~~~~~ מזל טוב לאיתמר! ~~~~~

איתמר יקירנו בן 15 היום... ועכשיו כולם ביחד : "ל א נ ו ר א, איתמר!" מזל טוב ו666 שיהיה לך. :-)

מזל טוב יא חמאר.

ותחזור לסולסיק, משעמם.

יום הולדת שמח.

אני כבר בן 15?

מזל טוב אחי...

מזל טוב מלך! עד 666!!!1

מזל טוב...

מ-ז-ל ט-ו-ב !!!

חמודי!!! עד 120! ואתה תמיד יודע למי אתה יכול לפנות בקשר לחוכמות חיים קיבוצניקיות.. :))

עד 120. לא פחות

מזל טוב יא חמאר.

ותחזור לסולסיק, משעמם.

ווייי

כפרה עליכם. כוולכם!! תודה רבה רבה לכם, ושתהיו בריאים כי העיקר הבריאות!! עכשיו אני בן 15 וכשישאלו אותי בן כמה אני אז אני אוכל להגיד "15" ולא יעקמו את האף ויחשבו לעצמם "פאק הוא צוציק". תודה רבה להוריי שהביאוני עד הלום. ותודה לכם עוד פעם!

איתמר יקירנו בן 15 היום... ועכשיו כולם ביחד : "ל א נ ו ר א, איתמר!" מזל טוב ו666 שיהיה לך. :-)

מזל טוב!

איפה יופי גם אני מאזניים! דרך אגב מי זה איתמר? כאילו לפע הכינוי בפורום.. :)

ווייי

כפרה עליכם. כוולכם!! תודה רבה רבה לכם, ושתהיו בריאים כי העיקר הבריאות!! עכשיו אני בן 15 וכשישאלו אותי בן כמה אני אז אני אוכל להגיד "15" ולא יעקמו את האף ויחשבו לעצמם "פאק הוא צוציק". תודה רבה להוריי שהביאוני עד הלום. ותודה לכם עוד פעם!

אופב הנה אתה.. :) עכשיו נזכרתי סורי על הבורות.. :)

מזל טוב שוב :)

מזל טוב...15?

ווייי

לא לא, פאק, אתה עדיין צוציק :)

מזל טוב, שתגיע ל17

אני לארג',בדרך כלל אומרים שתחיה לשנה הבאה אני נתתי לך שנתיים :-)

ובאיחור קל.

הרבה מזל טוב.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר