שלום ילדים וילדות

שלום ילדים וילדות

שנים שלא כתבתי כאן... בשנה האחרונה עשיתי קצת הפסקה ממטאל, וההפסקה הזאת עשתה לי רק טוב, עכשיו אני חוזר בכוחות מחודשים... חחח... אניווי, בזמן האחרון הדיסקים שבסטנד עשו לי פרצוף שאני לא משקיע בהם... אז החלטתי שאחרי הפסקה של שנה, אני אחזור ואקשיב לכמה דיסקים, מה כבר יכול להיות ? הדיסק הראשון שבחרתי לשמוע היה Kalmah - SwampLord, זה ממש דיסק רצחני, שונה מאוד מכל הג'אז והדברים האחרים ששמעתי. בכל מקרה, זה עשה לי טעם של עוד, ואז מצאתי את עצמי מחליף דיסקים בסחרור, מה לא שמעתי באותו ערב... מיידן, טסטאמנט, ראפסודי וכו'... אז ברכת שלום לכל מי שמכיר אותי, ולכל החדשים שהצטרפו,נעים מאוד אני מר באנגל :).

כמה טוב לראות אותך שוב...

מלא זמן שלא שמעתי ממך...!

טוב לדעת שיש לאיפה לחזור...

אז מה אתכם אנשים ? איפה כל הוותיקים ? אם אתם שואלים מה קורה איתי, אז סיימתי בצפר ואת כל הבגרויות < הא הא ! איזה כיף ! >, ואני מתגייס עוד 4 וחצי חודשים לכאן < ראו קישור >... מה עוד ? מממ... יש לי כבר רישיון ומי שרוצה לדעת עוד פרטים לא רלוונטים יכול ליצור קשר באיציק: 167682006 שיהיה לכם יום טוב !

אההא! שכחת להוסיף שמכרת לי חולצה של אייסד ארת'..

דרך אגב, החולצה של צ'ילדרן ב25,סבבה?

ברוך השב

צוללות? יפה, אבל אני מפחד מזה, לא קלסטרופובי או הידרופובי, אבל שילוב של שניהם דווקה כן מפחיד אותי.

ברוך השב!

שלום ילדים וילדות

שנים שלא כתבתי כאן... בשנה האחרונה עשיתי קצת הפסקה ממטאל, וההפסקה הזאת עשתה לי רק טוב, עכשיו אני חוזר בכוחות מחודשים... חחח... אניווי, בזמן האחרון הדיסקים שבסטנד עשו לי פרצוף שאני לא משקיע בהם... אז החלטתי שאחרי הפסקה של שנה, אני אחזור ואקשיב לכמה דיסקים, מה כבר יכול להיות ? הדיסק הראשון שבחרתי לשמוע היה Kalmah - SwampLord, זה ממש דיסק רצחני, שונה מאוד מכל הג'אז והדברים האחרים ששמעתי. בכל מקרה, זה עשה לי טעם של עוד, ואז מצאתי את עצמי מחליף דיסקים בסחרור, מה לא שמעתי באותו ערב... מיידן, טסטאמנט, ראפסודי וכו'... אז ברכת שלום לכל מי שמכיר אותי, ולכל החדשים שהצטרפו,נעים מאוד אני מר באנגל :).

ברוך שובך.

Kalmah אחלה להקה. גיליתי אותם לפני לא הרבה זמן, הם מצוינים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר