מספר שאלות

מספר שאלות

שלום רב, בת 43, מטופלת בווסקס פלוס+קרדילוק, בדרך כלל לחץ הדם מאוזן, שמתי לב לתופעה שחוזרת מדי פעם על עצמה שהגבוה מגיע ל-135-137 והשני 60-65 עד 70, דופק 50-60, במדידה שניה זה קצת יורד, ובמדידה השלישית זה כבר פחות או יותר תקין (125 לערך על 60-70 ודופק 65-70. מדובר על מדידות במהלך היום, לפעמים על הבוקר, לפעמים לאחר יום העבודה, בכל אופן בדרךך כלל מאוזן אבל כאמור לפעמים יש קפיצות כאלה,איך להתייחס לזה? כשזה קורה אני לוקחת עוד וסקס פלוס לפי הוראת רופאת המשפחה שלי. משתדלת להרגע (לפעמים נוטלת חצי קסאנקס) שמתי לב שהתופעה קורית כאשר אני לקראת המחזור החודשי או באמצעו של המחזור האם יש קשר בין הדברים? שאלתי את רופאת המשפחה על התופעה והיא אמרה שזה נובע ממתח ולפעמים גם מעייפות. האם זה יכולה להיות הסיבה. אני לא מעשנת, בעלת עודף משקל (לצערי) מדי פעם משתדלת ללכת ברגל(משתדלת לפחות 3-4 פעמים בשבוע כאשר זה מתאפשר. אודה מאוד על תשובה וסליחה על אורכה של השאלה.

מספר שאלות

לפני הכל, היכנסי לחלק שמיועד לציבור דרך קישורים למעלה ודרכו לאחר של החברה הישראלית ליל"ד. תלמדי משם שלחץ הדם אינו קו ישר אלא הוא עולה עם הבוקר עד הצהרים ואח"כ יורד עד ללילה. חוץ מזה, ישנם שינויים כל דקה בלחץ הדם שכמובן מוגברים במתח. תלמדי באתר שלנו איך ומתי מודדים את לחץ הדם. השגיאה הגדולה היא לקחת כדור נוסף כאשר לחץ הדם קצת גבוה. מוטב כדור ארגעה. והעיקר, לא להיות כיפיוני בנושא לחץ הדם ולהסתפק במדידה פעם בכמה שבועות.

המון תודה על התשובה ועל ההתייחסות

לצוות הרופאים של הפורום אני מאוד מאוד מודה בשמי ובשם כל החברים המשתמשים בפורום החשוב הזה, אתם עושים עבודתכם נאמנה ותבואו על הברכה בשמי ואני בטוחה שבשם כל האנשים שמשתמשים בפורום הזה. כמו כן מאחלת לכולם שנה טובה, והכי הכי חשוב שנת בריאות, בריאות ועוד בריאות וכמובן הצלחה והגשמת כל המשאלות ושגלעד שליט כבר יחזור לביתו ולחיק משפחתו ומולדתו במהרה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יתר לחץ דם
בחר
בחר