שאלה בנוגע לפציעה של דייב מוסטיין.

כשהוא רק נפצע שמעתי שזה קרה במהך הופעה של הלהקה, ועכשיו או ליתר דיוק אתמול, קניתי איזה עיתון מטאל ברוסית מלפני שנה(בגלל כתבה על האלפורד דה מטאל גוד) והיה בו ראיון קצר עם דיויד אלפסון, אחד מהציטוטים שלו(שהיה ממש לא ברור) היה בערך ככה: "דייב נפצע כשהיה בבית החולים, אני לא חושב שהוא עשה את זה לעצמו...הוא אמר לי שנגרם לו נזק לעצב שבמפרק כף היד ושהוא לא יוכל לנגן לפחות שנה..אני יודע רק את מה שהוא סיפר לי". האלות שעלו לי הן קודם כל, מה הגרסה הנכונה או שמא שתיהן לא נכונות? למה דייב היה בבית חולים? האם הכוונה היא לבית חולים לגמילה?(מסמים), האם הכוונה של אלפסון היא שיש חשד שהנזק שנגרם ליד שלו זה כי הוא ניסה להתאבד? ועוד משו שרציתי לדעת, האם דייב מוסטיין יוציא אלבוס סולו? אם מישהו ידע לענות לי אז אני מאוד אשמח!!!... מצטערת שזה נושא ישן ביותר אבל אני פשוט לא יודעת ומאוד סקרנית כי מגה הם אחת מהלהקות שאני הכי אוהבת.

דייב מאסטיין

הוא היה בבית חולים לאבחן את אותו כאב שהיה לו ביד, וגילו שמתפתח אצלו זיהום דלקתי וכדי למנוע אותו הוא היה צריך לעבור סדרת טיפולים, ולהמנע מלנגן ביד ימין בערך שנה. הוא ראה בזה סימן מאלוהים לסגור את הבסטה ולחזור למשפחה האוהבת. דיוויד אלפסון שמר קשר קטן עם דייב - בעיקר טלפוני ואי-מיילים - הם לא נפגשו מאז. אלפסון חבר לכל מיני טיפוסים בהופעות משלהם (הוא הופיע עם סאבאטג', עם מרטי פרידמן, עם אנתרקס וכו') דייב כיום החלים לחלוטין וטוען שהוא מנגן יותר טוב מבעבר. הוא עובד אלבום סולו משלו כיום - ולאחרונה הוציא סדרת גיטרות משלו עם איזו חברה ששמה ברח מראשי- אני לא איש של גיטרות. בנוגע לאיחוד של מגה-דת' - דייב אמר שאם יהיה איחוד זה יהיה רק עם מנזה ופרידמן - שהוא רואה בהם את מגה-דת' האמיתית, בלי חומר מריסק והלאה. כן ייטב.

אוי ממש תודה! עשית לי את היום!!!

אחח מגהדת'

איזה להקה. דבר ראשון הוא עבר ל ESP. אבל לא זה מה שמשנה. מוזר לי שהוא לא שמר על קשר עם אלפסון בתור מי שהיה איתו מההתחלה....מוזר לי מאוד. אבל שיהיה. והאיחוד של מגהדת' אז הוא גם יהיה עם אלפסון או מה? ומנזה התחיל לעשות מן רוק מוזר כזה לא? שמעתי שהוא הוציא אלבום שהוא גם מנגן גיטרה ושר או משהו בסיגנון. ואני בכלל שמעתי שדייב הביא איזה בוקסה לקיר בהתקף עצבים כזה או אחר.....שיהיה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר