למישהו יש רעיון...

למישהו יש רעיון...

שירים עצובים וכועסים שכאלה? פשוט אני ושימרית (חברתי) נפרדנו ביום שישי... מקווה שזמנית ויש לי מעין חשק שכזה לטבוע בדיכאון ובשירי מטאל עצובים... המלצות מישהו? אשמח... טמיר

הנה השיר המושלם בשבילך... >>>

א. מצטער לשמוע שנפרדת מחברה שלך... ב. אם אתה מחפש שיר שמדבר על בדידות אז תנסה למצוא את השיר הבא: Testament - Return To Serenity בכל הכנות זאת בלדה מדהימה שמדברת על בדידות ויאוש. מומלץ.

אני חושב שהרעיון מאחורי "השיבה לשלווה"

הוא יותר רומנטי מאשר פרידה, כאילו פתיחת דף להזדמנות חדשה, ואני לא בטוח שטמירוש שלנו צריך את "אתם תחזרו להיות יחד" עכשיו... קבל שירים אידאלים למצב רוחך : Megadeth - 1,000 times goodbye, Trust, almost honest, Shewolf ותעביר איזו שמיעה על Opeth - My arms, your hearse Amorphis - Elegy ואולי אם אתה רוצה שמשהו שירים אותך למעלה, אז הבא לך ערימה משובחת של Death - Human Testament - THe Gathering Kreator - Extreme aggression Vader - Litany

אחח! פגעת בול!

ואם כבר טסטמנט אז אפשר גם "טרייל אוף טירס"

למישהו יש רעיון...

שירים עצובים וכועסים שכאלה? פשוט אני ושימרית (חברתי) נפרדנו ביום שישי... מקווה שזמנית ויש לי מעין חשק שכזה לטבוע בדיכאון ובשירי מטאל עצובים... המלצות מישהו? אשמח... טמיר

Iced earth

Ghost of freedom watching over me

אחח! פגעת בול!

ואם כבר טסטמנט אז אפשר גם "טרייל אוף טירס"

נהמרה- האהבה הזאת

pantera-this love green carnation-light of day, day of darkness eyes to match a soul - salem כל הספירה לאחיור להשמדה של מגהדת' dream theater- a change of seasons

למישהו יש רעיון...

בנות הן רק צרות!

queensryche-I dont belive in love hirofant - כל הדיסק. queensryche- I will remeber

איך אפשר בלי התרופה?

My Dying Bride לטיפול במצבי דכאון גם מהמתקדמים והקשים שבהם.... קבל דוגמית: A Sea to Suffer In +++++++++++++++++++++ The field of blood I'd left They mean nothing to you That war left scars on me Without you now, I'm free I'd found out what you'd done to me, girl I hate with as much passion as I love And so now, your time's come, for me girl The end. Your end. And my birth Walk away. Laughing away Remember you always, and wonder why? I'll suffer in your sea Your ocean bleeds into me I'll fall through your endless sky But never, ever cry Wounded by your cruelty Yes, I'll suffer in your sea The fields of blood I'd left They mean nothing to you That war left scars on me Without you now, I'm free עוד? למיי דיינג ברייד יש הרבה מאלו עוד להקה? המממ הייתי מציע לך קצת להקות גלאם רוק, סטייל סינדרלה, מוטלי קרו ועוד וכמובן קצת לא קשור למטאל, אבל לThe Cure יש הרבה שירים שנוגעים בדבר... הנה דוגמית: Treasure ---------- she whispers "please remember me when i am gone from here" she whispers "please remember me but not with tears... remember i was always true remember that i always tried remember i loved only you remember me and smile... for it's better to forget than to remember me and cry" "remember i was always true remember that i always tried remember i loved only you remember me and smile... for it's better to forget than to remember me and cry"

אבל למה דכאון? כשאני חושב על זה שוב...

תקשיב קצת למוסיקה שמחה... שים לעצמך קצת Onkel Tom Angelripper, קצת שירי בירה מטאל גרמנים להעלאת המצב רוח... שירי פאבים ללא ספק, מצחיק משמח ונותן צבע לחיים (פולק מטאל גרמני)

אני חושב שהרעיון מאחורי "השיבה לשלווה"

הוא יותר רומנטי מאשר פרידה, כאילו פתיחת דף להזדמנות חדשה, ואני לא בטוח שטמירוש שלנו צריך את "אתם תחזרו להיות יחד" עכשיו... קבל שירים אידאלים למצב רוחך : Megadeth - 1,000 times goodbye, Trust, almost honest, Shewolf ותעביר איזו שמיעה על Opeth - My arms, your hearse Amorphis - Elegy ואולי אם אתה רוצה שמשהו שירים אותך למעלה, אז הבא לך ערימה משובחת של Death - Human Testament - THe Gathering Kreator - Extreme aggression Vader - Litany

אממממממ....לדעתי

תחרוש על אופת'... זה די פשוט. ויש לי עוד שניים, שאני בסםק אם תרצה לשמוע (לא מטאל...) אבל בכל מקרה- Red Hot Chili Peppers - Tearjerker K's Choice - 20,000 seconds שניהם בלדות יפהפיות על פרידה... מקווה שיסתדר.

למישהו יש רעיון...

שתגיע לשלב הזה של

אדישות קלה מהולה בציניות השלב של שתלך לעזאזל השרמוטה, טוב לא כולם מגיעים לשלב הזה רק המיוחדים שביננו... אז כך שיר שנורא תלוי איך לוקחים אותו. I used to love her/guns'n'roses =============================== I used to love her, but I had to kill her I used to love her, but I had to kill her I had to put her Six feet under And I can still hear her complain I used to love her, but I had to kill her I used to love her, but I had to kill her I knew I miss her So I had to keep her She's buried right in my back yard I used to love her, but I had to kill her I used to love her, but I had to kill her She bitched so much She drove me nuts And now I'm happier this way I used to love her, but I had to kill her I used to love her, but I had to kill her I had to put her Six feet under And I can still hear her complain Chorus לא מטאל..אבל שיר פרידות שממש עשה לי את זה השיר של the the שיר על אהבה שפשוט נגמרת לה ככה. דואט של מאט גונסון הענק ביחד עם שינייד אוקונור ענקית גם היא. חובה לשמוע. פרידה של מבוגרים. הנה הטקסט. חובה לשמוע לדעתי. Kingdom Of Rain/The The Tell me what you're thinking baby Your heart's beating faster than mine And I know something's going on in your life In your life.. in your life You were the girl I wanted to cry with You were the girl I wanted to die with And you were the boy who turned into the man Broke my heart and let go off my hand Our bed is empty, the fire is out And all the love we've got to give has all spurted out There's no more blood and no more pain In our kingdom of rain You think you know about life You think you know about love But when you put your hands inside me It doesn't even feel like I'm being touched, and You were the boy I wanted to cry with You were the boy I wanted to die with You've moved further from my side, year by year, While still making love dutifully sincere But as silent as the car lights that move across this room As cold as our bodies silhouetted by the moon And I would lie awake and wonder Is it just me or this the way love is supposed to be? Tell me what you told him baby My heart's beating out of time with my mind And I know something's going wrong in our lives I just wanted somebody to caress, this damsel in distress I just wanted somebody to undress, this damsel in distress I just wanted somebody to bless, this damsel in distress I just wanted somebody to possess, this young girl Our bed is empty, the fire is out And all the love we've got to give has all spurted out There's no more blood and no more pain In our kingdom of rain

וואלה גיא, הנה עוד שיר באותו הסגנון...

Motley Crue / You're All I Need The blade of my knife Faced away from your heart Those last few nights It turned and sliced you apart This love that I tell Now feels lonely as hell From this padded prison cell So many times I said You'd only be mine I gave my blood and my tears And loved you cyanide When you took my lips I took your breath Sometimes love's better off dead You're all I need, make you only mine I love you so I set you free I had to take your life You're all I need, you're all I need And I loved you but you didn't love me Laid out cold Now we're both alone But killing you helped me keep you home I guess it was bad Cause love can be sad But we finally make the news Tied up smiling I thought you were happy Never opened your eyes I thought you were napping I got so much to learn About love in this world But we finally made the news You're all I need, make you only mine I loved you so, so I put you to sleep

אממממממ....לדעתי

תחרוש על אופת'... זה די פשוט. ויש לי עוד שניים, שאני בסםק אם תרצה לשמוע (לא מטאל...) אבל בכל מקרה- Red Hot Chili Peppers - Tearjerker K's Choice - 20,000 seconds שניהם בלדות יפהפיות על פרידה... מקווה שיסתדר.

טמיר לא קשוח מספיק, הוא לא שומע אופת':)

:) תתעודד חביבי, יהיה טוב!

למישהו יש רעיון...

רוצה באמת שירים עצובים ? (אם אתה מתאבד - לא אני אשם)

Slaughter - Days Gone By - שיר שאתה מרגיש כאילו אתה נזכר בימים ההם, גם עוד 20 שנה. Deep Purple - Fools - לא על פרידה, אבל מלא בזעם ויאוש. Uriah Heep - Think It Over - במצב הרוח הנכון אתה עלול לבכות מהשיר הזה. באמת שיר מרגש. "תחשבי עוד פעם, יש לנו סיכוי" Bruce Dickinson - Change Of Heart - עוד שיר מרגש, באמת. Judas Priest - Run Of The Mill - אני בספק אם זה שיר על אהבה, אבל שיר עצוב Judas Priest - Out In The Cold - זה כן שיר על אהבה נכזבת או משהו בסגנון. מומלץ לזמנים קשים Judas Priest - Beyond The Realms Of Death - שיר על אדם נראה לי אוטיסט שבסוף מת. שוב, לא על אהבה, אבל עצוב, וזה אחד השירים שלהם שאני באמת הכי אוהב. חזק. נוגע במקום רגיש Halford - Slow Down - אין לי שמץ של מושג על מה השיר הזה, אבל יש אוירה עצובה Black Sabbath - You Won't Change Me - השיר המרגש היחיד שמתאים לנושא של בלאק סאבבת'. לפחות היחיד שאני מצאתי. Ozzy Osbourne - Waiting For Darkness - שיר כזה חורפי ומדכא, חבל על הזמן. אבל חזק Ozzy Osbourne - Fire In The Sky - כמו השיר הקודם. הוא פשוט מרגש, אין Blue Oyster Cult - A Fire Of Unknown Origin - אפשר לנתח את המלים בצורה כזאת כאילו המותק שלך הלכה. מרגש. זהו נדמה לי. גם לי מותר להמליץ על שירים עצובים. סמוך עליי, שירים טובים. אני בספק אם תמצא את THINK IT OVER של יורייה היפ. אני בעצמי לא מצאתי, למזלי יש לי את הדיסק :) ABOMING :) בכל מקרה זה השיר באמת נראה לי הכי מרגש, למרות שבאמת כולם נוגעים בנקודה רגישה. מה שכן, יש גם כמה שירים שעוזרים להתגבר על הבאסה, גורמים לך להרגיש "זאת אשמת הזונה הזאת" Megadeth - Liar - המלים אומרות הכל :) Fight - Into The Pit - וואו, כסאח, בלגאנים, אתה נזרק אל תוך הבור, אבל למי אכפת, העיקר יש אקשן ואתה חזק :) Deep Purple - Bloodsucker - שים לב לשם של השיר :) "זוזי ממני יא בהמה" :) Manowar - Wheels Of Fire - לשכוח מהבאסה לרכב על האופנוע !!!! Samson - Take It Like A Man - אל תהיה סמרטוט !!! Led Zeppelin - Baby I'm Gonna Leave You - אל תהיה סמרטוט, תהיה אתה זה שזורק אותה !:) לפי דעתי בסופו של דבר גם כל שיר של מוטורהד יגרום לך להעלות חיוך. הם כסחיסטיים מדיי בשביל להרגיש ביאוס :)

tpye o negative

תנסה לשמוע את הדיסק bloody kisses שלהם, יש שם שיר שנקרא black no.1 לדעתי הוא יתאים לך עכשיו, במיוחד השורות: Loving you was like loving the dead fucking you was like fucking the dead.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר