אז מה קורה אנשים

אז מה קורה אנשים

מסתבר שאני מתגעגע לכאן, לאווירה, לאנשים, לוויכוחים האינסופיים וסתם כי משעמם לי ללמוד למבחן באזרחות... :) בכל מקרה מה אתם שומעים לאחרונה ? משהו מעניין ? חדש ? מרגש ? אני בכל אופן שומע הרבה ג'אז בעיקר הרכבי ביג בנד נחמדים וקצת פיוז'ן. בנוסף אני שומע גם הרבה פרוגרסיב רוק ישן ( Camel, Rush, Pink Floyd ) וגם פרוג רוק חדש ( Royal Hunt, Flower Kings, Cairo ) וכמובן מנגן בגיטרה !!! אז מה אתכם ? מה אתם עושים חוץ מלשמוע מטאל ?

מה אנחנו עושים חוץ ממטאל?

אני עסוק בעיקר בלעבוד, לגדל את הדור הבא של אוהדות בית"ר,לסעוד חבר חולה סרטן (הבאתי לו 50 דיסקים כדי שיתעודד),להגדיל את המינוס בבנק, וזהו פחות או יותר. איך החיים מחוץ לעולם המטאל? בדיוק היום בדרך לעבודה שמעתי את angel dust וחשבתי עליך עם הכינוי שלך. אני אישית ממשיך להנות מהעולם המוזיקלי המוגבל שלי :)

אני חופר צבאי בראשם של חיילים בצורה זו או אחרת

אני מדלגת לי

בין מבחן זה לאחר, בין עבודה בקולנוע זאת או אחרת, בין בוק ריפורט באנגלית לזה שבספרות....חוץ מזה...הכל יופי טופי.

עובדת מאוהבת מתמרנת בין שלושה פורומים.

לדעתי העיסוק העיקרי שלך בזמן האחרון הוא:

עדכון שורת הטאג ליין בפורום. בזמן האחרון אנשים בפורום פה הפציצו לכל כיוון.. ראויות לציון הם השורות של: יותם - עד עכשיו אני באמצע המשפט - זה הסימביוסיס וחצי האלוהות. כל פעם שאני רואה את המשפט אני בודק האם אני בפורום הנכון :) הראל - הקלות הבלתי נסבלת של השגת אנדרגראונד בארץ לעומת המיינסטרים. דורון - משפט המפלצת. כל משפט מאתגר את הקשקשים שמעל ראשי :) דרך אגב, עניתי לך... תקציר: התשובה חיובית.

LOL. אני חייבת להודות שמציאת טאג ליינים חדשים

ומעניינים מהשלל הרב שאתם משאירים כאן - הוא אחד הדברים היותר כיפיים בלנהל פורום.

אני? הצלחתי לאתגר מישהו אינטלקטואלית?

מי היה מאמין!!! ואללה תודה! אם לא אתה לא הייתי שם לב בכלל שהמשפט שלי נכנס לטאג ליין.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר