בקשה קטנה

בקשה קטנה

אתם יכולים לתת לי להקות שמנגנות progressive heavy metal ? ולהקות פרוגרסיב ? תודה רבה רבה מראש

דבר ראשון

אתה חייב, אבל חייב להתחיל עם DREAM THEATER ואח"כ Symphony X. אחרי זה יש המון המון המון דברים לשמוע אבל הנ"ל מומלצים בחום רב.

תיקון טעות למגיב שכתב "דבר ראשון"

queensryche המציאו את המושג, תתחיל מהם, תשמע את operation mindcrime שלהם לפני הכל. לא עשו אלבום מדהים שכזה עד אז ולא מאז. יצירת אומנות.

מי ביקש להקות פרוגרסיב מטאל ולא קיבל

Dream Theater Liquid Tension Experiment Symphony - X Vanden Plas Cairo The Flower Kings Explorrers Club King's X Meshuggah Voivod Queensriche The Galactic Cowboys Crimson Glory Opeth Fates Warning בטח שכחתי מיליון אחרות. בכל מקרה, אפשר להתווכח אם מה שרשמתי זה פרוג מטאל או לא, אבל בכל אחת מהלהקות כאן יש אלמנטים של פרוג מטאל. שמחתי לעזור.

תיקון טעות למגיב שכתב "דבר ראשון"

queensryche המציאו את המושג, תתחיל מהם, תשמע את operation mindcrime שלהם לפני הכל. לא עשו אלבום מדהים שכזה עד אז ולא מאז. יצירת אומנות.

אחחח.... תתחתן איתי!

אבל הערב קטנה- פריגרסיב מטאל זה לא סגנון... יש מקסימום אלבומים פרוגרסיבים- שהם אלבומים שהציגו משהו שלא נעשה לפני זה. דרים תיאטר פשוט לעסו את מה שקודמיהם עשו. אבל לעסו טוב טוב. אגב, קוינסריך הציגו שינוי וחידוש בכל אלבום ואלבום שלהם... אני מצפב בקוצר רוח לאלבומם הקרב ובא. בגל מקרה, אם את מגדיר להקות כמו DT כפרוגרסיב מטאל, קוינסריך הם עדין דוגמה מצוינת. האלבום rage for order בא לפניהם ומפרק להם ת'צורה, וקודמו, the warning היה יכול להחשב בקלות כפאואר מטאל אילו יצא שמונה שנים מאוחר יותר.

תשמע...תראה...

חתונה או לא, אני הפסקתי לעקוב אחריהם מאז שכריס דה גרמו עזב, כי לדעתי הוא היה, מבחינה מוזיקלית, המנוע שלהם, למרות שלא ממש הבנתי מה הוא ניסה לעשות ב hear in the now frontier, שהוא אחד מחיקויי הגראנג' העלובים ביותר שקיימים בשוק. בכל מקרה אני זוכר להם חסד נעורים, ואפילו empire הממוסחר הוא לדעתי אלבום ענק.

הממם, כריס דה גארמו עזב

אבל הוא לא היה המנוע העיקרי. הקונספט של קוינסריך היה מאז ומתמיד האקספרימנטאליות... בגלל זה הם מרתיקים אותי- כל פעם מחדש. ועל אמפייק- הוא נכתב יחד עם האלבום OM, הם פשוט הופקו והוקלטו בזמנים שונים. המליונים המטורפים שהם עשו בעקבות האלבום רק עשו טוב ללהקה- הם גרמו להם להבין שיש חיים אחרי המטאל, ושפסגת האושר היא משהו מעבר לכסף ולהצלחה.

בקשה קטנה

אתם יכולים לתת לי להקות שמנגנות progressive heavy metal ? ולהקות פרוגרסיב ? תודה רבה רבה מראש

בקשה לכרמית

מה קרה עם החפירות הנהדרות על ערבי המטאל האחרונים ועל האלבומים החדשים? אנשים סובלים מאצבעות תפוסות... רק למען הקהילה הזו!

מי ביקש להקות פרוגרסיב מטאל ולא קיבל

Dream Theater Liquid Tension Experiment Symphony - X Vanden Plas Cairo The Flower Kings Explorrers Club King's X Meshuggah Voivod Queensriche The Galactic Cowboys Crimson Glory Opeth Fates Warning בטח שכחתי מיליון אחרות. בכל מקרה, אפשר להתווכח אם מה שרשמתי זה פרוג מטאל או לא, אבל בכל אחת מהלהקות כאן יש אלמנטים של פרוג מטאל. שמחתי לעזור.

התכוונתי ל...

ללהקות פרוגרסיב טהורות וללהקות פרוגרסיב הבי ... ואם מישהו רושם את הלהקות שיישיך אתן לאיזה קבוצה ...

דבר ראשון

אתה חייב, אבל חייב להתחיל עם DREAM THEATER ואח"כ Symphony X. אחרי זה יש המון המון המון דברים לשמוע אבל הנ"ל מומלצים בחום רב.

אני לא ממש מכיר את הלהקות הישנות יותר אבל...

לפי דעתי דרים טיאטר היא אחת הלהקות שהשפיעו על התפיסה המוסיקלית שלי הכי הרבה א' כל מיק פורטני (המתופף) הוא פשוט גאון מוסיקלי שבילעדיו דרים טיאטאר לא הייתה שווה אפילו ללינקין פארק.. בנוסף לכך יש להם את ג'ון פטרוסי שהוא מודרג כאחד הגיטריסטים הכי טובים בעולם... הם מנגנים מוזיקה פשוט אלוהית אין עליהם מדהים איזה חוש קצב נדרש בשביל לנגן כל שיר שלהם לדוגמא אני ממש ממש ממש ממליץ לך לשמוע שלדדירם טיאטר - The Glass Prison זה בערך משקף את רוב השירים שלהם...

בקשה לכרמית

מה קרה עם החפירות הנהדרות על ערבי המטאל האחרונים ועל האלבומים החדשים? אנשים סובלים מאצבעות תפוסות... רק למען הקהילה הזו!

סבלנות חברים. סבלנות.

אני מעדכנת לוח מאמרים בערך פעם בשבוע או שבוע וחצי "במכה אחת". זה יותר קל לי ולוקח פחות זמן התעסקות ועצבים.

WE HAVE ARRIVED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תסלחו לי על ההתלהבות שעל הבוקר... אבל גיליתי שלהקת האולדסקול ת'ראש האמריקאית DARK ANGEL אישרה את השתתפותה בוואקן 2003!!!!!!!!!! the first big reunion is confirmed: DARK ANGEL with Gene Hoglan The one and only show in Germany!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר