לחץ דם גבהה באופן פיתאומי

שלום רב לפני כשבוע התעוררתי מתוך שינה ב1.30 בלילה עם לחץ אדיר בראש דופק מהיר הרגשה כללית לא טובה לא הבנתי מה קורה איתי די נילחצתי אחרי 20 דקות זה נרגה טיפה לקחתי כדור אדויל למחרת הלכתי לרופא היא בדקה לי לחץ דם שהיה מאוד גבהה 170/106 עשו לי א.ק.ג יצא תקין ומאז לחץ הדם שלי לא יורד 140/92 גם דופק לא יורד מ90 הרגשה לא טובה שבוע לאחר המקרה התחלתי ב1/2 כדור של דיזותיאזיד הרגשתי בסדר אבל הלחץ דם עדדין מעל 140/90 אתמול התחלתי כדור שלם קצת כבד לי בראש ולחץ הדם עדיין 152/98 דופק 103 שעתיים וחצי אחרי כדור שלם אני לא יודעת למה זה קרא מה עושים והאים זה נשאר ככה יש לציין שאני בחורה בעוד 3 חודשים אהיה בת 40 בריאה פעילה אנרגתית מה זה יכול להיות ואיזה בדיקות ממולץ לעשות

לחץ דם גבוה באופן פיתאומי

לרויטל שלום! א) קרוב לוודאי שלחץ הדם שלך אינו גבוה באופן פתאומי אלא כנראה שהוא מוגבר מזמן רק שקודם לא נהגת למדוד אותו. ב) אני מציע שתנסי להרגע, הפניקה לא עוזרת אלא רק מגבירה את לחץ הדם. ג) השפעת הדיזותיאזיד צפויה להתבטא רק לאחר חודש או חודשיים מתחילת הטיפול. ד) בינתיים אינני רואה שום דחיפות וטוב תעשי אם תתני לרופא שלך לטפל לפי הבנתו כדי לאזן את לחץ הדם.

לחץ דם

שלום רב ד"ר שאלתי איזה טיפול ללחץ דם גורם לירידה בזיקפה ואיזה טיפול לא גורם בירידת זיקפה הכוונה לכדורים לטיפול ליתר לחץ דם תודה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יתר לחץ דם
בחר
בחר