רוצים להמליץ , אוהבים להמליץ? תמליצו לי!

אין לי מה לשמוע! אהבתי הרבה להקות רוק ומטאל עד עכשיו לא אלאה אף אחד בפרטים(אלא אם כן הוא רוצה) ודי שבעתי מהכל... אני לא אומר שהפסקתי לאהוב משהו אני פשוט מחפש להקה\להקות חדשות להכיר ולשמוע נ.ב - יצא לי לשמוע קצת גות מטאל ואני די אוהב קריידל אבל אל תמליצו לי על סתם להקות עם צרחות ותופים ברקע תודה על ההמלצות שאני מקווה שיבואו SLASH

שלושת הדיסקים שבמערכת שלי ברגע זה:

dreaming neon black- nevermore light of day, day of darkness- green carnation images and words- fream theater כל אחד מלמיליאן (-:

DREAM RULEZ

אני מכיר ואוהב DREAM THEATRE אהבתי מאוד את IMAGES במיוחד את ANOTHER DAY לא יודע למה פשוט נדבקתי לשיר הזה מה שכן יצא לי לשמוע את הדיסק האחרון שלהם והוא די ממוצע בקיצור אכזבה..... ותודה אני אבדוק את הלהקות האחרות בהקדם... דרך אגב אני עדיין פתוח להמלצות....להקה אהובה מישהו?

DREAM טובים

אני מכיר ואוהב כבר המון זמן DREAM THEATRE אהבתי מאוד את IMAGES במיוחד את ANOTHER DAY לא יודע למה פשוט נדבקתי לשיר הזה מה שכן יצא לי לשמוע את הדיסק האחרון שלהם והוא די ממוצע בקיצור אכזבה..... ותודה אני אבדוק את הלהקות האחרות בהקדם... דרך אגב אני עדיין פתוח להמלצות....להקה אהובה מישהו?

על מה אתה רוצה שנמליץ?

איזה סגנון לא אמרת, לא אמרת מה אתה מכיר, כלום! דברים קלילים יותר:rush, queensryche דברים מרקידים יותר:ministry, rammstein דברים עצבניים יותר:biohazard, pantera, sick of it all דברים עצובים יותר:,type o negative,opeth,paradise lost ולסיום, אהובי הקהל (ת'ראש):testament,slayer,anthrax,overkill,exodus,kreator,megadeth,metallica נקווה שעזרתי.

בא תנסה סגנון שונה ...

הסגנון של אלו מאוד מוזר אבל בעל אייכויות (לטעמי) :) Dreams of sanity - להקה שמורכבת משתי זמרות ! ועוד 5 אנשים על כלים שונים עושים משהו בין אופרה למטאל, מאוד מעניין ומומלץ. Lacuna Coil - מטאל פשוט ולא מסובך 6 חברים (כולל זמר וזמרת מעולה) Saliva - כמעט Power metal אבל רגע לפני הם עצרו ועשו משהו משובח :) The Civilian Project - תום מורלו וכריס קורנל ניסו לעשות משהו ביחד - מוזר אבל מעניין. Tiamat - מטאל בעל אווירה מיוחדת מאוד, אישית הייתי ממליץ לך לשמוע את Wildhoney לפני כל השאר בשביל להכנס לראש שלהם. צריך עוד ? יש עוד המון ... :)

DREAM טובים

אני מכיר ואוהב כבר המון זמן DREAM THEATRE אהבתי מאוד את IMAGES במיוחד את ANOTHER DAY לא יודע למה פשוט נדבקתי לשיר הזה מה שכן יצא לי לשמוע את הדיסק האחרון שלהם והוא די ממוצע בקיצור אכזבה..... ותודה אני אבדוק את הלהקות האחרות בהקדם... דרך אגב אני עדיין פתוח להמלצות....להקה אהובה מישהו?

אם אתה כבר אוהב את Dream Theater

שמעת את Liquid Tension Exp. ? הלהקה בנויה מרוב חברי Dream Theater רק שכל הדיסקים שלהם אינסטרומנטלים. קשה להתרגל לסאונד של דרים בלי ג'יימס לה-ברי אבל זה לא רע.

אין לי מה לשמוע! אהבתי הרבה להקות רוק ומטאל עד עכשיו לא אלאה אף אחד בפרטים(אלא אם כן הוא רוצה) ודי שבעתי מהכל... אני לא אומר שהפסקתי לאהוב משהו אני פשוט מחפש להקה\להקות חדשות להכיר ולשמוע נ.ב - יצא לי לשמוע קצת גות מטאל ואני די אוהב קריידל אבל אל תמליצו לי על סתם להקות עם צרחות ותופים ברקע תודה על ההמלצות שאני מקווה שיבואו SLASH

אוהבת להמליץ :)

ועכשיו ממליצה...! קצת גראנג'- stone temple pilots, lady macbeth קצת רוק משובח- john frusciante, dave navaro קצת גותי- sins of thy beloved, my dying bride קצת רועש- distorted, at the gates קצת מצחיק ושטניסטי (ושוב מצחיק נורא כי זה בגרמנית)- samsas trium. have fun... ג'וד.

בא תנסה סגנון שונה ...

הסגנון של אלו מאוד מוזר אבל בעל אייכויות (לטעמי) :) Dreams of sanity - להקה שמורכבת משתי זמרות ! ועוד 5 אנשים על כלים שונים עושים משהו בין אופרה למטאל, מאוד מעניין ומומלץ. Lacuna Coil - מטאל פשוט ולא מסובך 6 חברים (כולל זמר וזמרת מעולה) Saliva - כמעט Power metal אבל רגע לפני הם עצרו ועשו משהו משובח :) The Civilian Project - תום מורלו וכריס קורנל ניסו לעשות משהו ביחד - מוזר אבל מעניין. Tiamat - מטאל בעל אווירה מיוחדת מאוד, אישית הייתי ממליץ לך לשמוע את Wildhoney לפני כל השאר בשביל להכנס לראש שלהם. צריך עוד ? יש עוד המון ... :)

Saliva?

אני מניחה שהסליבה שלך היא לא הסליבה הראפ-מטאלית נכון? :) "קליק-קליק בום..."? להקה מקפיצנית שכזו. לא שוס.

דווקא כן

הם כן אלו, רק שהשיר שאת מכירה מאוד לא מאפיין אותם. תנסי לשמוע את "The world is after me" או את "Superstar" (שהם אגב מאותו דיסק) הלהקה לא מתוחכמת יותר מידי ולא באה לחדש כלום אבל הם עושים את העבודה שלהם טוב. והתוצאה הסופית לא רעה בכלל. אם את מכירה את הלקה מMTV או מהרדיו, לרוב המדיות האלו "ננעלות" על שיר אחד ורק אותו טוחנות מה שכמובן גורם ללהקה להשמע מאוד לא קרוב למה שהם באמת עושים. ראי דוגמה NickelBack,Faith No More,Incubus ואפילו מטאליקה (רחמנה ליצלן ;) )

אה?!

Saliva? פאוור-מטאל? איפה אתה חי? סליבה מנגנים ראפ-מטאל עם נטיות פוסט-גראנג'יות (להלן החיבור של הסולן שלהם עם הסולן של ניקלבק, ימח שמם וזכרם *לקשקש ברעשנים*). למען האמת את סליבה לא שמעתי בכלל בMTV אלא היכרתי דרך אתר אינטרנט בשם Launch, וכן, שמעתי את כל האלבום הזה שלהם וגם את האלבום החדש. ואיך, איך א-י-ך אפשר להזכיר בנשימה אחת את הזוועתונים ניקלבק (*רעשנים*) ואינקבוס או איך שמבטאים אותם, שהן שתי להקות חקייניות מגעילות וחסרות אופי ולהשוותן בסדר גודל ואיכות ללהקה כמו פיית' נו מור? אתה רוצה להרוג אותי תגיד לי? :-((

חס וחלילה להרוג

אין ספק שFaith No More היא אחת מהלהקות הטובות ביותר בכל הזמנים ושמייק פאטון אליל גם בזכות עצמו (Mr. Bungle ושות') אבל זה מה שעלה לי בראש ... ברדיו ניתן לשמוע רק שיר אחד שלהם אולי שניים ... ואותו דבר עשו לFaith No More ברדיו את יכולה לשמוע רק את Easy מתי פעם אחרונה שמעת שם משהו אחר שלהם ? (בעבודה יש רק רדיו אם את תוהה למה לשמוע בכלל רדיו) ומה שאמרתי לגבי Power Metal, כתבתי שהם היו בדרך ובאמצע הפסיקו, יש מאפיינים מאוד דומים ... אבל בכל זאת זה כבר עניין של טעם. אגב Incubus לא רעים בכלל, השאר ... אמת רע.

ממליץ

טוב בואו נחדש blind guardian edguy children of bodom iced earth rhapsody luca turlli וכו

איך אפשר? איך אפשר?

לתת רשימה של פאוור בלי גאמה ראי, הפאוריסטים הגדולים ביותר?

חס וחלילה להרוג

אין ספק שFaith No More היא אחת מהלהקות הטובות ביותר בכל הזמנים ושמייק פאטון אליל גם בזכות עצמו (Mr. Bungle ושות') אבל זה מה שעלה לי בראש ... ברדיו ניתן לשמוע רק שיר אחד שלהם אולי שניים ... ואותו דבר עשו לFaith No More ברדיו את יכולה לשמוע רק את Easy מתי פעם אחרונה שמעת שם משהו אחר שלהם ? (בעבודה יש רק רדיו אם את תוהה למה לשמוע בכלל רדיו) ומה שאמרתי לגבי Power Metal, כתבתי שהם היו בדרך ובאמצע הפסיקו, יש מאפיינים מאוד דומים ... אבל בכל זאת זה כבר עניין של טעם. אגב Incubus לא רעים בכלל, השאר ... אמת רע.

אני רוצה לעמוד על זה פעם אחרונה

המושג פאוור מטאל מייצג להקות הבי מטאל מהירות ומלודיות בדר"כ - צאצאי הלווין הגרמנית- להקות כמו אדגאיי, ג'אג פנזר, ג'ייקובס דרים - ולפעמים נוטות לשימוש באופרה (נייטוויש, אבנסטסיה) או קלידים באופן בולט- כפאוור-פרוגרסיב מטאל (סימפוני איקס, ראפסודי) או כיוון קצת יותר ת'ראשי (אייסד ארת', בליינד גארדיין). הפאוור מטאל שאת/ה מתייחס/ת אליו הושרש בעקבות דבריהם של פנתרה - שהם מנגנים פאוור מטאל - אבל דברי להקה אחת יצרו בלבול בכל העולם למה שאני מעדיף לקרוא לו "ניו-סקול ת'ראש מטאל" - פנתרה, והולכי דרכם משין-הד, רקלושן, גוזפלש, פיסינג רייזורס עד לניו-מטאל כמו סליפנוט, סיסטם אוף אה דאון ודפטנוס. הכל תהליך. יש לדעתי תקופת ביניים בין אולדסקול ת'ראש כקריאטור ואוברקיל לבין ניוסקול ת'ראש כמו פנתרה ונוורמור. אין לו שם, אני קורא לו "מידסקול ת'ראש" וזה המקום בו ת'ראש מטאל קצת "מתחנחן" ולוקח חלקים בהבי-מטאל. מטאליקה, מגה-דת' קריאטור, טסטאמנט, אוברקיל- כולם היו בעלי אלבומים בינוניים בכבודתם (האלבום השחור, קאוונטדאון טו אקסטינקשן, רינואל, ריטואל, נקרושיין בהתאמה) הם לדעתי אלבומי המידסקול.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר