קהילת המטאל בוואלה - הבא נעשה את זה רישמי

יש פה די והותר אנשים שכולנו יודעים מי הם ומה הם רוצים מאיתנו - אבל זה יעזור מאד אם נכין פורמט חדש של דף ה"מי ומי" לכבוד רוח הפורום החדשה. יעזור מאד אם כולכם תתרמו למאמץ להכין את "מי ומי - גרסת ה-DVD" אשר תחשוף פרטים שלא חשפתם עד כה, כמו איזו פיג'מה לובש 'שפיץ' בשנתו, איפה 'טרוריסט' יוצא לחגוג, ומדוע 'גיא אורן' מוצא את אנתמה מרגשים. כדי לעשות את זה מסודר, הנה כמה דברים שנעשה, שם (מלא, או לא, רק כינוי כי אתם מתביישים וכו') : שנת לידה (אם אתם רוצים. לומר "אני בן 19 ביולי" עלול להשתנות בעתיד) : איזור מגורים (החל מעיר או איזור בארץ - וכלה ב"מה זה משנה, לא תראה אותו מהירח") : מתי התחלתי להקשיב למטאל : מה הייתה הלהקה הראשונה שממש אהבתי : 5 אלבומים שאני מוצא בהם אבני דרך במטאל עד היום (השפעות, אם תרצו) : 1. 2. 3. 4. 5. עיסוק או תחביבים אחרים : קצת על עצמי (נסו להכביר במילים ? אני יודע שאתם יכולים) : תמונה, אם יש ואם רוצים - זהו. אחרי לגרסת הReissue של ה"מי ומי" !

דוגמה - שם משתמש : יותם 'דפיילר'

שם (מלא, או לא, רק כינוי כי אתם מתביישים וכו') : יותם אבני שנת לידה (אם אתם רוצים. לומר "אני בן 19 ביולי" עלול להשתנות בעתיד) : דצמבר 1982 איזור מגורים (החל מעיר או איזור בארץ - וכלה ב"מה זה משנה, לא תראה אותו מהירח") : נהריה מתי התחלתי להקשיב למטאל : 1997 מה הייתה הלהקה הראשונה שממש אהבתי : מטאליקה 5 אלבומים שאני מוצא בהם אבני דרך במטאל עד היום (השפעות, אם תרצו) : 1. מטאליקה - אדון הבובות 2. טסטאמנט - ההתאספות 3. מגה-דת' - עד כאן...הכל טוב...אז מה ? 4. דת' - סימבוליק 5. סלייר - שלטון בדם עיסוק או תחביבים אחרים : משוחרר טרי בעל אהבה גדולה לאלבומי מחווה. סגנונות מטאל אהובים : ספיד מטאל ות'ראש מטאל בעיקר. ניו סקול ת'ראש, הבי מטאל, דת' מטאל ועוד נספחים. קצת על עצמי (נסו להכביר במילים ? אני יודע שאתם יכולים) : אפשר לומר שאהבתי למטאל לא מסתכמת רק בעולם הרשת והאלבומים. אני מריץ שני להקות מטאל באופן פעיל במיוחד ועוד כמה פרוייקטים במצב היכון - זאת לא רק משום שאני אוהב לשמוע את עצמי שר / צורח - אלא יש לי אמונה גם בחומר ובנגנים שלי. מעבר לזה אני אדם פשוט - חובב פנטזיה ומד"ב, משוגע על רובוטריקים ועם מידת מוסר חמורה שזה מגיע לצריכה יומיומית של מוצרי התמכרות (החל מסמים ואלכוהול וכלה בקולה ומשקאות תוססים). תמונה, אם יש ואם רוצים -

אני

שם : עומר חדד שנת לידה : 87(בן 17 וחצי) איזור מגורים : חיפה מתי התחלתי להקשיב למטאל : שהייתי בן 13(לפני 4 וחצי שנים) מה הייתה הלהקה הראשונה שממש אהבתי : iron maiden 5 אלבומים שאני מוצא בהם אבני דרך במטאל עד היום (השפעות, אם תרצו) : 1. iron maiden - number of the beast 2. slayer - regin in blood 3. batohry - blood fire death 4. pantera - cowboys from hell 5. death - symbolic עיסוק או תחביבים אחרים : מטאליסט הפקות קצת על עצמי (נסו להכביר במילים ? אני יודע שאתם יכולים) : שונא לכתוב על עצמי, שאנשים יכתבו עלי אם יש להם מה להגיד...

דוגמה - שם משתמש : יותם 'דפיילר'

שם (מלא, או לא, רק כינוי כי אתם מתביישים וכו') : יותם אבני שנת לידה (אם אתם רוצים. לומר "אני בן 19 ביולי" עלול להשתנות בעתיד) : דצמבר 1982 איזור מגורים (החל מעיר או איזור בארץ - וכלה ב"מה זה משנה, לא תראה אותו מהירח") : נהריה מתי התחלתי להקשיב למטאל : 1997 מה הייתה הלהקה הראשונה שממש אהבתי : מטאליקה 5 אלבומים שאני מוצא בהם אבני דרך במטאל עד היום (השפעות, אם תרצו) : 1. מטאליקה - אדון הבובות 2. טסטאמנט - ההתאספות 3. מגה-דת' - עד כאן...הכל טוב...אז מה ? 4. דת' - סימבוליק 5. סלייר - שלטון בדם עיסוק או תחביבים אחרים : משוחרר טרי בעל אהבה גדולה לאלבומי מחווה. סגנונות מטאל אהובים : ספיד מטאל ות'ראש מטאל בעיקר. ניו סקול ת'ראש, הבי מטאל, דת' מטאל ועוד נספחים. קצת על עצמי (נסו להכביר במילים ? אני יודע שאתם יכולים) : אפשר לומר שאהבתי למטאל לא מסתכמת רק בעולם הרשת והאלבומים. אני מריץ שני להקות מטאל באופן פעיל במיוחד ועוד כמה פרוייקטים במצב היכון - זאת לא רק משום שאני אוהב לשמוע את עצמי שר / צורח - אלא יש לי אמונה גם בחומר ובנגנים שלי. מעבר לזה אני אדם פשוט - חובב פנטזיה ומד"ב, משוגע על רובוטריקים ועם מידת מוסר חמורה שזה מגיע לצריכה יומיומית של מוצרי התמכרות (החל מסמים ואלכוהול וכלה בקולה ומשקאות תוססים). תמונה, אם יש ואם רוצים -

סחטיין על היוזמה. והנה אני-

אבל החלטתי למרוד, מאחר ואני ממש לא יודעת או זוכרת שנה מסויימת או להקה מסויימת שהתחלתי איתה, ואני נגד רשימות :) שם: רוני ילידת קיץ '86 מקום מגורים: קיבוץ מעין צבי סגנון מטאל מועדף: (דת') שוודי, וכמה שיותר שוודי יותר טוב. להקות אהובות (החלק העיקרי מכל הרשימה): אופת', אט ד'ה גייטס, דראקוניאן, דארקיין, ד'ה האנטד, קטטוניה, מאשין הד, נוורמור, משוגע, קילסוויץ' אנגייג', אניהלייטור. הלהקות שתמיד ישארו אבני היסוד: בלאק סבאת' (בעיקר בתקופת אוזי), מגהדת', איירון מיידן, מורביד אנג'ל וטסטאמנט. להקות אהובות מארץ הקודש: סיילם, אורפנד לנד, דיסטורטד, סוליטרי, מטריסייד, עבד, גיידאנס, רוקפור, מופע הארנבות של ד"ר קספר, נושאי המגבעת, תמוז. תחביבים למינהם: למדתי פיתוח קול קלאסי 5 שנים ואני מקווה להמשיך בקרוב ולחזור לעסוק בזה- שירה תמיד הייתה הדבר שאני רוצה לעסוק בו מקצועית, אני מתמכרת בקלות למשחקי הגיון ומחשבה, ותמיד פתוחה לשמוע משהו חדש בכדי לגוון את הקשת המוסיקלית הרחבה מאוד מאוד שלי שנעה ממוסיקה קלאסית, דרך בלוז וג'אז, ועד למורביד אנג'ל. אנג'וי. :)

יש פה די והותר אנשים שכולנו יודעים מי הם ומה הם רוצים מאיתנו - אבל זה יעזור מאד אם נכין פורמט חדש של דף ה"מי ומי" לכבוד רוח הפורום החדשה. יעזור מאד אם כולכם תתרמו למאמץ להכין את "מי ומי - גרסת ה-DVD" אשר תחשוף פרטים שלא חשפתם עד כה, כמו איזו פיג'מה לובש 'שפיץ' בשנתו, איפה 'טרוריסט' יוצא לחגוג, ומדוע 'גיא אורן' מוצא את אנתמה מרגשים. כדי לעשות את זה מסודר, הנה כמה דברים שנעשה, שם (מלא, או לא, רק כינוי כי אתם מתביישים וכו') : שנת לידה (אם אתם רוצים. לומר "אני בן 19 ביולי" עלול להשתנות בעתיד) : איזור מגורים (החל מעיר או איזור בארץ - וכלה ב"מה זה משנה, לא תראה אותו מהירח") : מתי התחלתי להקשיב למטאל : מה הייתה הלהקה הראשונה שממש אהבתי : 5 אלבומים שאני מוצא בהם אבני דרך במטאל עד היום (השפעות, אם תרצו) : 1. 2. 3. 4. 5. עיסוק או תחביבים אחרים : קצת על עצמי (נסו להכביר במילים ? אני יודע שאתם יכולים) : תמונה, אם יש ואם רוצים - זהו. אחרי לגרסת הReissue של ה"מי ומי" !

זו גרסת DVD ממוספרת (666 עותקים)?

שם : אורי דה לאו (כמה מפתיע, כמו הניק שלי :)) שנת לידה : 74 איזור מגורים : מודיעין מתי התחלתי להקשיב למטאל : בסביבות גיל 12-13. מה הייתה הלהקה הראשונה שממש אהבתי : להקת הארד רוק היתה בון ג'ובי, להקת מטאל היתה מיידן. 5 אלבומים שאני מוצא בהם אבני דרך במטאל עד היום : לא תוציאו את זה ממני גם בעינויים. יש בערך 200 אלבומים כאלה מבחינתי. עיסוק או תחביבים אחרים : אבא לילדים. זה עיסוק שגוזל את מירב זמני. קצת על עצמי : משמין, מזדקן, אבל למרות שבגיל 15 כולם אמרו שרוק כבד זה תקופה וזה יעבור לי, זה לא עובר לי.

הנה...

שם: חן, א.ק.א: Sadus... שנת לידה: 1977... אזור מגורים: מרכז, יבנה... מתי התחלתי להקשיב למטאל: 1987... מה הייתה הלהקה הראשונה שממש אהבתי: מגהדייב... חמישה אלבומים שאני מוצא בהם אבני דרך עד היום: נתחיל מהעובדה שאני מוצא יותר מ5 אלבומים. 1) איירון מיידן - הבן השביעי של הבן השביעי. 2) קריאטור - תענוג להרוג. 3) מגהדייב - השלום למכירה אבל מי קונה?. 4) אנת'ראקס - בין החיים. 5) סלייר - לא להראות רחמים. שומע בעיקר אולדסקול ת'ראש על גווניו ואולדסקול דת' מטאל מסורתי.

הופ הופ טרללה

אני כאן נוכחת כבר שנתיים לערך.. ביחס אל רובכם ממש כלום, אבל לצערי אני עדיין מכירה רק כמה מכם אישית. חזק חזק ונתחזק. שם: מרינה לפטוק 10 לאוגוסט, אי פעם. איזור מגורים: באר שבע סיטי מתי התחלתי להקשיב למטאל : ב12 שנים לחיי. מה הייתה הלהקה הראשונה שממש אהבתי : לוסטפרופטס. אבל אז בא סנאי מערות והכניס אותי למטאל. 5 אלבומים שאני מוצא בהם אבני דרך במטאל עד היום : שום דבר שלא נאמר כאן כבר. הת'ראש לוקח. עיסוק או תחביבים אחרים : מנגנת בלהקת ביג-בנד עירונית, משמע ג'אז וסווינג בעיקר. שואפת לכמה יחידות בגרות במוסיקה, אבל אחרי כמה שנות תיאוריה עוד מתעצלת לשבץ את עצמי באחת הקבוצות. קצת על עצמי (נסו להכביר במילים ? אני יודע שאתם יכולים) : תלמידה מחורבנת ביום, מעדיפה לישון בלילה. שיהיה רק טוב.

שלי..

יוני רעננה 78 החמישה: מטאליקה - אדון הבובות סלייר - ריג'ן בלאד מיידן - בן שבעי... דיפ פרפל - אין רווווק זפלין - הראשון דרים ת'יאתר - תמונות ומילים ( אולי לא אבן דרך, אבל אני מת עליהם )

אני

אני אלעד שפיץ, בן 20 (יליד אוגוסט 1984), מחולון. כתבתי כאן גם כן בערך לפני 3 שנים, בתקופה של כרמית... היום אני משרת בצבא (קריה... ראש חולית מחשוב). אוהב בעיקר NWOBHM, ת'ראש והבי מטאל, ומהצד ככה קצת פרוג-רוק ודברים יותר קלאסיים כמו בלאק סאבבת' וכאלה. סולנים מועדפים : רוב הלפורד, אוזי אוזבורן (שימות היום), רוני ג'יימס דאיו וברוס דיקינסון (יש עוד הרבה מהצד ככה). להקות מועדפות : Black Sabbath, Judas Priest, Iron Maiden, Alice Cooper, AC/DC, Motorhead, Metalica, Diamond Head, RainbowAngel Witch ועוד רבים וטובים. שונא : להקות הארדקור, נו-מטאל ורוק ישראלי טיפוסי (היהודים וכו') למיניהם. ברוק כבד התעניינתי ממתי שאני זוכר את עצמי (אחי הגדול שמע ואני פשוט אהבתי גם כן... מגיל קטן מאוד). חוץ מרוק כבד מתעניין במדע, תעופה והסטוריה... קיצר, תחביבים של חנונים :) תמונות אפשר למצוא ב http://photos.walla.co.il/sheshbesh חולם יום אחד לחזור להופיע ולהקליט דיסקים בלי סוף :) בנוסף אני זה שצייר את אייקון כוס הבירה (כבוד, כבוד) :) אין לי ממש TOP 5, הצלחתי למצות את זה לרשימה המינימליסטית ביותר שלי של TOP 13 : Black Sabbath - Sabotage Black Sabbath - Headless Cross Rainbow - Rising Ozzy Osbourne - Tribute Judas Priest - Ram It Down Judas Priest - Painkiller Megadeth - Rust In Peace Blue Oyster Cult - Tyranny And Mutation Motorhead - Overkill Iron Maiden - Somewhere In Time Bruce Dickinson - The Chemical Wedding Diamond Head - Lightning To The Nations Slayer - Reighn In Blood

ועוד אחד...

שם: קטלין. שנת לידה : 1985. איזור מגורים : באר שבע במקור- תל אביב במשך השבוע. מתי התחלתי להקשיב למטאל : גיל 15-14. מה הייתה הלהקה הראשונה שממש אהבתי : המממ... אני יודע שאופת' הייתה אחת הראשונות שבאמת הותירה עלי רושם. 5 אלבומים שאני מוצא בהם אבני דרך במטאל עד היום : מסכים עם רוני בקשר לרשימות. עיסוק או תחביבים אחרים : צבא... עד 2009, בערך. חוץ מזה, הרבה ספרי פנטזיה ומד"ב. קצת על עצמי : קראו לי "צר אופקים", אבל אני לא מרגיש צורך או עניין מיוחד, כרגע, לשמוע דברים מחוץ למטאל- אני מוצא אותו מספיק מגוון בכדי לענות על כל מצבי הרוח השונים. ואה כן... אני רומני, זה אמור להסביר את עניין השם.

קבל את ברכתי להמשך הדרך

ו...כן, יאללה לעבודה ישראל רייכנטל, או קדוש כפי שחברי הפורום נוהגים לכנות אותי. איזי גם תקף. תאריך לידה 7.4.86 מקום מגורים: עיר האורות הלא היה נהריה מתי התחלתי להקשיב למטאל: גיל 13 וחצי להקה ראשונה שממש אהבתי: הייתי אומר שדת' 5 אלבומים: מין שילוב של מה ש"גדלתי עליו" לבין מה שאני הכי אוהב, נגיד שזה מייצג את הטעם שלי פחות או יותר morbid angel - blessed are the sick death - human godflesh - streetcleaner mayhem - de mysteriis dom sathanas slayer - reign in blood סגנונות אהובים: דת' (מסורתי, טכני, קצת מלודי), בלאק (מסורתי, מתחבר הרבה פחות ללהקות המאוחרות), ת'ראש (הלהקות המוכרות, וגם הרכבים נוספים כדוגמת קורונר, אנקרוסיס, ניוקליר אסולט), קצת מטאלקור, אוונגארד/ אקספרימנטל ודום וממש קצת הבי חוץ ממטאל: ארשה לעצמי להשתמש ב"אני פתוח להכל" היומרני והפלצני :) כמה הרכבים אהובים: U2, The Velvet Underground, The Prodigy, Pink Floyd קצת על עצמי: בהנחה שהבירוקרטיה לא תכין הפתעות נוספות, אני סטודנט שנה ראשונה להנדסת חשמל ופיזיקה באוניברסיטת תל אביב, בתור עתודאי. אוהב לראות סרטים, לקרוא, ספורט (אוהד את מנצ'סטר יונייטד, אוהב לצפות וגם לעשות כשהעצלנות מכתיבה משטר פחות רודני) ולהסתובב עם החברים (בתור מטאליסט מן המניין כמובן שפאבים הם הבילוי המועדף :))

באיחור קל הנה אני ->

שם: עדן שנת לידה: אוקטובר 1986 איזור מגורים: ירושלים התחלתי להקשיב למטאל בגיל 14 בערך, רוק כבד עוד לפני.. הלהקה הראשונה שממש אהבתי היא אופת'. אני ממש שונאת רשימות.. ממש מתעבת.. אז אני מדלגת על זה :) עיסוק או תחביבים אחרים : מפסלת מציירת והורסת כל דבר שנראה קצת לבן\שגרתי על הדרך.. קצת על עצמי : שונאת לדבר על עצמי.. צריך להכיר לבד.. :) ובכל זאת הנה קצת על מוזיקה-> אני שומעת לרוב Doom ,Prog וDeath, אבל גם Thrash,NWOBHM,Goth,Power, ורבים אחרים.. חוץ ממטאל אני שומעת גם רוק כבד משנות ה-60-70, ופרוג-רוק. נ.ב. תמונה אין, אבל כשתהייה מי שירצה יקבל בשמחה :)

666

שנת לידה: 1971. מטאל מ: גיל 15 . אלבומים: 1. Metallica - Master of puppets 2. Opeth - Still life 3. Paradise Lost - Gothic 4. Sepultura - Arise 5. Death - The sound of... לא התפתחות, זה האלבומים שהייתי מכניס... הייתי מכניס גם איזה אלבום של אנת'מה אבל בתקופה שאני ממש אוהב אותם. בלי להיות פלצן:) שומע כמעט הכל, פרט לראפ, היפהופ דאנס ושאר הזבל בסגנון.

... הם לא ממש מטאל (אנת'מה) והמשפט החסר.

אני

שם: איתמר אורן. תאריך לידה: נולדתי באוקטובר, 1988. אזור מגורים: ירושלים. התחלתי להקשיב למטאל קצת לפני גיל 14... הלהקה הראשונה שממש אהבתי (בעיקר בגלל שזאת הראשונה שהקשבתי לה...ואני עדיין שומר לה כבוד ומקום מיוחד בין מעמד הדיסקים): מגהדת'. הממממ....חמישה אלבומים שאני מוצא אבני דרך במטאל? אני לא יודע אם שמעתי מספיק כדי להגדיר חמישה אלבומים כאלה, אז אני פשוט ארשום חמישה אלבומים שאני מאוד אוהב: 1. Megadeth - Rust In Peace. 2. Death - Human. 3. Opeth - My arms, Your Hearse. 4. Nevremore - Dreaming Neon Black. (וקצת התייחסות לארץ)- 5. Orphaned Land - Mabool. תחביבים אחרים: בזמן האחרון (נכון לאוקטובר 04'), התחלתי בגישושים קלים לעבר תחום המוסיקה הקלאסית, ואני בהחלט נהנה מזה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר