אז תגידו - מה אתם שומעים עכשיו?

חשבתם שנפטרתם ממני? אני רואה שעוד אין מנהל חדש... וקצת מלא בזבל... אבל לא נורא. This too shall pass. אני שומעת Manowar ונהנית מהחיים.

הופה, איזו אורחת !

אני שומעת מורנינגרייז של אופת'. ודרקוניאן. ו...כל מיני אחרים.

ילדים, לנקות מהר את הזבל.

טוב הנה הרשימה השבועית: 1. blackened 2 . או קי, הסבר. בתעודת הזהות שלי כתוב. לא אוהב בלאק. ופה מדובר באוסף בלאק מטאל. צריך ליישב את הסתירה. מה שיכול אולי להתחיל ליישב את הסתירה הוא העובדה שמה שאני באמת שונא. ופה אין פשרות. זה זה מה שמוגדר כבלאק סרוח. או מערות . או השד יודע מה. ברגע שמוסיפים קלידים בצורה מעניינת. שהגיטרות מנגנות משהו אחר מאותו ריתם בלאקי. קטעים אקוסטיים מידי פעם אז אני בעד. ובכן זה באוסף הזה מכיל קטעים טובים עד מצויינים. הנה הרישימית: 1. Enslaved the astral fortress - naglfar 2. Ode for a Haunted Wood - Hecate Enthroned 3. Scars in the Landscape of God - Abigor 4. Secret of the Black Arts - Dark Funeral 5. To Thou Who Dwellest in the Night - Arcturus 6. Orgy of Souls - Bestial Warlust 7. Heart of the Ages - In the Woods 8. Black Heimsquest to Bring Back the Stolen Autumn - Diabolical Masquerade 9. Unhallowed 10. Hard as Steel (Hot as Hell) - Bewitched 11. Burning Shadows of Silence - Emperor 12. Blood Is Thicker Than Water - Impaled Nazarene 13. Mother North - Satyricon 14. Nectar - Opeth 15. Pagan Cycle - Ancient 16. To Feed upon Thy Dreams - Hecate Enthroned 17. Tusen AR Har Gatt 18. You Can't Bless the Damned 19. Watching and Withering 20. Eternal Glory of War 21. Satanized - Decameron 22. Tales from a Blackened Horde - Enthroned שירים שממש אהבתי. 1,3,5,7,9,10 13,14,16,17,22,...1 לא בכל שיר אהבתי את כל הרצועה יש שירים שרק לחלק מהם התחברתי. 2. muse - the origin of symetry . מצוין. יודעים לכסח אבל בצורה לא מטאלית. אע"פ מומלצים. 3. Opeth - still life .

bathory - blood fire death

אחרי שפתחתי את הבוקר עם וולגאר של פנטרה ומאניק אימפרשנס של אנקרוסיס

טוב אחרי הגועל שהיה אתמול בר"ג

והזכיה הזוועתית של מחבלי סכנין בגביע,אני שומע את kill em all של מטאליקה.

אני שומע..

בעיקר במחשב אבל עשיתי לעצמי דיסק של כל השירים שאני אוהב ככה שאני שומע symphony x בעיקר וגם racer x ו-megadeath....

כרמיתתתתת :)

איזה כיף לראות שאת.. פה.. :) אני האמת שומעת כרגע ANATHEMA - ETERNITY מבאס כאן קצת בלי הנקיונות שלך ובכלל הנוכחות.. :(

One of the best albums ever

הופה, איזו אורחת !

אני שומעת מורנינגרייז של אופת'. ודרקוניאן. ו...כל מיני אחרים.

התגעגענו כרמיתוש

אני שומע כמה דברים נדירים ששמתי את ידי עליהם, בעיקר דמואים ודברים דומים אחרים : Discreate להקה ממש חמודה של פאוור/ת'ראש אמריקאים עם קצת מגעים פנתרעים ומעט דת' מטאל. יש להם שיר בשם SsiixX שממש תפס אותי. אשים לינק להורדה חוקית בקצה הרשימה. Soulless להקת דת' ת'ראש אמריקאית. לא משהו מיוחד. נתתי לזה הזדמנות ולא תפס אותי Deathchain שוב להקת דת' מטאל - הפעם פינית - ויש לה הרבה מאד סלייר במוזיקה. אבל זה נמאס במהרה מצד שני. ולאלבומים מלאים שמתנגנים אצלי : Prototype - Trinity המוצלח במיוחד Dream evil - The book of heavy metal שאני מחזיק בגרסת פרומו שלו Into eternity - Buried in oblivion המאד-מאד מבטיח Meshuggah - Destroy erase improve ולא רק בגלל המצב רוח

אז תגידו - מה אתם שומעים עכשיו?

חשבתם שנפטרתם ממני? אני רואה שעוד אין מנהל חדש... וקצת מלא בזבל... אבל לא נורא. This too shall pass. אני שומעת Manowar ונהנית מהחיים.

בעיקר blind guardian

Blind guardian-Nightfall on middle earth Blind Guardian-Imaginations from the other side Korn Coal chamber שירים מוצלחים אבל בודדים: Dimmu Borgir-Puritania Slipknot-Duality

One of the best albums ever

I KNOW! דיסק מהמם :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר