החלטתי לשתף אתכם גם...

הנה חלק מאוסף התקליטים הנחמד שלי, חלק ממה שהיה לי כוח לצלם... אם זה מעניין מישהו אתם מוזמנים להתרשם...

שמע בחור

בהחלט כל הכבוד..... מרשים ביותר

wow

:) חתיכת אוסף יש לך שם.. :) יפה לך.. :) לי יש אוספים של דברים קצת שונים מתקליטים (כמו קירות צבועים.. :) ) כמה זמן לקח לך לאסוף את כל זה?

מ-ה !??!

זה רק חצי מהאוסף שלך ?!?! פחח אני לא רוצה לדעת כמה תקליטים יש לך בכלל....אחלה אוסף....! אני עדיין מנסה להבין מה הולך שם בציור המוזר ההוא על העתיפה של Death - Spiritual Healing ... O_o

אוף גם אני רוצה את chemical exposure בתקליט!!!!

אחלה של אוסף!!!!

פאאאאקקקק..מגגניבב!

וואו באמת גם אני רוצה לשאול כמה זמן לקח לך לאסוף את כל התקליטים המגניבים האלו??!?!?!?!

תראה...

זה אוסף של כמה שנים, זה לא הכל.. יש לי 400 תקליטים ו900 דיסקים בקירוב... אני כבר לא סופר למען האמת. אני שומע מטאל 16 שנים בערך התקליט הראשון שלי היה פיס סלס של מגהדת' מה שמזכיר לי שלא שמתי תמונות של מגהדת'...

יפה..אבל.

אתה קנית את כולם או שפשוט הביאו לך?

מכספי האישי שאין לי... יש אנשים שקונים סיגריות ויש אנשים שקונים דיסקים ותקליטים...

ויש כאלה אשר קונים אלבומי טריובטים חסרי מעוף

כן ויש..

כן ויש אנשים שקונים באנגים ושחתות(איך שלא רושמים את זה) איזה להקות אתה אוהב?..אתה אוהב ללכת להופעות?

הממממ

אני הולך כמעט לכל ערב שיש... ואני חושב שאוסף התקליטים שלי דיי מסביר את כיוון הלהקות שאני אוהב ושומע... לא?

שמע בחור

בהחלט כל הכבוד..... מרשים ביותר

אני מעריץ אותך אחי!

אחלה אוסף!!! איפה קנית תדיסקים?

מה הוא גם יגיד לך באיזה חנויות בדיוק הוא קנה ???

זה כמו לשאול מיליונר מאיפה הוא השיג כל דולר...

החלטתי לשתף אתכם גם...

הנה חלק מאוסף התקליטים הנחמד שלי, חלק ממה שהיה לי כוח לצלם... אם זה מעניין מישהו אתם מוזמנים להתרשם...

וואו.... .. ...........

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר