כתיבת עבודות לסטודנטים

היי,

אני מניח שיש כאן לא מעט סטודנטים שמחפשים חברה לצורך כתיבת עבודות אקדמיות במהלך הלימודים שלהם.

התנסתי לאחרונה עם חברת אקדליסט לצורך כתיבת עבודת סמינריון,ממליץ בחום. המחירים שלהם לא יקרים מידי, העבודה מאוד מקצועית וברמה גבוהה, ניכר שהשקיעו בה הרבה זמן ומאמץ.

זה האתר שלהם: כתיבת עבודות

בהצלחה!

אני גם עשיתי דרכם, ומה שאהבתי זה שהם יודעים איך להכין עבודה שתתאים לצרכים של הקורס באמת, ולא סתם זורקים רעיונות לאויר ומביאים משהו תלוש, שאח"כ דורש אלף תיקונים והתאמות.

נכון שהמרצה זרק לנו סילבוס של סמינריון, אבל באקלידסט מתייחסים לסילבוס הזה. אני אפילו לא ידעתי כמה זה חשוב בכל מה שנוגע לכתיבת עבודות אקדמיות.  המלצה שלי, להיצמד תמיד לדרישות ולהמלצות של הסילבוס, ואם כבר החלטתם להשתמש בחברה חיצונית - תבדקו ותוודאו שהם עושים את זה.

צודקת מאוד. קראתי לאחרונה מאמר ממש מעניין של חברת טופ סמינר לגבי כל מה שקשור לעבודות אקדמיות ועל החשיבות של הסילבוס כתיבת עבודות. לא מבינה את הקטע הזה שסטודנטים מקבלים בתחילת הקורס דף עם דרישות המרצה, אבל לצד זה מתעלמים ממנו לחלוטין דווקא ברגעים הכי קריטיים , כמו בהגשת העבודה עצמה.

עבודות אקדמיות הן תהליך ארוך ומורכב בכדי להגיע לציון הנכסף בתומו. לפעמים לאחר כל המאמץ להגיע לתוצר הסופי העבודה נבדקת ע”י המרצה או המתרגל ומקבלת ביקורות שלילית והערות. מצב זה מעמיד סטודנטים רבים בפני תחושה של תסכול לאחר שהשקיעו זמן רב ומאמץ באיתור חומרים, כתיבתם, עריכת מחקרים, איסוף נתוני מחקר וכדומה כדי לכתוב עבודות אקדמיות מוצלחות פעמים רבות במצב כזה הם מרגישים כי אין להם את הכוח לסיים את העבודה הנדרשת גם אם מדובר בהערות קטנות לביצוע.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתמטיקה ומדעי המחשב
בחר
בחר