחץ דם
בחר
בחר