תופעות לוואי?

בן 38 לפני כחודשים גילו אצלי לחץ דם 15095 התחלתי בדיאטה (וירדתי כ 10 ק"ג), בספורט אינטנסיבי וכן טיפול בטריטיס1.5 מ"ג. לאחר כשלושה שבועות העלו מינון ל מ"ג2.5 ולאחר ביקור אצל נאפרולוג(בעקבות גילוי חלבון בשתן) הוא החליט להעלות מינון ל 10 ביום: 5 בבוקר ו5 בערב. יש לציין שאני מרגיש מאז ה2.5 רע לגמרי: סחרחורות, חוסר שקט, בלבול,עייפות, כאבי שרירים, יובש בפה, חוסר תיאבון וחשק מיני. לפני 3 ימים הפסקתי את נטילת הכדורים והתופעות עדיין מופיעות. לשאלתי:מה עושים?, האם התופעות הן באמת בעקבות נטילת הכדורים? נ.ב אתמול גילינו בעקבות בדיקות שויטמין B12 שלי נמוך ורופא המשפחה המליץ להתחיל למצוץ ויטמין. מחכה לתשובתך.

תופעות לוואי?

תופעת הלוואי הכי שכיחה של תרופה זאת היא שיעול יבש. מצד שני, חלק מתלונותיך יכולות לנבוע עקב הטיפול במשפחת תרופות זאת. חכה עוד מספר ימים לאחר שהפסקת את נטילת התרופה ואם התלונות יחלפו תבקש מרופאך לתת לך תרופה ממשפחה אחרת. אם התלונות לא יחלפו, הסיבה אינה מהתרופה ואין כל קשר לויטמין שאתה נוטל.

תודה

מודה לך על תשובתך המהירה!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יתר לחץ דם
בחר
בחר