רבע המלצה...

רבע המלצה...

בזמן האחרון גיליתי את Mithotyn נדמה שלי שככה כותבים אותם. בכל מקרה מדובר בהרכב שלפי עניות אוזני מנגן פאוור/בלאק נגיד כמו children רק פחות מצועצע, פחות מהיר ווירטאוזי ומצד שני לטעמי יותר מענין. סגנון הנגינה בגיטרה, הסיבה בגללה הלהקה מצאה חן בעיני, נשמע לי מוכר. לא התעצלתי, בדקתי וגיליתי שמדובר בגיטריסט של Falconer שהיא להקת פאוור איכותית ביותר. בינתיים יצא לי להאזין בניחותא ל- King Of The Distant Forest . מקורות המידע מסרו לי שיש להם 3 אלבומים.

גיא, בקשת עזרה.

לפני כחודש התחברתי לאינטרנט המהיר, ואפשר להגיד שהעושר במידע די גומר אותי. אני מאוד מעריך את הטעם המוזיקלי שלך, ורציתי לדעת אם תוכל לתת לי קצת המלצות לדברים שאתה אוהב. כדי לתת כיוון: שמעתי את Amorphis - elegy ומאוד אהבתי, יש דברים דומים? (בעיקרון אני מאוד אוהב דברים כבדים/מלודיים) שמעתי את Anacrusis בפעם הראשונה בחיי, וכמעט שבכיתי על כך שלא הכרתי אותם עד היום. יש דברים דומים להם? מה עוד? כל דבר שתוכל לתת, אני אשמח. בעיקרון אני פתוח להמון דברים, אבל מאוד חשובה לי מלודיה. (ז"א של Death metal אני פחות מתחבר, ואותו דבר לבלאק). המון המון המון תודה, ואם זה מעיק עליך אני מצטער. ד"א, אם מישהו אחר מעוניין להצטרף להמלצות, אשמח.

תודה...

האמת שלתת מחמאה לטעם שלי זה דבר בעייתי... אני פשוט אוהב כ"כ הרבה דברים שאיפשהו תמיד אתה יכול לקלוע בול...הבן אדם היחידי שיכול להיות יותר מגוון ממני פה בפורום ובכלל זה רוני (lackofblack ). למעט אפרת בן צור אני לא זוכר ששמעתי אותה אומרת לא למוסיקה... האמת שגם עכשיו לחלוטין מחפש רק דברים שיש להם גון מלודי. הזיקנה. בגלל זה משוגע הלך לטרייד. טוב האמת שאף פעם לא ממש אהבתי אותם. הערכתי. בכל מקרה אתה ממש מבקש ממני לירות באפילה. אני לא יודע מה אתה מכיר ומה לא. אני יכול בתור התחלה להגיד לך מה אני שומע הרבה בזמן האחרון שיש בו לא מטע דברים לא מטאליים אבל איכותיים... יש מצב שתאהב את Tristitia . שים לב לא Tristania שהיא להקה מצויינת שאני מניח שאתה מכיר. אל תפספס את Yearning אחת מלהקות הדום הכי טובות שיש פגישה בין אנת'מה לmy dying . זה כ"כ איכותי שזה מעביר צמרמורות. חוץ מזה יש כבוד ללהקה שמשתמש פה ושם בכלי נשיפה. אגב כלי נשיפה, אם אתה בקטע אז יש להקה שנקראית sculptured . אני לא נפלתי ברצפה. אבל שווה לנסות. משהו קצת יותר אגרסיבי. בעצם הרבה יותר ackercoke . האלבום האחרון שלהם מצויין. בלאק דת' עם נגיעות קלידים. סולן אפל ומעניין. שווה. Ayreon - אם אתה בקטע של אופרות רוק. סגנון הלחנה שנותן לך תחושה שאתה חוזר הרבה אחורה זמן. לא תמצא יותר מלודי מזה. הדיסק האחרון human equation מצויין. כמו האחרים. לא מטאל שאני שומע המון - elemnet of crime להקה רוק גרמנית. טקסטים עם משמעות שירה מצויינת. אחת מהלהקות הכי מדהימות שנוצרו אי פעם. מי שלא שומע מפסיד. ממליץ על האלבומים love freedom & happiness , try to be mench . Porcupine Tree - בזמן האחרון אני חורש על stupid - dream . יאללה חפרתי די,

תודה, וכמו שאמרו חכמינו,

נעשה ונשמע.

וואלה...

יש לא מעט דברים שתשמע אותי אומרת עליהם "לא", אבל מצד שני....יש הרבה יותר דברים שאני אסכים לשמוע. :) דוגמא טרייה: אתמול הייתה צפייה באופרה של וואגנר. לא מחבבת במיוחד. ההמלצה היומית שלי (לא מטאל בכלל בכלל, ד"א)- התחלתי לשמוע שוב אחרי הפוגה קלה של איזה חודש להקה ושמה GUS GUS, מומלץ בחום לכל מי שמוכן לפתוח אופקים לכיוון הג'אנגל, האלקטרוני והערבוב עם צ'יל-אאוט.

גיא, בקשת עזרה.

לפני כחודש התחברתי לאינטרנט המהיר, ואפשר להגיד שהעושר במידע די גומר אותי. אני מאוד מעריך את הטעם המוזיקלי שלך, ורציתי לדעת אם תוכל לתת לי קצת המלצות לדברים שאתה אוהב. כדי לתת כיוון: שמעתי את Amorphis - elegy ומאוד אהבתי, יש דברים דומים? (בעיקרון אני מאוד אוהב דברים כבדים/מלודיים) שמעתי את Anacrusis בפעם הראשונה בחיי, וכמעט שבכיתי על כך שלא הכרתי אותם עד היום. יש דברים דומים להם? מה עוד? כל דבר שתוכל לתת, אני אשמח. בעיקרון אני פתוח להמון דברים, אבל מאוד חשובה לי מלודיה. (ז"א של Death metal אני פחות מתחבר, ואותו דבר לבלאק). המון המון המון תודה, ואם זה מעיק עליך אני מצטער. ד"א, אם מישהו אחר מעוניין להצטרף להמלצות, אשמח.

אהבת אנקרוסיס ?

אני ממליץ על Psychotic waltz Depressive age Mordred Coroner Watchtower פעם היה לי אוסף שלם של ת'ראש מטאל פרוגרסיבי של נויז. לא זוכר איפה שמתי אותו.

תודה,

את coroner ו mordred אני מכיר (מילדות), אני אנסה את השאר. פשוט נדהמתי מ anacrusis. להקה משובחת (לדעתי) שלא נופלת מהגדולות של הת'ראש, אבל לא ממש קבלה פרסום.

וואלה...

יש לא מעט דברים שתשמע אותי אומרת עליהם "לא", אבל מצד שני....יש הרבה יותר דברים שאני אסכים לשמוע. :) דוגמא טרייה: אתמול הייתה צפייה באופרה של וואגנר. לא מחבבת במיוחד. ההמלצה היומית שלי (לא מטאל בכלל בכלל, ד"א)- התחלתי לשמוע שוב אחרי הפוגה קלה של איזה חודש להקה ושמה GUS GUS, מומלץ בחום לכל מי שמוכן לפתוח אופקים לכיוון הג'אנגל, האלקטרוני והערבוב עם צ'יל-אאוט.

עד כמה שהבנתי

האופרות של ואגנר זה הקיטשיות בהתגלמותה - אופרות של שלוש שעות עם רק אריות (לא החיה), ונשים ויקינגיות שמנות.

לא לגמרי נכון

אמנם רוב האופרות שלו מאוד מאוד דומות בקונספט ובזמרות עם הקרניים הויקינגיות, אבל לא כולן. יש לו גם כמה דברים אחרים....אך זאת ההכללה שמיוחסת אליו. האופרה שראינו אתמול למשל, נקראה "דמדומי האלים" (יותם, תקן אותי אם אני טועה), ולמיטב הבנתי עסקה בערפדים או משהו כזה. (ישנתי רוב הזמן- למען האמת)... ועוד משהו קטן- אופרה בנויה מאריות. יש מעט קטעי קישור ולעמים גם מקהלה, אבל אופרה מושתתת על אריות. איתמר חמודי :))

טוב נו

אז אריות צרחניות D:

תודה,

את coroner ו mordred אני מכיר (מילדות), אני אנסה את השאר. פשוט נדהמתי מ anacrusis. להקה משובחת (לדעתי) שלא נופלת מהגדולות של הת'ראש, אבל לא ממש קבלה פרסום.

הגדרה נוחה - אבל אם כולם מתלוננים

למה הם התפרקו ? הרי היה להם היצע אדיר - ורק לאחר תקופתם קלטו שהם היו כאלה טובים. אנקרוסיס בקלות נחשבת הלהקה הכי פחות מוערכת בזמנה בתחום הת'ראש מטאל. קורונר הם הלהקה המובילה הקרובה לסגנון - אבל מלודיות השירה שגדלו באנקרוסיס אינן נמצאות שם. מצד אחר - קורונר היא במהותה מתחה את גבולות הת'ראש מטאל עד התפקעות. האלבום שלהם "גרין" הוא מרתק לשמיעה.

אנקרוסיס מדהימים...

גמאני למען האמת הכרתי לאחרונה. החבר'ה האלה גאונים. ואין על הצרחות הדקיקות של הסולן שבאות פתאום(-:

הגדרה נוחה - אבל אם כולם מתלוננים

למה הם התפרקו ? הרי היה להם היצע אדיר - ורק לאחר תקופתם קלטו שהם היו כאלה טובים. אנקרוסיס בקלות נחשבת הלהקה הכי פחות מוערכת בזמנה בתחום הת'ראש מטאל. קורונר הם הלהקה המובילה הקרובה לסגנון - אבל מלודיות השירה שגדלו באנקרוסיס אינן נמצאות שם. מצד אחר - קורונר היא במהותה מתחה את גבולות הת'ראש מטאל עד התפקעות. האלבום שלהם "גרין" הוא מרתק לשמיעה.

אני באופן כללי מעדיף את האלבומים הפחות מקובלים

של כל מיני להקות. ז"א שאני באמת חושב ש grin הוא פסגת היצירה של קורונר, renewal הוא הפסגה של קריאטור, heartwork הוא הפסגה של carcass וכן הלאה.

בנוגע להארטוורק

זה בין האלבומים האהובים ביותר והמוכרים ביותר בתחום הדת' מטאל, מאד מקובל אני חייב לציין. יצאו מתוכו שני קליפים (בתקופה שללהקות דת' מטאל יצאו שני קליפים בכל הקריירה אולי, כמו דת' או אוביצ'וארי) והוא נחשב לאחד מפסגות ז'אנר הדת' המלודי. לקורונר אין כל כך מד השוואה איזה אלבום יותר אהוב או טוב, גרין שונה, אבל גם האחרים והקודמים לו - שהם אגרסיבים יותר - אהובים באותה מידה לדעתי. חוץ מהאלבום הראשון שעוד הרבה דישדוש במקום מבחינת לחנים - כל האלבומים הם סוג של עילוי. בנוגע לקריאטור - רינוואל נחשב מצוין לעומת "קאוז אוף קונפליקט" או "אווטקאסט".

אנקרוסיס מדהימים...

גמאני למען האמת הכרתי לאחרונה. החבר'ה האלה גאונים. ואין על הצרחות הדקיקות של הסולן שבאות פתאום(-:

איזה אלבום שמעת ?

מכל מקום, זה אכן מסביר מאיפה צ'אק שולינדר ודני פילת' למדו שככה עושים מטאל.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר