רבע המלצה...

אנקרוסיס מדהימים...

גמאני למען האמת הכרתי לאחרונה. החבר'ה האלה גאונים. ואין על הצרחות הדקיקות של הסולן שבאות פתאום(-:

איזה אלבום שמעת ?

מכל מקום, זה אכן מסביר מאיפה צ'אק שולינדר ודני פילת' למדו שככה עושים מטאל.

בנוגע להארטוורק

זה בין האלבומים האהובים ביותר והמוכרים ביותר בתחום הדת' מטאל, מאד מקובל אני חייב לציין. יצאו מתוכו שני קליפים (בתקופה שללהקות דת' מטאל יצאו שני קליפים בכל הקריירה אולי, כמו דת' או אוביצ'וארי) והוא נחשב לאחד מפסגות ז'אנר הדת' המלודי. לקורונר אין כל כך מד השוואה איזה אלבום יותר אהוב או טוב, גרין שונה, אבל גם האחרים והקודמים לו - שהם אגרסיבים יותר - אהובים באותה מידה לדעתי. חוץ מהאלבום הראשון שעוד הרבה דישדוש במקום מבחינת לחנים - כל האלבומים הם סוג של עילוי. בנוגע לקריאטור - רינוואל נחשב מצוין לעומת "קאוז אוף קונפליקט" או "אווטקאסט".

הכוונה שלי היא,

שאני בדרך כלל אוהב דברים קצת שונים מהדרך שבה להקה מסוימת בחרה ללכת. Heartwork מאוד מפורסם אבל רוב ה"מטאליסטים" יגידו שהוא לא הבחירה הראשונה שלהם. לי הוא נראה כפריצת הדרך המשמעותית ביותר של סגנון extreme לכיוון המיינסטרים. grin הוא יציר כלאיים משונה של coroner, וגם הוא בד"כ לא ברשימת הדיסקים ה"מומלצים" של להקה הזו, אם תשאל מטאליסטים מצויים. Renewal הוא שוב נסיון (מצוין לדעתי) של קריאטור לשבור לכיוון שונה לגמרי ממה שהיה לפניו. חולה על האלבום הזה. לצערי הרב קריאטור קצת נבהלו מעצמם והלכו אחורה באלבום הבא.

רבע המלצה...

בזמן האחרון גיליתי את Mithotyn נדמה שלי שככה כותבים אותם. בכל מקרה מדובר בהרכב שלפי עניות אוזני מנגן פאוור/בלאק נגיד כמו children רק פחות מצועצע, פחות מהיר ווירטאוזי ומצד שני לטעמי יותר מענין. סגנון הנגינה בגיטרה, הסיבה בגללה הלהקה מצאה חן בעיני, נשמע לי מוכר. לא התעצלתי, בדקתי וגיליתי שמדובר בגיטריסט של Falconer שהיא להקת פאוור איכותית ביותר. בינתיים יצא לי להאזין בניחותא ל- King Of The Distant Forest . מקורות המידע מסרו לי שיש להם 3 אלבומים.

מצטרפת להמלצה.

איזה אלבום שמעת ?

מכל מקום, זה אכן מסביר מאיפה צ'אק שולינדר ודני פילת' למדו שככה עושים מטאל.

אממ

שמעתי מכל אלבום את רוב השירים. אני חושב שאני אוהב הכי את האחרון, אך לא יודע. שירים שאני ממש אוהב: ANACRUSIS - Release remix ANACRUSIS - Tools Of Separation (-:

אנקרוסיס מדהימים...

גמאני למען האמת הכרתי לאחרונה. החבר'ה האלה גאונים. ואין על הצרחות הדקיקות של הסולן שבאות פתאום(-:

כן הם בהחלט להקה מעולה

אהבת אנקרוסיס ?

אני ממליץ על Psychotic waltz Depressive age Mordred Coroner Watchtower פעם היה לי אוסף שלם של ת'ראש מטאל פרוגרסיבי של נויז. לא זוכר איפה שמתי אותו.

שאילתה

תחת איזה קטגוריה נכללת הלהקה-dissection ? תודה

רבע המלצה...

בזמן האחרון גיליתי את Mithotyn נדמה שלי שככה כותבים אותם. בכל מקרה מדובר בהרכב שלפי עניות אוזני מנגן פאוור/בלאק נגיד כמו children רק פחות מצועצע, פחות מהיר ווירטאוזי ומצד שני לטעמי יותר מענין. סגנון הנגינה בגיטרה, הסיבה בגללה הלהקה מצאה חן בעיני, נשמע לי מוכר. לא התעצלתי, בדקתי וגיליתי שמדובר בגיטריסט של Falconer שהיא להקת פאוור איכותית ביותר. בינתיים יצא לי להאזין בניחותא ל- King Of The Distant Forest . מקורות המידע מסרו לי שיש להם 3 אלבומים.

זה לא האלה...

מפאלקונר?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר