שירים לדרך

שירים לדרך

כן עשו את זה כבר פה פעם, אבל מדי פעם כדאי לרען :) בכל מקרה, היום עברתי טסט (כן כן, טסט ראשון !!!!!) ועכשיו צריך להתחיל לזרוק כל מני שירים שהולכים טוב כששמים באוטו ! BORN TO BE WILD זה לאופנועים, אבל בהחלט גם מתאים :))) IRON MAN של בלאק סאבבת' נדמה לי גם יכול ללכת טוב :) וכמובן "אני רוצה מכונית" של משינה :)))) יאללה, זרקו אתם הצעות :)

מזל טוב!!!!!!!!

יש הרבה שירים, אני שומע מה שבא לי באותו הרגע ולא ממש משנה לי אם זה שירי מכונית או לא... אבל Wild Child של WASP גם שיר אופנועים, אבל הוא יכול להתאים...

Give Me Fuel ! Give Me Fire ! Give that which i desire !

מזל טוב יא קירח!!

אממ....בתור אחד בלי רישיון אין לי על מה להמליץ לך.. וגם כשאני באוטו עם ההורים שלי אז אנחנו שומעים מטאל גותי (כן,כן,הם אוהבים את זה)... וזה לא ממש מתאים לנסיעה באוטו..זה שקט מידי.

טוב, עם ההגדרות שלך למטאל גותי, לא פלא שהם שומעים את זה...

מזל טוב!!!!!!!!

יש הרבה שירים, אני שומע מה שבא לי באותו הרגע ולא ממש משנה לי אם זה שירי מכונית או לא... אבל Wild Child של WASP גם שיר אופנועים, אבל הוא יכול להתאים...

מזל טוב מותק !!!!!!!

תתחדש ! אני כרגע שומעת את seek and destroy ונראה לי שהוא מתאים ביותר לנסיעה... (אבל לא בדקתי עדיין)

שירים לדרך

כן עשו את זה כבר פה פעם, אבל מדי פעם כדאי לרען :) בכל מקרה, היום עברתי טסט (כן כן, טסט ראשון !!!!!) ועכשיו צריך להתחיל לזרוק כל מני שירים שהולכים טוב כששמים באוטו ! BORN TO BE WILD זה לאופנועים, אבל בהחלט גם מתאים :))) IRON MAN של בלאק סאבבת' נדמה לי גם יכול ללכת טוב :) וכמובן "אני רוצה מכונית" של משינה :)))) יאללה, זרקו אתם הצעות :)

ואני חשבתי שאתה מבוגר ויש לך רשיון כבר ממזמן...

אז בתור מנוסה בעניין, הייתי ממליץ לך לשמוע את Painkiller, לי הוא עושה את זה בנהיגה... גם סלייר מהנה למדי, לפחות כל Seasons In The Abyss... שירים כוחניים בעיקר... זה מהנה אבל אמא ואבא יתעצבנו מזה :) טמיר נ.ב. מזל טוב!

מוזיקה לאוטו = הבי, פאוור, דת' ות'ראש, גם אייסי דיסי לפעמים מעולה

טוב, עם ההגדרות שלך למטאל גותי, לא פלא שהם שומעים את זה...

מטאל גותי שהשמעתי להם:

within tamptation lacuna coil after forever my ruin thatre of tragedy זה הלהקות שהשמעתי להם....עוד משהו?

שירים לדרך

ורק אני בשעור 3...

iced earth

מטאל גותי שהשמעתי להם:

within tamptation lacuna coil after forever my ruin thatre of tragedy זה הלהקות שהשמעתי להם....עוד משהו?

כן, אחד קפה ושניים סוכר... ושיהיה חזק...

coming right up bos...

שירים לדרך

MANWAR-Kings Of Metal

ובכלל כל הדיסק שלהם: Kings Of Metal.

סליחה.... MANOWAR

שירים לדרך

מזל טוב...

בחור מוכשר... אני בזמנו הגעתי ל-4 והפכתי לבדיחת החבר'ה. אחח לו הייתי כוסית. שירים: seek and destroy ... די מתאים לאיך שנהגתי בהתחלה. arise - תחשוב על זה אתה עומד ברמזור, כביש דו נתיבי מסתכל אל הנהג השני ואיך שהרמזור מתחלף מתחיל arise ... אם אתה לא קורע אותו או את עצמך אל תקרא לי גיא. time to kill - כמו קודם. הקונספט דומה לשיר הראשון. absence of light - יש שם קטע בהתחלה של ספירה... יכול לשמש כהזנקה two three four ויאללה בלאגן... כשאני מסתכל על הרשימה אני מניח שחלק מכם מתחיל להיות מוטרד עם מי הוא חולק את הכביש...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר