קהילת המטאל בוואלה - הבא נעשה את זה רישמי

יש פה די והותר אנשים שכולנו יודעים מי הם ומה הם רוצים מאיתנו - אבל זה יעזור מאד אם נכין פורמט חדש של דף ה"מי ומי" לכבוד רוח הפורום החדשה. יעזור מאד אם כולכם תתרמו למאמץ להכין את "מי ומי - גרסת ה-DVD" אשר תחשוף פרטים שלא חשפתם עד כה, כמו איזו פיג'מה לובש 'שפיץ' בשנתו, איפה 'טרוריסט' יוצא לחגוג, ומדוע 'גיא אורן' מוצא את אנתמה מרגשים. כדי לעשות את זה מסודר, הנה כמה דברים שנעשה, שם (מלא, או לא, רק כינוי כי אתם מתביישים וכו') : שנת לידה (אם אתם רוצים. לומר "אני בן 19 ביולי" עלול להשתנות בעתיד) : איזור מגורים (החל מעיר או איזור בארץ - וכלה ב"מה זה משנה, לא תראה אותו מהירח") : מתי התחלתי להקשיב למטאל : מה הייתה הלהקה הראשונה שממש אהבתי : 5 אלבומים שאני מוצא בהם אבני דרך במטאל עד היום (השפעות, אם תרצו) : 1. 2. 3. 4. 5. עיסוק או תחביבים אחרים : קצת על עצמי (נסו להכביר במילים ? אני יודע שאתם יכולים) : תמונה, אם יש ואם רוצים - זהו. אחרי לגרסת הReissue של ה"מי ומי" !

אני

שם: איתמר אורן. תאריך לידה: נולדתי באוקטובר, 1988. אזור מגורים: ירושלים. התחלתי להקשיב למטאל קצת לפני גיל 14... הלהקה הראשונה שממש אהבתי (בעיקר בגלל שזאת הראשונה שהקשבתי לה...ואני עדיין שומר לה כבוד ומקום מיוחד בין מעמד הדיסקים): מגהדת'. הממממ....חמישה אלבומים שאני מוצא אבני דרך במטאל? אני לא יודע אם שמעתי מספיק כדי להגדיר חמישה אלבומים כאלה, אז אני פשוט ארשום חמישה אלבומים שאני מאוד אוהב: 1. Megadeth - Rust In Peace. 2. Death - Human. 3. Opeth - My arms, Your Hearse. 4. Nevremore - Dreaming Neon Black. (וקצת התייחסות לארץ)- 5. Orphaned Land - Mabool. תחביבים אחרים: בזמן האחרון (נכון לאוקטובר 04'), התחלתי בגישושים קלים לעבר תחום המוסיקה הקלאסית, ואני בהחלט נהנה מזה.

אני

שם: דימה ברזינסקי שנת לידה: נולדתי ב26.1.84 (אבל זה עלול להשתנות בעתיד:) איזור מגורים:אריאל - כבוד מתי התחלתי להקשיב למטאל : במודע בגיל 14-15, לא במודע משהו כמו 10 מה הייתה הלהקה הראשונה שממש אהבתי : ריינבו ו ינגוי מלמסטין אוהב בעיקר דברים נותנים בראש (פטיש 5 קילו), סוגד לכל מה שמנאוור עשו אי פעם (למרות שהם חבורה של זקנים דפוקים), טראש מטאל, הבי מטאל, פאואר מטאל ובלאק ודת' פה ושם אבל בעיקר טראש. 5 אלבומים שאני מוצא בהם אבני דרך במטאל בשבילי עד היום: 1. אט דה גייטס - סלוטר אוף דה סול 2. מטאליקה - רייד דה ליטנינג 3. קריידל אוף פילת' - קרולטי אנד דה ביסט 4. פנטרה - וולגר דיספלי אופ פאואר 5. נייטויש - אושנבורן עיסוק או תחביבים אחרים : אני שליש בצבא, זה חרא, אני רוצה למות חוץ מזה... אני אוהב מטאל, בחורות, בחורות במטאל (זה הולך טוב ביחיד),מכבי חיפה היא עוד אהבה שלי,אני גם מכור לקולנוע כמו יותר מתנער מסיגריות וסמים וכו'. בקשר לאלכוהל... נו טוב אף אחד לא מושלם... בלטיקה 9 פור אוור

גם לי מותר?

מותר ? חובה עליך !

קהילת המטאל בוואלה - הבא נעשה את זה רישמי

יש פה די והותר אנשים שכולנו יודעים מי הם ומה הם רוצים מאיתנו - אבל זה יעזור מאד אם נכין פורמט חדש של דף ה"מי ומי" לכבוד רוח הפורום החדשה. יעזור מאד אם כולכם תתרמו למאמץ להכין את "מי ומי - גרסת ה-DVD" אשר תחשוף פרטים שלא חשפתם עד כה, כמו איזו פיג'מה לובש 'שפיץ' בשנתו, איפה 'טרוריסט' יוצא לחגוג, ומדוע 'גיא אורן' מוצא את אנתמה מרגשים. כדי לעשות את זה מסודר, הנה כמה דברים שנעשה, שם (מלא, או לא, רק כינוי כי אתם מתביישים וכו') : שנת לידה (אם אתם רוצים. לומר "אני בן 19 ביולי" עלול להשתנות בעתיד) : איזור מגורים (החל מעיר או איזור בארץ - וכלה ב"מה זה משנה, לא תראה אותו מהירח") : מתי התחלתי להקשיב למטאל : מה הייתה הלהקה הראשונה שממש אהבתי : 5 אלבומים שאני מוצא בהם אבני דרך במטאל עד היום (השפעות, אם תרצו) : 1. 2. 3. 4. 5. עיסוק או תחביבים אחרים : קצת על עצמי (נסו להכביר במילים ? אני יודע שאתם יכולים) : תמונה, אם יש ואם רוצים - זהו. אחרי לגרסת הReissue של ה"מי ומי" !

me

שמי יובל. בת 17, התחלתי לשמוע מטאל לפני שנתיים בערך להקה הראשונה האהובה שלי היתי pantera Pantera - Cowboys From Hell metallica -stanger manson - the golden age of grotesqe metallica- donnington dream theater- six degrees of inner turbulence rammstein ממ אוהבת לנגן בגיטרה שלי, ולראות סרטים והרבההההההה !! ולשמוע מטאל כמובן .
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר