עזרה

עזרה

אני נעשה לאחרונה יותר ויותר נואש בחיפושי אחר חולצות הדפס של מטאליקה מדיאן ושאר ירקות, חנוית פשוט כבר מפסיקות למכור כאלה.. :( מישהו מכיר חנות עם מחיר נוראמלי לחולצות כאלה באזור תל אביב?

תשובה

יש באיזר של דיזינגוף סנטר חנות עם הדפסים של כל מיני להקות... נראה לי שיש גם של מטאליקה... החנות נראית מבחוץ קצת שאנטי, אבל בפנים יש המוןןן חולצות במחיר סביר בהחלט של 25 ש"ח.. אבל האיכות לא בשמיים... מקווה שעזרתי...

www.metalist.co.il -> חנות -> חולצות יש שם מטאליקה וגם איירון מיידן, המחירים בסביבות ה-60 ש"ח

תשובה

יש באיזר של דיזינגוף סנטר חנות עם הדפסים של כל מיני להקות... נראה לי שיש גם של מטאליקה... החנות נראית מבחוץ קצת שאנטי, אבל בפנים יש המוןןן חולצות במחיר סביר בהחלט של 25 ש"ח.. אבל האיכות לא בשמיים... מקווה שעזרתי...

אממ יש לך תיאור יותר מדויק, לוו דווקא כתובת אלא איך מגיעים לשם..

?

קצת קשה להסביר איך להגיע לשם בדיוק....

אבל בעיקרון את מגיעה לדיזינגוף סנטר, יוצאת לכיוון רחוב דיזינגוף ומתחילה ללכת... את הולכת בצד של הסנטר < הצד השמאלי > ואחרי כמה מאות מטרים את תראי חנות כזאת של שאנטי, אבל בחלון ראווה יש חולצה שחורה עם דרקון, זה הסימן בשבילך שזאת החנות.. את יורדת במדרגות ושם תמצאי את מבוקשך... אם עדיין יש לך כוח ללכת, תחצי את הכביש לצד השני, תלכי עוד בערך קילומטר, ותחפשי חנות עם הדפסים של חולצות. זאת חנות גם עם חולצות ועניינים, אבל המחירים יקרים... מקווה שעזרתי

תשובה

זה החנות איפה שיורדים במדרגות למטה ומוכרים שם גם ביגדי פרחות

אוף קיבינימט! שוב שכתי לסמן את הכינוי....

K IRA זה גם אני....

מה זה בשם אלוהים "בגדי פרחות"?

<<

כל פריט לבוש חושפני מידי שנראה כאילו רצחו חבובה ורודה כדי להכין אותו. וגם מיכנסי חריץ, שבעבר נחשבו לשיא האופנה אצל פועלי ביניין רומנים, אבל כיום זה רק תירוץ להראות את החוטיני-ממולא-השומן של הפוסטמות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר