פרידה

פרידה

לאחר מספר שנים בניהול פורומים בוואלה, עייפתי. הגיע הזמן להיפרד מהפורום, לפנות זמן לעשות דברים אחרים, לגלות תחומי עניין חדשים. פורום מטאל היה הבייבי שלי. אמנם יצא לי לנהל עוד פורום פה ועוד פורום שם בוואלה, אבל כאן תמיד היה הבית. ברוב התקופה, זה היה פורום המטאל ענייני ביותר ברשת, ולפעמים גם השוקק ביותר. אהבתי את האוירה, אהבתי את החפירות, אהבתי את המוזיקה, ואת הדיבורים על המוזיקה, אהבתי את הבדיחות הפרטיות של הפורום, אהבתי (ואני עדיין אוהבת) אתכם. (רציתי להזכיר אנשים בשם, אבל הרשימה הגיעה למימדים מפחידים ואני גם לא רוצה לפספס אף אחד). אבל התעייפתי, חברים. כבר שנה שלמה שאני עייפה. זה התחיל במשבר אישי קטן (פעם הוא נראה יותר גדול), והמשיך בעייפות כללית מהאינטרנט. ולפורום מטאל בוואלה מגיע מישהו קצת יותר נמרץ ממני. אגב, אם מישהו רוצה לנהל את הפורום, אל תתביישו לכתוב את זה כאן בפומבי - הנהלת הפורומים מן הסתם תחפש לי מחליף. אין לי הרבה מה להגיד. רק הרבה תודה לכולכם על הכל, ונתראה פה ושם... כרמית

בהצלחה בהמשך!

בכל מקרה תודה על הניהול. היו רגעים שבהחלט זה היה הפורום הכי טוב ברשת. היתה מן אווירת משפחתית כזו. ללא הבדל דת גזע מין, ובעיקר גיל. אחרי זה חלקינו התגייס, חלקינו סתם נעלם, וחלקינו כמוך וגם כמוני התעייף ...זה מדבק כנראה. שוב בהצלחה בעתיד, גיא

מה חבל....בכל אופן, הרבה בהצלחה

לפורום בהחלט היו תקופות הרבה יותר יפות...אני חייבת להסכים... תצליחי במעשייך, ובואי לבקר קצת פה ושם, תראי נוכחות :) להתראות נ"ב אני עדיין מפענחת איפה את גרה שאמור להיות קרוב אלי! ;)

היי שלום ובהצלחה (:

מהפורום הזה במטאל/יואל (אני עדין נכנס אליו מאיי או אל, איזה קיבעון) הכרתי את המטאל לעומק למעשה... דרך המדיה הזו השפעת עלי רבות, ודרך הפורום הזה הכרתי אנשים רבים וטובים. בכל מקרה, אני מציע להעביר את הניהול ליידי ולידיה של ליהיא (שלמעשה היתה המנהלת של הפורום הזה כשרק נכנסתי אליו), אם נזכה במשרת הניהול (אם ליהיא מעונית בכך, כמובן), נעשה כל שביכולתנו בכדי להביא את הפורום לשיא.

פרידה

לאחר מספר שנים בניהול פורומים בוואלה, עייפתי. הגיע הזמן להיפרד מהפורום, לפנות זמן לעשות דברים אחרים, לגלות תחומי עניין חדשים. פורום מטאל היה הבייבי שלי. אמנם יצא לי לנהל עוד פורום פה ועוד פורום שם בוואלה, אבל כאן תמיד היה הבית. ברוב התקופה, זה היה פורום המטאל ענייני ביותר ברשת, ולפעמים גם השוקק ביותר. אהבתי את האוירה, אהבתי את החפירות, אהבתי את המוזיקה, ואת הדיבורים על המוזיקה, אהבתי את הבדיחות הפרטיות של הפורום, אהבתי (ואני עדיין אוהבת) אתכם. (רציתי להזכיר אנשים בשם, אבל הרשימה הגיעה למימדים מפחידים ואני גם לא רוצה לפספס אף אחד). אבל התעייפתי, חברים. כבר שנה שלמה שאני עייפה. זה התחיל במשבר אישי קטן (פעם הוא נראה יותר גדול), והמשיך בעייפות כללית מהאינטרנט. ולפורום מטאל בוואלה מגיע מישהו קצת יותר נמרץ ממני. אגב, אם מישהו רוצה לנהל את הפורום, אל תתביישו לכתוב את זה כאן בפומבי - הנהלת הפורומים מן הסתם תחפש לי מחליף. אין לי הרבה מה להגיד. רק הרבה תודה לכולכם על הכל, ונתראה פה ושם... כרמית

אח כרמית...:(

ממש עצוב לי שאת עוזבת... למרות שאת לא הכרת אותי ממש אני ממש אהבתי אותך (כמהנהלת פורם) עשית עבודה מעל ומעבר בהצלחה רבה בהמשך!! צ'ירז!!!

בהצלחה בהמשך הדרך....

ובכל אשר תעשי,היה נחמד לנהל שיח בפורום. ומי יודע אולי נתראה באיזה הופעת מטאל בארץ[או חו"ל] רק אושר ובריאות,והמשך האזנה למטאל איכותי.

באמת חבל ובאמת בהצלחה בהמשך...

הייתי מציעה את עצמי לניהול אבל לא נראה לי שזה יסתדר עם הצבא P:

בהצלחה כפרה.

אמנם אני כבר לא כל כך נמצא כאן, אבל בכל זאת :)

היי שלום ובהצלחה (:

מהפורום הזה במטאל/יואל (אני עדין נכנס אליו מאיי או אל, איזה קיבעון) הכרתי את המטאל לעומק למעשה... דרך המדיה הזו השפעת עלי רבות, ודרך הפורום הזה הכרתי אנשים רבים וטובים. בכל מקרה, אני מציע להעביר את הניהול ליידי ולידיה של ליהיא (שלמעשה היתה המנהלת של הפורום הזה כשרק נכנסתי אליו), אם נזכה במשרת הניהול (אם ליהיא מעונית בכך, כמובן), נעשה כל שביכולתנו בכדי להביא את הפורום לשיא.

כמו דורון

ועוד רבים אחרים- גם אני גדלתי עם הפורום הזה ולמדתי כאן הרבה מאוד. את היית מנהלת מצויינת ואני מאחל לך כל טוב בהמשך.

פרוול

מאחל הרבה בהצלחה ובריאות ותראי נוכחות! אני, למרות שאני מרשה להגיד שיש לי ותק מסוים, למרות שהמוווון זמן לצערי לא יצא לי לכתוב פה(אבל אתם עדיין זוכרים אותי.....נכון?), לא הספקתי לכתוב פה תחת שילטונה של ליהיא (אגב הקול שלי גם הולך אליה), כך שרוב מה שלמדתי היה תחת מעטהּ של כרמית. בהצלחה בהמשך הדרך.

פרידה

להתראות כרמית, ובהצלחה...

לדעתי, הפורום הזה היה *הכי* רציני שראיתי בכל האינטרנט, ולא עוד איזה פורום. ואני מניח שזה בזכות ניהולך המצוין. להתראות כרמית, חבל, אבל... חייבים להמשיך הלאה. נ.ב- נשמח לראות אותך משתתפת פה! להתראות, ובהצלחה.

המון המון הצלחה בהמשך..

ותודה כמובן.

זוכרת אותי בכלל ? בכל מקרה...

התקופה שבה הייתי כאן הייתה נורא מהנית, אזכור אותך לטובה. וזה לא כאילו את מתה למען השם ! איך לעזאזל אני רושם... !!! תהני, תעשי מה שבא לך, תשתוללי מתי גם אני אוכל... צבא בלאט. בכל מקרה, תמיד אזכור את כרמית מחלקת המרגניות, הגננת של הפורום :) בהצלחה ב... מה שלא תעשי... שזה יהיה בערך אותו דבר, רק שתהיי בצבע כחול ולא אדום :)

אוי באמת שאני יתגעגע

מי יסלק מפה עכשיו את כל ההודעות המעצבנות? :) כמו כולם באמת למדתי מהפורום, לרוב בזכותך, הרבה על מטאל... הכל לצד הניהול הממש מעולה שלך :) שיהיה באמת בהצלחה בכל מה שתעשי ;) באמת שאני יתגעגע :(

לכרמית!!!

(אחרי תקופה ארוכה שלא כתבתי כלום בגלל שאני עצמי מנהלת פורום עכשיו ולא היה לי כוח וזמן) לטעמי היית מנהלת מצויינת אבל כשנמעס אז נמעס ואני בהחלט מבינה אותך, זה לא קל. נקוה רק שמי שיבוא אחריך יצליח בניהול כמו שאת הצלחת. לפחות תבקרי פה מידיי פעם??:) קירה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר