עזרה בבקשה.. זה יותר המלצה... טוב פשוט כנסו..

אני כבר מכיר מלא להקות וחיפשתי בכל חור קטן שיש! ב"להקות אם סגנון דומה" ובכל דבר! אם מישהו מכיר להקה טובה (עדיף לא ישראלית) שיכתוב לי למה כבר דיי נמאס לשמוע את אותם מיליון שירים כל פעם מחדש.. אני מכיר את כווולללללללםם בעל פה.... כדי שלא סתם תבזבזו זמן הנה הלהקות (או אנשים אם להקה) שאני ממש מכיר: symphony x, racer x, megadeath, metallica paul gillbert, eric johnson, joe satriany, anacrusis, deep purple, the doors, led zeplin, children of bodom ואם אתם מכירים משהו אחר אז עשו טובה תגידו לי.... אבל להקות כאלה קטנות שלא מכירים... ולא מתלהבים כאלה... תודה מראש.

את כל שירי המטאל אתה מכיר בעל פה? חת'כת הישג...

משהו כזה...

אם אני מכיר את כולם אז אתה בטח לא מכיר עוד להקות....

עזרה בבקשה.. זה יותר המלצה... טוב פשוט כנסו..

אני כבר מכיר מלא להקות וחיפשתי בכל חור קטן שיש! ב"להקות אם סגנון דומה" ובכל דבר! אם מישהו מכיר להקה טובה (עדיף לא ישראלית) שיכתוב לי למה כבר דיי נמאס לשמוע את אותם מיליון שירים כל פעם מחדש.. אני מכיר את כווולללללללםם בעל פה.... כדי שלא סתם תבזבזו זמן הנה הלהקות (או אנשים אם להקה) שאני ממש מכיר: symphony x, racer x, megadeath, metallica paul gillbert, eric johnson, joe satriany, anacrusis, deep purple, the doors, led zeplin, children of bodom ואם אתם מכירים משהו אחר אז עשו טובה תגידו לי.... אבל להקות כאלה קטנות שלא מכירים... ולא מתלהבים כאלה... תודה מראש.

יש לי להמליץ לך על אחלה שתי להקות:

אחת SKYFIRE ששמעתי פעם אצל ידיד וניסיתי נורא להשיג את הדיסק היחיד שיצא להם, אבל.. לא הצלחתי! לא נורא אני יהיה חזקה :) והשנייה היא LOVE HISTORY להקה מדהימה! אין לי מה להגיד.. פשוט.. להקה מעולה.. התאהבתי בהם טוטאלית.. :) שתיהם להקות לא ממש מוכרות, אף אחד שהמלצתי לו עליהם אי פעם אמר לי שהוא מכיר כבר או משהו.. :)

תכיר את פינלנד

kalmah moonsorrow finntroll eternal tears of sorrow amorphis norther cryhavoc להקות כחול לבן ! (הדגל של פינלנד)

משהו כזה...

אם אני מכיר את כולם אז אתה בטח לא מכיר עוד להקות....

ברגע זה נחשפת לציניות (עיין ערך)

אני יודע...

מה אתה רוצה שאני יגיד? "שתוק אל תדבר איתי יותר י'מניאק!" לא... אהה ותודה על הלהקות אני יחפש ואם אני ימצא אלבומים של הלהקות שלך אני יגיד לך stouch כי אני מכיר חנות טובה ואני בטח יראה אותם שם.... ותודה שוב פעם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר