יתר לחץ דם

יתר לחץ דם

בן 55 משקל 65 סובל מלחץ דם וסוכרת 2 מטופל בסוכרת בכדורים עד לפני חודשיים היתי מקבל ללחץ דם בבוקר סילריל 2.50 נורמלול 25 וחצי כדור דיזיאטיד בערב סילריל 2.5 נורמלול 25 לחץ הדם היה גבוהה 145/95 הרופא ההפסיק לי את הנורמלול בבוקר ונתן לי אמלודפיל 2.5 במשך חודשיים היה בסדר בשבוע האחרון החלץ דם ירד חזק מאוד מדידות של 107/65 105/64 פניתי לרופא ואמר שאפסיק את הנורמלול בלילה בהדרגה ועכשיו עם חצי נורמלול בלילה יש לי לחץ דם נמוך 104/65 דופק 64 אני מרגיש חולשה חזקה. וגם יורד לי הלחץ דם בשעות הבוקר לאחר שאני לוקח את הכדורים שאלה האם זה לחץ דם נמוך מאוד שיכול לגרום לי לעלפון מה לעשות במצב של ירידת לחץ דם

יתר לחץ דם

לדוד שלום, אתה מטופל ביותר מדי תרופות ולכן לחץ הדם שלך יורד. ירידה זאת אינה מומלצת והחלט יכולה לגרום לתופעות הלוואי שלך. תבקש הפניה למומחה ליל"ד באיזורך.

לחץ דם נמוך שאלה

הרופא המליץ לקחת חצי כדור אמלודפין בבוקר במקום כדור שלם אם מותר לחתוך כדור אמלודפין

לחץ דם נמוך שאלה

אם יש בו חריץ לחיתוך ניתן לעשות זאת. אם אין, ואזודיפ 10 מ"ג שווה פחות או יותר לחצי אמלודיפין של 5 מ"ג

יתר לחץ דם

לדוד שלום, אתה מטופל ביותר מדי תרופות ולכן לחץ הדם שלך יורד. ירידה זאת אינה מומלצת והחלט יכולה לגרום לתופעות הלוואי שלך. תבקש הפניה למומחה ליל"ד באיזורך.

החלפת תרופה

פניתי לרופא לאחר שהפסקתי לקחת אמלודפין 5 בגלל לחצ דם נמוך מאוד והרופא נתן לי במקום סילריל 5 ונורלול 25 נתן סילריל12.5 וכדור LERCANIDIPINE 10 MG בבוקר ובערב סילריל 2.5 ןחצי נורמלול כדי להפסיק את הנורמלול כיום יש לי לחץ דם גבוהה 160/85 האם נראה לך שהטיפול מתאים

אבקש תשובה לשאלה

לגבי החלפת תרופות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יתר לחץ דם
בחר
בחר