סתם הצעה שאולי תעניין אתכם

לי זה ניראה נחמד אם זה לא מעניין אתכם תשתפו (רק לא בתוקפנות .. :) ) ההצעה היא שכל אחד יפרסם תמונה שלו , ולמרות שפרסמנו כבר פרטים בעבר של כל אחד , אפשר שוב לצרף כדי שנדע מי כל אחד . אני יודעת שזה מזכיר את הפורומים בהיידפארק הקטע של התמונות , אבל אהבתי את הרעיון הזה . אז מה דעתכם ?

לי אישית אין בעיה מהותית עם זה

זה גם די כדאי למקרה שיתרחשו פגישות פורומים בעתיד (ועתידות להתרחש + הטבות מיוחדות לבאי הפגישה) אז אני אתחיל ? אני אתחיל. הנה אני...מדבר אל השמיים...

והנה שלי

שלי

במקרה יצא קשוח. הנוף מאחורי הוא 100% בולגרי. קבלו.

טייק 2

http://photos.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=guest.file.view&path=200410232202018276&id=200410232204211123&user=itamar_2

בחור קשוח !

ועוד מייצג אותנו בכבוד בחו"ל עם חולצה של אורפנד לנד במלוא הדרה הבולגרי של התמונה :)

והנה שלי

נדמה לי שאני מזהה שני דברים מוכרים בחדרך

האחד הוא גרזן - הנשען בניחותא על משקוף הדלת, והשני הוא סל כביסה הדומה מאד לשלי - ומציץ מהחדר הסמוך. גרזן אין לי - אבל אני כמעט משוכנע שזהו סל הכביסה שלי :)

האמת שזה לא החדר שלי ..

ניראה לך שיהיה לי חדר כזה גדול ? :) זה הבית של רונן :)

וזה לא הסל כביסה שלך , חצוף !!

האמת שזה לא החדר שלי ..

ניראה לך שיהיה לי חדר כזה גדול ? :) זה הבית של רונן :)

זה מסביר את האיי סי די סי

אבל לא את הסל כביסה.

אז עכשיו רונן גנב לך אותו ?

לך יש סל משלך , ולו משלו ! תשלים עם זה !! :) חח

לא, ההפך הוא הנכון

אני גנבתי ממנו. ולנושא אחר לגמרי - גניבות מוזיקליות. האם לדעתכם ז'אנרים שלמים קיימים כבעצם חוק הגונב מגנב פטור ? כלומר - אם ונום ייסדו את הת'ראש מטאל, ומוטורהד את הספיד מטאל, אז מדוע אנחנו מאזינים ללהקות כמו מייהם או אניהילייטור שהם תוצר ישיר או עקיף של הסגנונות האלה ? יש כאלה שמסתפקים במקור בלבד- ויש כאלה שמחפשים את שיפור הנוסחה, איפה אתם עומדים ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר