שאלה לגבי טיפול תרופתי

שלום! רציתי לברר לגבי טיפול תרופתי ביתר לחץ דם המלווה היצרויות עורקים קורונאריים בעיקר אבל גם פריפראליים,(ולדעתי גם תגובתיות ירודה- כלומר אלסטיות ירודה של דפנות העורקים הפריפריים),האם עדיף אוסמואדאלאט,או B בלוקר או ACE inhibitor ?. לאיזו תרופה יש יתרון יותר לגבי הורדת הל"ד בשילוב עם הגנה על הלב?.(הל"ד איננו כל כך גבוה- 140\90). במקרה שלוקחים אוסמואדאלאט- האם יש בעיה להפסיקו בבת אחת- במקרה של תגובה לא טובה?, האם יש לו השפעה טובה על הלב, ?, (מכיוון שקראתי שלתכשיר שאינו SR , היתה השפעה שלילית). האם יש בעיה בפעילות גופנית- בשילוב עם הטיפול בו?. תודה |lev|
Anonymous

טיפול תרופתי

לאבי שלום רב! שלוש קבוצות התרופות מקובלות בטיפול ביתר לחץ דם עם היצרות קורונרית ולעתים הן ניתנות אף בשילוב. השאלות שאתה שואל הן מקצועיות מדי ובפורום זה אין טעם להיכנס להסברי הדקויות שבשימוש או אי-שימוש של תרופה זו או אחרת, במצב זה או אחר. אם הנך רופא, פנה לקבוצות הדיון בחדר הרופאים שבאתר. אם לא, תן לרופא שלך להחליט לפי הנתונים הרבים הדרושים לכך.
Anonymous

לדר

Anonymous

לדר' טראוב

אני באמת רופא, זה נכון, אולם קצת רחוק מהתחום בו מדובר, ובכל זאת אולי תוכל להסביר לי איך אני מגיע לקבוצות דיון לרופאים,(עליהן דיברת), באתר ?. תודה |lev|
Anonymous

תשובה לאבי

שוב שלום! כאשר אתה רושם את כתובת האתר (www.ish.org.il) בדף הפתיחה מופיע "חדר המתנה" ו-"חדר רופאים". בחדר הרופאים תלחץ על "הרשמה לחברה", תרשם, או אולי אף מבלי להרשם תוכל להכנס ל-"קבוצות דיון בנושאים קליניים". הבצלחה!
Anonymous

תשובה לאבי

שוב שלום! כאשר אתה רושם את כתובת האתר (www.ish.org.il) בדף הפתיחה מופיע "חדר המתנה" ו-"חדר רופאים". בחדר הרופאים תלחץ על "הרשמה לחברה", תרשם, או אולי אף מבלי להרשם תוכל להכנס ל-"קבוצות דיון בנושאים קליניים". בהצלחה!
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יתר לחץ דם
בחר
בחר