חדשות: ביוגרפיה חדשה לבלאק סבאת'

הספר שנקרא How Black Was our Sabbath נכתב על ידי שני אנשים: גרהם רייט ודייויד טנגיי. גרהם רייט, עבד עם המתופף של בלאק סבאת', ביל וורד, בשנות השבעים. מאז הוא עבד עם כל מיני סלבריטאים לא מטאליסטים כמו טינא טרנר והרולינג סטונס אבל גם הסקורפיונס (מטאל או לא מטאל?) ו-UFO. דיוויד טנגיי היה העוזר האישי של אוזי במשך שנים רבות והיה בין האנשים שעמדו מאחורי הפקת האלבומים בליזרד אוף אוז והבא אחריו Diary of a Madman.

הופעה חיה באינטרנט של להקת הדת' האמריקאית Usurper

בתאריך 8 לנובמבר בשעה 24:00 שעון ישראל, תתקיים ההופעה המקוונת באתר תחנת הרדיו: http://www.radiofreesatan.com במהלך האירוע יוכלו הגולשים לשאול שאלות ולבקש שירים מן הלהקה.

רוצים קצת רכילות מצולמת? למי אהובנו ממוטורהד

ביקר במועדון האמבאסי בלונדון (שיק רציני) קבלו תמונה.

ומרטי פרידמן הקים לו חברת הפקות ביפן עם חבר.

החבר הוא המפיק אלן אייזקס, החברה עוסקת ברוקנרול יפני עם השפעות אמריקאיות. נשמע נורא, לא? נו טוב, הבנאדם צריך למצוא משהו לעשות בחיים.

ג'יימס לאברי מדרים ת'יאטר שר את ההמנון הלאומי במשחק הוקי במיסיסיפי

האמריקאים עושים עניינים גדולים משירת ההמנון שלהם בתחילת המשחק. מזמינים מפורסמים וכאלו. לא כמו אצלנו ששחקני הכדורגל עומדים בשורה, בועטים בדשא ומממלמלים "כל עוד בלבב פנימה". אז המפורסם התורן הוא מטאליסט, ששר את ההמנון במשחק הוקי במיסיסיפי. שלוש פעמים כיפאק היי?

סאדוס ביטלו את סיבוב ההופעות האירופי שלהם

בגלל "נסיבות משפחתיות דחופות". בתו בת ה-11 של המתופף ג'ון אלן חולה מאוד. הקטנה עברה השתלת לב וצריכה את אבא ליד המיטה, לא ליד מערכת התופים.

ואם בחדשות עסקינן.

ברוס קוליק [אקס קיס] נפצע קל מירי של מטורף שהישתולל באחד המועדונים בלוס אנגלס. ברוס אגב נפגע קל ברגלו ובצווארו בזמן שהלך לתומו סמוך למועדון. האירוע אם אני לא טועה התרחש שבוע שעבר.

ומרטי פרידמן הקים לו חברת הפקות ביפן עם חבר.

החבר הוא המפיק אלן אייזקס, החברה עוסקת ברוקנרול יפני עם השפעות אמריקאיות. נשמע נורא, לא? נו טוב, הבנאדם צריך למצוא משהו לעשות בחיים.

מאז שעזב את מגה דט' הבנאדם נהייה פאטתי יותר מרגע לרגע,מאלבום לאלבום...

עבר לגור ביפן...

יותר משתלם..

חדשות: ביוגרפיה חדשה לבלאק סבאת'

הספר שנקרא How Black Was our Sabbath נכתב על ידי שני אנשים: גרהם רייט ודייויד טנגיי. גרהם רייט, עבד עם המתופף של בלאק סבאת', ביל וורד, בשנות השבעים. מאז הוא עבד עם כל מיני סלבריטאים לא מטאליסטים כמו טינא טרנר והרולינג סטונס אבל גם הסקורפיונס (מטאל או לא מטאל?) ו-UFO. דיוויד טנגיי היה העוזר האישי של אוזי במשך שנים רבות והיה בין האנשים שעמדו מאחורי הפקת האלבומים בליזרד אוף אוז והבא אחריו Diary of a Madman.

אם למישהו יש -במקרה- את paranoid של בלאק סאבאת' על ויניל - אני מוכן לשלם. והרבה.

ואם -במקרה- הוא גם חתום ע"י אוזי... ווי ווי...אני אשלם בזהב!!!! :)

במקרה יש לי אותו על ויניל, בהדפסה הראשונה של ורטיגו מ1970 עם הספיראלה...

מאיפה?

קנית אותו או שזה רכושו של אבא שלך??...:-)

קניתי אותו מכספי כמו את שאר התקליטים והדיסקים שלי...

מאז שעזב את מגה דט' הבנאדם נהייה פאטתי יותר מרגע לרגע,מאלבום לאלבום...

דווקא האלבום האחרון שלו הוא אחלה.

שילוב נחמד בין מטאל ואלטרנטיב וקיטש סטייל פרידמן. אני דווקא אהבתי.

קניתי אותו מכספי כמו את שאר התקליטים והדיסקים שלי...

באמת?! יאאאא איזה מגניב! ובכן...מוכר? ....מוכר?!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר