פינת "הלהקה שאם הכרתם אותה, אתם באמת יותר מדי זמן במטאל" - והפעם באות A

יאללה בובות, מישהו רוצה להתחיל או שבהמשך היום אני אשרבב איזה סקירה ?

חחחח יפה.. אחלה של פינה

Ashes You Leave להקה נחמדונת - שווה בדיקה לכל אוהבי הדום מטאל (לא ראיתי מישהו מזכיר אותם לאחרונה לפחות.. או שאני טועה?!?) דרך אגב סורי שאני לא כל כך פה לאחרונה :(

ממממממ Anal Cunt?

רציני, יש להקה כזאת, תחפשו בדארק ליריקס. יש להם כל מיני ליריקות מטומטמות כאלה ואלבום שלם שמוקדש לנאצת מישהו שנקרא האוורד הקרח. אם מישהו אי פעם שמע שיר של הטמבלים האלה הוא מוזמן לשרבב איזה סקירה (; ועכשיו ברצינות, את אנאל קאנט האלה אני מכיר רק כתוצאה משיטוט רנדומלי בדארק ליריקס ולא כי אני יותר מדי זמן במטאל. וזה בגלל שאני לא הרבה זמן במטאל. חצי שנה, משהו כזה

חחחח יפה.. אחלה של פינה

Ashes You Leave להקה נחמדונת - שווה בדיקה לכל אוהבי הדום מטאל (לא ראיתי מישהו מזכיר אותם לאחרונה לפחות.. או שאני טועה?!?) דרך אגב סורי שאני לא כל כך פה לאחרונה :(

את באמת צריכה להראות יותר נוכחות.

אני רושם לך עד שתתחילי לכתוב פה קבוע ב' בנוכחות... עדן, יש מקום לשיפור :) ו"אפר הינך מותיר" זו להקה חמודה מאד מקוראטיה, חתומה במורביד רקורדס (החברה שגילתה את סאלם לעולם) - מנגנת דום מטאל גותי ומאד מלנכולי, אבל יש בהם חספוס שאינו הולם את הסגנון הכל כך עדין הזה, לדעתי. ייתכן שזו המלנכוליות יתר שיש ללהקה. כאילו - כמה עצובים אפשר להיות (נו טוב, הם קרואטים. יש להם הרבה זכויות להיות עצובים כנראה) אחרי חיפוש קטן, הנה אתר הלהקה : http://www.ashesyouleave.org/ יצא להם אלבום ב-2002 שנקרא "אש", שנאמר עליו שהוא הרבה- אבל הרבה יותר מתוקתק וממוסחר. לא שמעתי אותו. מישהו שמע ?

ממממממ Anal Cunt?

רציני, יש להקה כזאת, תחפשו בדארק ליריקס. יש להם כל מיני ליריקות מטומטמות כאלה ואלבום שלם שמוקדש לנאצת מישהו שנקרא האוורד הקרח. אם מישהו אי פעם שמע שיר של הטמבלים האלה הוא מוזמן לשרבב איזה סקירה (; ועכשיו ברצינות, את אנאל קאנט האלה אני מכיר רק כתוצאה משיטוט רנדומלי בדארק ליריקס ולא כי אני יותר מדי זמן במטאל. וזה בגלל שאני לא הרבה זמן במטאל. חצי שנה, משהו כזה

כולנו מכירים את אנאל קאנט :)

סת' בקומה - מגיע לו.

למה זה מגיע לו?

ממממ לפי מה שהבנתי מחבר שלי שקרא את רוב הליריקות שלהם, אנאל קאנט הם גם נאצים. במקרה הזה באמת מגיע לו. ושמעת פעם שירים שלהם? איזה סגנון הם? שירים יפים? (בהנחה שמתעלמים מהליריקות המובחרות שלהם שעל כל בית ספר תיכון שמכבד את עצמו ללמד אותן בשיעורי ספרות)

את באמת צריכה להראות יותר נוכחות.

אני רושם לך עד שתתחילי לכתוב פה קבוע ב' בנוכחות... עדן, יש מקום לשיפור :) ו"אפר הינך מותיר" זו להקה חמודה מאד מקוראטיה, חתומה במורביד רקורדס (החברה שגילתה את סאלם לעולם) - מנגנת דום מטאל גותי ומאד מלנכולי, אבל יש בהם חספוס שאינו הולם את הסגנון הכל כך עדין הזה, לדעתי. ייתכן שזו המלנכוליות יתר שיש ללהקה. כאילו - כמה עצובים אפשר להיות (נו טוב, הם קרואטים. יש להם הרבה זכויות להיות עצובים כנראה) אחרי חיפוש קטן, הנה אתר הלהקה : http://www.ashesyouleave.org/ יצא להם אלבום ב-2002 שנקרא "אש", שנאמר עליו שהוא הרבה- אבל הרבה יותר מתוקתק וממוסחר. לא שמעתי אותו. מישהו שמע ?

Anacrusis?

למה זה מגיע לו?

ממממ לפי מה שהבנתי מחבר שלי שקרא את רוב הליריקות שלהם, אנאל קאנט הם גם נאצים. במקרה הזה באמת מגיע לו. ושמעת פעם שירים שלהם? איזה סגנון הם? שירים יפים? (בהנחה שמתעלמים מהליריקות המובחרות שלהם שעל כל בית ספר תיכון שמכבד את עצמו ללמד אותן בשיעורי ספרות)

וובכן, לא נאצי - אבל אנטישמי ומזוהה עם רעיונות נאונאצים

או סתם דביל. זה כבר נטול הבדלה. אתה לא יכול להיות נאונאצי בלי להיות ממש בור בארה"ב - ויש כמה יוצאים מן הכלל שהם חריגים ברמות יחודיות - עדיין בעלי הבנה רגשית הנוסקת לגיא בן הנום ומטה. מכל מקום - המוזיקה של אנאל קאנט היא בסופו של דבר מהות הגריינדקור. שירים של חצי דקה במקרה הטוב (במקרה הרע דקה וחצי) - סאונד קלוקל של הקלטה במקלט, חסך נוראי בבאלאנס. רעש איום ונורא, והשירה אינה שירה - או אפילו גראולים של דת' מטאל - אלא צווחות סתמיות ותו לאו - סת' הסולן בולע מילים ללא הכרה, והמילים זה החלק המצחיק בלהקה. אי לכך ובהתאם לזאת - אסור לקחת אותם ברצינות, ושאנאל קאנט טוענים שהיטלר הוא בחור רגיש - צריך לצחוק איתם ולא להתעצבן. כי באמת, אם ככה נשמעים שונאינו, אנחנו במצב מצוין.

Anacrusis?

יש פה מישהו של-א מכיר אנקרוסיס עדיין ???

אפשר להוריד מהאתר הרשמי שלהם את כל האלבומים שלהם כמדומני... הנה האתר : http://apogee.whack.org/~ken/index.html תוריד הכל ! להקת פרוג-ת'ראש נהדרת, בין הפלאים של שנות ה-90 המוקדמות ! אם אתם מוצאים כמובן את העותק המקורי בחנות, תרכשו. שווה את הכסף למרות שיש על מפ3.

פינת "הלהקה שאם הכרתם אותה, אתם באמת יותר מדי זמן במטאל" - והפעם באות A

יאללה בובות, מישהו רוצה להתחיל או שבהמשך היום אני אשרבב איזה סקירה ?

as we die

להקת בלאק מטאל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר