הממ, אני חושב שאתה הבן אדם היחיד שחושב כך...

חוץ ממני כמובן, אפילו רכשתי את האלבום בלי להוריד לפני :) אישית אני אוהב אותם, את כל החומר.

אני גם חושב ככה

הוא הכי ת'ראשי, אפשר לומר. הם תמיד היו נחנחים בצורת הנגינה שלהם, פה הם קיבלו קצת ביצים בריפים. סוף סוף זה כבר לא סטראטוביירוס עם גראולים אלא משהו שיש בו אשכרה ניחוח קצת ת'ראשי. הקאבר לסלייר אדיר.

איירון מיידן

השיר הראשון ששמעתי מעולם המטאל הוא "fear ok the dark" של איירון מיידן לפניו שמעתי נירוונה, קצת מטאליקה וסקורפיונס אחריו - התמכרות טוטאלית למוזיקה המדהימה הזו עד היום היתה כבר ת'שאלה הזו, לא?

גם אני התחלתי מאירון מידן, אבל יותר ותיק

שיר המטאל הראשון שלי הוא two minutes to midnight

מאיזה להקה אתם "התחלתם" ?

בעקבות השאלה שנשאלה שתי הודעות קודם... אני שמעתי rammstein ויום אחד פשוט קלטתי שזה נהיה משעמם וכל מה שאהבתי בהתחלה (הקצב האיטי והכבדות היחסית) לא מספיקים לי יותר והחלטתי להוריד משהו יותר מעניין. נזכרתי ששמעתי שתי ילדים שאני מכיר מדברים על "...איזה להקת מטאל או משהו... בשם children of bottom " (אחר כך גיליתי שזה bodom) . הורדתי כמה שירים והתמכרתי. ככה אני "נכנסתי" למטאל. אז שרשרו את הסיפור שלכם...

איך הכל קרה

בפעם הראשונה שהתחברתי לרוק(עדיין לא מטאל) הייתה כששמעתי את OTHER SIDE של רד הוט צ'ילי פפרז (גם קניתי ת'דיסק ושיט) מאז התחלתי לאהוב רוק הידבר הכי כבד ששמעתי אז היה לימפ ביזקיט שזה בשבילי היה הארדקור מטאל עד שחבר שלי הביא לי דיסק של מטאליקה(MASTER OF PUPPETS) שמתי את הדיסק במערכת השיר הראשון היה BATTERY אני פשוט התחברתי אליו מהרגע הראשון ששמעתי אותו וכך כל הדיסק עשיתי ת'עצמי מנגן בגיטרה ומאז אני שומע סלייר\מטאליקה\מגאדת'\איירון מיידן\קריידל אוף פילט'\סליפנוט\אנטרקס\סיילם\ ספולטורה\קצת קורן\פנטרה\בלאק סבבאת'\מוטורהד\ג'ודאס פריסט ועוד- בקיצר הרוב אני שומע ת'ראש

הסיפור האמיתי עליי...

טוב אז בגיל 12 או 13 כל הידע שלי במוסיקה היה מסוגר בחרה כמו לינקין פארק, לימפ ביזקיט, אופספרינג, בלינק וכו'... אז לפני היום הולדת שלי בכיתה ז' נידמה לי, ביקשתי מחבר שלי (שהיה היחיד בשיכווה שידע מזה מטאל...) לקנות איזה דיסק אבל משהו טוב כי קצת נימאס מהניו מטאל והפאנק אז הוא קנה לי Pantera - Cowboys From Hell ו- MetallicA - The Black Album מטאליקה עוד שמעתי משהו עליהם אז החלטתי להתחיל עם פאנתרה...הכנסתי את הדיסק לדיסקמן וכבר התחרטתי שפתחתי אותו מהעטיפה..חלק מהשירים רק הפתיחה שלהם או הריף העיקרי פוצצו לי את הראש וגרמו לי לסחרחורת, חשבתי "מה זה הזבל הזה?!?!"...... כעבור כמה ימים סתם הדלקתי ת'דיסקמן ושכחתי שהשארתי את הדיסק של פאנטרה בפנים אז החלטתי לתת לו עוד צ'אנס, הרי מה? מתנה מחבר.....ואז פשוט נסחפתי אליו..שירים שנשמעו לי שלשום כמו איזה סתם חרה כבד וגרמו לי לסחרחורת, נשמעו לי עכשיו כהשירים הכי "חייתים" שאני מכיר עם סולואים מקפאים, ריפים חזקים ותופים אגרסיווים....והשירה של אנסלמו....no comments !!! בערך חצי שנה הדיסק לא יצא מהדיסקמן שלי ואת כל הלינקין פארק לימפ ביזקיט זרקתי קיבינימט....אחר כך קניתי את Vuglar Display Of Power ו-Ride The Lightning של מטאליקה וביקשתי מאותו חברר להמליץ לי על להקות אחרות...הוא המליץ על להקות כמו מיידן, מגהדף ושאר מיני ירקות אבל אף אחת מהן לא השתוו לפאנטרה ומטאליקה...כעבור כמה זמן שמעתי ב MTV2 (פחח, פעם חשבתי שזה ערוץ מטאל P: ) את השיר Slayer - Seasons In The Abyss וממש אהבתי אותו אז קניתי את Reign In Blood ואז הבנתי מזה ת'ראש או במילים אחרות Speed Metal.............. כיום אני שומע הרבה ת'ראש כמו סלייר,אניהיליטור, קרייטור, דף אנגל וכו'...וגם דף מטאל סקאנדינבי כמו at the gates, nightwish, children,In flames...

LINKIN PARK RULZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לך יא מושפע! בגלל שאתה לא אוהב את לינקין פארק זה לא אומר שהם לא טובים! זה לא אומר שהם חרא! אני יזכיר לך שאתה שמעתה אותם בעבר! בסדר אל תוהב אותם אל תשמע אותם זחותחה אבל אתה אפילו לא מכיר אותם ואם אתה יותר "התקדמתה" זה לא אומר שאתה צריך לרדת על להקות אחרות!!!! אז fuck off!!!

כבר ספרתי את סיפורי מיליון פעם...

טוב נו עוד אחת לא תזיק. לפני 4-5 שנים (באמת שאני לא זוכר) שמעתי אצל מכר מבוגר ממני (בסביבות ה30+) את קריפטינגז רייטיג של מגאדת' באוטו... אהבתי ובקשתי שיקליט לי קלטת עם העינין. אני חושב שבמשך יותר מחודשיים זו הייתה פיסת המטאל היחידה בחיי ששמעתי בערך כל יומים, כל פעם אותו אלבום חחח לא סתם אני אזכור את המילים גם באמצע הלילה. אחר כך בקשתי ממנו משהו, ואני מצוטט, "כבד כבד אם הרבה גיטרות" כשאמרתי גיטרות התכוונתי ל"סולואים" :) הוא הביא לי את ריפרש דא דימנס וקריטריה פול בלאק ווידו של אניהילאטור, במקביל גליתי את קורן, ביזקיט ושאר להקות ניו מטאל לא ידועות כמו דופ ועוד... (לא, לא סיסטם ולא לינקין, כשזה קרה הם עוד לא היו בתמונה בכלל) אחרי שנה בערך של מטאל וניו מטאל במקביל מאסתי מהניו מטאל והקדשתי את רוב רובי ל"טרו מטאל", יש לציין שעד היום אני אוהב קורן ואפילו מנסון, אבל לא ברמה של להשקיע 85 שקל באלבום. אגב... בהתחלה לא ממש אהבתי ת'ראש, וכשלראשונה שמעתי את אקסודוס לקח לי יותר מחודש כדי לשמוע אותם שנית. אבל במקום לכתוב בפורום משהו בסגנון "אני נכנסתי עם אניהילטור למטאל ולא אוהב ת'ראש, מה לעשות?" אני פניתי לחקור את הפוואר וההבי מטאל והשאר היסטוריה. נ.ב יש לציין שבכל העסק הזה איפה שהוא ראיתי את הקליפ "אחד" של מטאליקה, שהשאיר בי טעם חזק לעוד, אני חושב שאז בקשתי משהו "כבד כבד עם הרבה גיטרות"

תעזו לי!! פליז!!!!!!!!!!!!

תקשיבו...אני ממש ממש מהמתחילים!!!ואין לי שמץ על להקות אז דברו דברו דברו.......שימו להקות רוק ומטאל......כבד כבד כבד.....וגם לא מאד.....מ-ה-כ-ל. תודה מראש....

זו אותה אחת שביקשה עזרה...חח

כאני אומרת מתחילים אני מתכוונת שאני שומעת רק לינקין...(הם היחידים שמצאתי בקטגוריה רוק.....) ומלא רוק...ואני שומעת גם אביב גפן...ואפילו הייתי שומעת עד לפני חודש בערך.....עברי לידר.....אני היחידה בשכבה כמעט בשכבה ששומעת עלק מוזיקה טובה!! כמעט כולם שומעים בסקטריט בוייז...ועברי לידר...ודקטור קספר....וכאלה גועל נפש.........אז שוב תודה תודה תודה רבה!!

בעקבות השאלה שנשאלה שתי הודעות קודם... אני שמעתי rammstein ויום אחד פשוט קלטתי שזה נהיה משעמם וכל מה שאהבתי בהתחלה (הקצב האיטי והכבדות היחסית) לא מספיקים לי יותר והחלטתי להוריד משהו יותר מעניין. נזכרתי ששמעתי שתי ילדים שאני מכיר מדברים על "...איזה להקת מטאל או משהו... בשם children of bottom " (אחר כך גיליתי שזה bodom) . הורדתי כמה שירים והתמכרתי. ככה אני "נכנסתי" למטאל. אז שרשרו את הסיפור שלכם...

איך התחלתי????

בגיל 14 אני חושב חבר שלי הביא לי את AND JUSTICE FOR ALL האגדי, ומאז אני שומע מטאל, מזה זה התפתח ל אוזי, איירון, מנוור, ועוד מלא טובים ותיקים וחדשים... אני זוכר כששמתי את הדיסק פעם ראשונה זה כאילו מצאתי את מה שחיפשתי כל הזמן, כי הייתי שומע רוק לפני זה אבל דברים ממש ישנים כמו ביטלס, וכאלה. והיום אני לא עוזב את הדיסטורשן, אני לא רואה את החיים שלי ללא מטאל.

וואי אני לא רשמתי

להגנתי באותו זמן הייתי חייל מתחיל או משהו כזה אני נכנסתי לרוק הכבד דרך אחי ששמע הרבה לכן אני לא יכול לאתר להקה ספציפית, אני פשוט גדלתי לבית שבו יש מישהו שומע רוק כבד כל הזמן :) אני יכול להגיד שאני זוכר שתמיד אהבתי את מטאליקה ואיירון מיידן וגם הכרתי להקות כמו אנת'רקס, ג'ודאס פריסט ו AC/DC

כאני אומרת מתחילים אני מתכוונת שאני שומעת רק לינקין...(הם היחידים שמצאתי בקטגוריה רוק.....) ומלא רוק...ואני שומעת גם אביב גפן...ואפילו הייתי שומעת עד לפני חודש בערך.....עברי לידר.....אני היחידה בשכבה כמעט בשכבה ששומעת עלק מוזיקה טובה!! כמעט כולם שומעים בסקטריט בוייז...ועברי לידר...ודקטור קספר....וכאלה גועל נפש.........אז שוב תודה תודה תודה רבה!!

הלו עד דוקטור קספר!

כמה שזה נשמע מוזר אני התחלתי מSLIPKNOT^^

היו לי כבר חברים ששמעו מטאל אז במקרה יצא לי לשמוע הרבה המלצות על SLIPKNOT

חח...חמודה...

וואי, כל כך מזכיר לי את הימים שחשבתי שלשמוע גאנז' נירוונה ומטאליקה (בגלגל"ץ!!)זה כבד ומחתרתי...חחח. אח"כ שמעיתי מלא סיסטם ומנסון (אה, וגם לינקין פארק קצת...מודה..:q) בינתיים העצה הכי טובה שיש לי להגיש לך זה: תשמעי הכל מהכל:הבי אקסטרים, דום, פאוור. תני לעניין שלך להבשיל, תשמעי דברים ותחליטי אם את באמת אוהבת את זה. קחי את הזמן, תרגישי את הדברים טוב טוב.כי זה לוקח זמן לדפדף בין דברים ולמצוא מה את אוהבת.לי אישית לקח כמה חודשים טובים (אפילו שנים!) עד שהגחתי סופית פנימה. בכל אופן, שיהיה לך בהצלחה !

הלו עד דוקטור קספר!

כן מה זה...אין כמו הקספרים.....

אני התחלתי מקטן הרבה ביטלס ...ואז מטאליקה..לינקין..סיסטם..פנטרה..(דיימבאג) ואז גיליתי את הרוק הישראלי שוב ירדתי לקטן התאהבתי בפאנק בגראנג'... ואז הגיעו פינק פלויד ,לד זפלין.. אורפנד לנד..בצפר..אנטרקס.. ג'ודאס..קיצור התאהבתי בכל מה שקשור ברוק...כבדים .. כבדים פחות...עבר,הווה..

System Of S Down

בגיל 9-10 ככה. וגם לפני זה שמעתי רוק. הייתי שומעת muse, RHCP וגם שייגעצ ואז שיחקתי GTA3 ואיזה בן של חברים של ההורים אמר שיש לי דיסק מגניב ושאפשר לשמוע ולחשק באותו זמן, ומאז התחלתי להתעניין יותר הגעתי לDisturbed ומשם עד עצם היום הזה אני במטאל.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר