לחץ דם גבוה

לחץ דם גבוה

שלום אני אישה קשישה הסובלת מיתר לחץ דם גבוה מזה שנים רק שבחודשיים האחרונים הלחץ דם גבר ל190/90 כיום זה נע בין 140/85 ל180/90 וזה עם טיפול של דרלין 40מ"ג 3 ביום ודיובן 80 מ"ג 2 ביום הומלץ לי על תוספת דיובן 160 מ"ג הייתי אצל נפרולוג וזה מה שהמליץ ללא שינוי השאלה הלחצים בראש שבאים לפעמים ממשיכים מדי פעם מה יכול להיות הגורם לזה? האם פעילות במטבח בישולים משפיעה על זה אני בת 75 וגם סובלת מבעיות ברכיים חמורות ובעצם אולי למרות הכדורים האלו זה לא היה אמור לאזן את הלחץ דם? בקשר לדרלין 20 מ"ג ניסיתי אבל יש בו תופעות לוואי לגבי ודווקא 40 מ"ג לא מה לומר לרופא המשפחה אם הלחץ דם עדיין לא מתייצב למרות הכדורים? תודה

לחץ דם גבוה

לאור אור שלום, אין כל קשר בין לחץ הדם שלך לבין כאבי הראש או הבישולים במטבח. באיזון לחץ הדם ע"י תרופות יש לקחת בחשבון גורמי סיכון נוספים כמו מחלות לב, סוכרת, הפרעה בשומני הדם ועוד. הטיפול שאת מקבלת לא נראה לי אבל איני יכול לטפל בלחץ הדם שלך באינטרנט. תבקשי מרופא המשפחה שלך שיפנה אותך ךמומחה ליל"ד (לא כל הנפרולוגים מתעסקים בנושא זה) באיזורך ואני מקווה שתקבלי את הטיפול שמתאים לך.

שאלה

שלום היינו אצל נפרולוג וזה הטיפול שניתן מה זה מומחה לי"לד? תודה

שאלה

לא כל הנפרולוגים הם גם מומחים ביל"ד. מצד שני, בכל קופות החולים יש מומחים ליל"ד שחלקם נפרולוגים וחלקם ממקצועות אחרים שהם מתמקדים ביל"ד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יתר לחץ דם
בחר
בחר