מה קרה להם?!

מה קרה להם?!

אני וקתלין החלנו תוהים מה קרה לשמתמשי הפורום הישנים, לאסביסט, למנחם הורבית וחבריהם.... לאן הם נעלמו? כמו כן, כל מי שרק קורא את הפורום הזה, שיכתוב פה הודעה... שנדע מה קורה. בבקשה לא להוריד את זה ללוח המתכת, עם כל הכבוד, לא קוראים שם יותר מדי.

אני כותב פה פחות בזמן האחרון, אבל קורא באותה המידה.

המממם..אני בא והולך

אני בצבא

ובכנות, גם ככה הרבה דברים מעניינים כבר אין בפורום

אני כותב פה פחות בזמן האחרון, אבל קורא באותה המידה.

מה שדן כתב...

מה שחן כתב...

מה קרה להם?!

אני וקתלין החלנו תוהים מה קרה לשמתמשי הפורום הישנים, לאסביסט, למנחם הורבית וחבריהם.... לאן הם נעלמו? כמו כן, כל מי שרק קורא את הפורום הזה, שיכתוב פה הודעה... שנדע מה קורה. בבקשה לא להוריד את זה ללוח המתכת, עם כל הכבוד, לא קוראים שם יותר מדי.

אני לא מתחבר הרבה כמו פעם, וגם אז אני לא מגיע לIOL כל כך הרבה.

אני עדיין מקפיד לקרוא...

מה שחן כתב...

מה ש... כולם כתבו.

מה קרה להם?!

באופן כללי המצב כאן בפורום מזכיר את מצבם של הרבה להקות:

קטטוני אך יציב. חלק נעלמו, ואלו שעדיין כאן בקושי מתפקדים...

הפורום מתפקד בד"כ באופן סינוסאידלי.

יש רגעים שיש שיאי השתתפות, ויש רגעים כמו בשבוע האחרון שזה ... ככה ללא יותר מידי פעילות. טוב נו כמה אפשר לדבר רק על מטאל משעמם לא? :) np: Gordianknot

מה קרה להם?!

קורא חלק, מגיב לפעמים...

הפורום מתפקד בד"כ באופן סינוסאידלי.

יש רגעים שיש שיאי השתתפות, ויש רגעים כמו בשבוע האחרון שזה ... ככה ללא יותר מידי פעילות. טוב נו כמה אפשר לדבר רק על מטאל משעמם לא? :) np: Gordianknot

דרך אגב, משהו שאולי יעניין אותך,

אזכור שמה של מדינתנו הקטנטונת בפורום של פרדייז לוסט, גרמה לניק הולמס ולארון אידי להגיד שההופעות בארץ זכורות להם מאוד לטובה, ושברגע שהמצב כאן ירגע וחברות הביטוח יאשרו, הם היו רוצים להגיע גם לכאן. וחוץ מזה, נראה שהאלבום החדש (שעדיין לא שמעתי) די מצליח, יתכן אפילו שהם יצאו לסיבוב הופעות בארה"ב (פעם ראשונה מאז הסיבוב של icon כמדומני) עם חביבתנו opeth.

כן יהי רצון!

מה קרה להם?!

still here...

WELL

אני נמצאת בפורום כמעט כל הזמן. זה שאני לא מגיבה לא אומר שאני לא נוכחת. סטפני.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר