קומדין בעקבות ל.ד. גבוה.

מזה כ4 שנים אני לוקח קומדין באופן קבוע.נאסר עלי לאכול עלים ירוקים.וכל פעם מחדש נופל בפח של ההגדרה "עלים ירוקים", דוגמת מלפפון ירוק, , גבעולי סלרי מבושל.האם יש רשימה מלאה של מה שנכלל בהגדרה עלים ירוקים, מה גורל הפרות הירוקים.[יש לי עץ תאנים מניב בגנה], תפוחי עץ. ירקות מבושלים [קישואים], ועוד. אשמח לקבל רשימה מעודכנת, עם יש. תודה.

קומדין בעקבות ל.ד. גבוה

קומדין לא ניתן בגלל ל.ד. גבוה וגם לשאלתך אין שום קשר ליתר לחץ דם.

אנסח את שאלתי שנית, וביתר פרוט.

בעקבות לחץ דם גבוה, היו לי מספר אפיזודות של פרפור פרוזדורים. אחרי אשפוז קצר וברור במרפאה קרדיאולוגית של קופ"ח, קיבלתי diovan'160mg' ikapress 240mg' and coumadin 3mg/4mg סרוגין . נאסר עלי לאכול עלים ירוקים. בהזדמנויות רבות דרכתי על מוקש העלים הירוקים., היות ואינני יודעת מה נכלל בהגדרה. דוגמא: מלפפון ירוק,שמן הסתם,אינו עלים. תאנים ירוקות, כנ"ל. תפוחי עץ ירוקים כנ"ל. קישואים ועוד. כל הנ"ל טריים או מבושלים. האם למי מהרופאים \ קופות החולים\ רוקחים יש רשימה מעודכנת או חלקית על המותר והאסור עם coumadin.בתקווה שהפעם ברור יותר, ותודה מושיקו.

ניסוח שני

א. יתר לחץ דם אינו גורם לפרפור פרוזדורים, בוודאי לא באופן ישיר. ב. בנוגע לעלים הירוקים כדאי שתשאלי את מי שהדריך אותך כך, לי לא ברור למה הכוונה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יתר לחץ דם
בחר
בחר