מאיזה להקה אתם "התחלתם" ?

בעקבות השאלה שנשאלה שתי הודעות קודם... אני שמעתי rammstein ויום אחד פשוט קלטתי שזה נהיה משעמם וכל מה שאהבתי בהתחלה (הקצב האיטי והכבדות היחסית) לא מספיקים לי יותר והחלטתי להוריד משהו יותר מעניין. נזכרתי ששמעתי שתי ילדים שאני מכיר מדברים על "...איזה להקת מטאל או משהו... בשם children of bottom " (אחר כך גיליתי שזה bodom) . הורדתי כמה שירים והתמכרתי. ככה אני "נכנסתי" למטאל. אז שרשרו את הסיפור שלכם...

כבר ספרתי את סיפורי מיליון פעם...

טוב נו עוד אחת לא תזיק. לפני 4-5 שנים (באמת שאני לא זוכר) שמעתי אצל מכר מבוגר ממני (בסביבות ה30+) את קריפטינגז רייטיג של מגאדת' באוטו... אהבתי ובקשתי שיקליט לי קלטת עם העינין. אני חושב שבמשך יותר מחודשיים זו הייתה פיסת המטאל היחידה בחיי ששמעתי בערך כל יומים, כל פעם אותו אלבום חחח לא סתם אני אזכור את המילים גם באמצע הלילה. אחר כך בקשתי ממנו משהו, ואני מצוטט, "כבד כבד אם הרבה גיטרות" כשאמרתי גיטרות התכוונתי ל"סולואים" :) הוא הביא לי את ריפרש דא דימנס וקריטריה פול בלאק ווידו של אניהילאטור, במקביל גליתי את קורן, ביזקיט ושאר להקות ניו מטאל לא ידועות כמו דופ ועוד... (לא, לא סיסטם ולא לינקין, כשזה קרה הם עוד לא היו בתמונה בכלל) אחרי שנה בערך של מטאל וניו מטאל במקביל מאסתי מהניו מטאל והקדשתי את רוב רובי ל"טרו מטאל", יש לציין שעד היום אני אוהב קורן ואפילו מנסון, אבל לא ברמה של להשקיע 85 שקל באלבום. אגב... בהתחלה לא ממש אהבתי ת'ראש, וכשלראשונה שמעתי את אקסודוס לקח לי יותר מחודש כדי לשמוע אותם שנית. אבל במקום לכתוב בפורום משהו בסגנון "אני נכנסתי עם אניהילטור למטאל ולא אוהב ת'ראש, מה לעשות?" אני פניתי לחקור את הפוואר וההבי מטאל והשאר היסטוריה. נ.ב יש לציין שבכל העסק הזה איפה שהוא ראיתי את הקליפ "אחד" של מטאליקה, שהשאיר בי טעם חזק לעוד, אני חושב שאז בקשתי משהו "כבד כבד עם הרבה גיטרות"

התמכרת לצ'ילדרן אופ בודום?

ההרגשה היחידה שעברה בי אחרי שמיעה קצרה שלהם זו חלחלה ובחילה קלה but that's just moi.

קודם כל, נדמה לי שזאת לא הפעם הראשונה ששואלים את זה....

דבר שני, אני התחלתי עם מטליקה בגלל שמגיל 7 יש לנו את מאסטר, את ג'אסטס ורייד דה ליטנינג בבית...תוך איזה שנתיים נתפסתי...לפני זה הייתי מקשיבה לכל מיני להקות רוק(איירוסמית, גאנס, בון ג'ובי, סינדרלה,סקיד רואו,קוין) וגם כמה דברים קצת יותר כבדים(אוזי, הלווין) מה שנתן לי בסיס...

ההרגשה היחידה שעברה בי אחרי שמיעה קצרה שלהם זו חלחלה ובחילה קלה but that's just moi.

חלחלה זו לא המילה

הם נשמעים כמו חבורה של ילדים שמשחקים בגיטרות...פאקינג כאב ראש

בעקבות השאלה שנשאלה שתי הודעות קודם... אני שמעתי rammstein ויום אחד פשוט קלטתי שזה נהיה משעמם וכל מה שאהבתי בהתחלה (הקצב האיטי והכבדות היחסית) לא מספיקים לי יותר והחלטתי להוריד משהו יותר מעניין. נזכרתי ששמעתי שתי ילדים שאני מכיר מדברים על "...איזה להקת מטאל או משהו... בשם children of bottom " (אחר כך גיליתי שזה bodom) . הורדתי כמה שירים והתמכרתי. ככה אני "נכנסתי" למטאל. אז שרשרו את הסיפור שלכם...

Pantera - Vulgar display of power

השיר הראשון שלי הוא FUCKING HOSTILE בגיל 11 ילד תמים ונחמד,חבר שלי הביא לי את הדיסק,שיר 4(רנדומלי),לחצתי PLAY ובום!!!! הפחיד אותי מאוד אבל גם סיקרן אותי ,אז אחרי שחבר שלי הלך הכנסתי את הדיסק לדיסקמן בחשש והתחלתי לשמוע מהתחלה את כל הדיסק ומאז אני לא אותו בנאדם מואהההה חחח אויי זה מזכיר לי גם את הפעם הראשונה שראיתי סרט כחול חחח

listen...

אני לא יודע מה אתם שומעים, או מה יש לאנשים בפורום הזה נגד צ'ילדרן, אבל אני לא רץ לרדת על כל אחד שכותב שהוא אוהב מטאליקה או סלייר וכו'... אני התמכרתי לסגנון, ולהרגשה שאתה מקבל כשאתה שומע מוזיקה כזאת. הרשו לי להזכירכם שזאת הלהקה (מטאל) הראשונה ששמעתי וזה משאיר עלייך רושם חזק! כן, מאז גיליתי להקות שאני אוהב יותר (גם יותר "כבדות" וגם פחות), אבל אני עד היום חושב שהם להקה ממש טובה (חוץ מהדיסק החדש) ואין לי בעיה לשמוע אותם.

חלחלה זו לא המילה

הם נשמעים כמו חבורה של ילדים שמשחקים בגיטרות...פאקינג כאב ראש

תסכים איתי שהם יותר טובים ומעניינים מ rammstein...? תודה.

קודם כל, נדמה לי שזאת לא הפעם הראשונה ששואלים את זה....

דבר שני, אני התחלתי עם מטליקה בגלל שמגיל 7 יש לנו את מאסטר, את ג'אסטס ורייד דה ליטנינג בבית...תוך איזה שנתיים נתפסתי...לפני זה הייתי מקשיבה לכל מיני להקות רוק(איירוסמית, גאנס, בון ג'ובי, סינדרלה,סקיד רואו,קוין) וגם כמה דברים קצת יותר כבדים(אוזי, הלווין) מה שנתן לי בסיס...

אז מה אם זו לא הפעם הראשונה. פורום זה מקום דינמי וההרכב שלו משתנה כל הזמן.

הסיפור שלי מופיע במכתב הפתיחה...

listen...

אני לא יודע מה אתם שומעים, או מה יש לאנשים בפורום הזה נגד צ'ילדרן, אבל אני לא רץ לרדת על כל אחד שכותב שהוא אוהב מטאליקה או סלייר וכו'... אני התמכרתי לסגנון, ולהרגשה שאתה מקבל כשאתה שומע מוזיקה כזאת. הרשו לי להזכירכם שזאת הלהקה (מטאל) הראשונה ששמעתי וזה משאיר עלייך רושם חזק! כן, מאז גיליתי להקות שאני אוהב יותר (גם יותר "כבדות" וגם פחות), אבל אני עד היום חושב שהם להקה ממש טובה (חוץ מהדיסק החדש) ואין לי בעיה לשמוע אותם.

דווקא האחרון הכי סביר שלהם...

בגיל 14 שמעתי לראשונה את קיס,בלאק סאבאת,ולד זפלין

איתם היתחלתי [זה היה בשנת 78] היינו כמה פריקים מבית הספר עירוני ט בת"א ששמעו אז את הזאנר המטורף הזה,אגב בעיקבותנו כמעט כל השיכבה ניסחפה אחרנו והתחילה להאזין לרוק כבד. היום אני ממשיך לשמוע את קיס,בלאק סאבאת,אוזי [החומר הישן] זפלין,איירון מאיידן,גודס פריסט,סקסון ועוד להקות מ70-80 ותחילת 90. המטאל החדש לא מדבר אלי בכלל [טוב אולי בגלל הגיל]

דווקא האחרון הכי סביר שלהם...

הממ, אני חושב שאתה הבן אדם היחיד שחושב כך...

חוץ ממני כמובן, אפילו רכשתי את האלבום בלי להוריד לפני :) אישית אני אוהב אותם, את כל החומר.

הסיפור שלי מופיע במכתב הפתיחה...

וואו... עמוק... מרגש...

אצלנו הבצפר מלא ב"פריקים" ו"סקייטרים" שלובשים חולצות שחורות ומכנסי חאקי, שומעים נו-מטאל ומפחדים מפוגו.

הגעתי למטאל בעקבות המטאליסט העצבני אביב גפן

חחחחחח...... לא! את תקופת ההבי שלי, התחילו IRON MAIDEN אף פעם לא היתה לי הערכה לMETALLICA אבל גיליתי שכן יש לי הערכה לת'ראש עם KREATOR, NEVERMORE ו TESTAMENT אני שונא פאנק (ממש כמעט הכל) את תקופת האופל, החלו אצלי BODOM וDIMMU ומשם רק הדרדרתי תראו איפה אני היום !!!
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר