אנשים, תמליצו לי על טראש גרמני שאיננו קריאטור/דסטרקשן/סודום...

מכיוון שאלו כבר מיוצגים אצלי היטב. הצעות והמלצות יתקבלו בברכה.

ת'ראש רצית? לדן פנית!

אז ת'ראש גרמני אתה אומר? הממ... 1. Iron Angel 2. Paradox 3. Holy Moses 4. Living Death 5. Vendetta זהו האמת... אני לא מצליח להיזכר בשום להקות ת'ראש מגרמניה חוץ מאלו... אני בטוח שיש עוד.

דן, תרגע, זה עמית, ואין לו ציצים (עד כמה שאני יודע)

עמית יא שלומפר, שכחת להחליף ניק!

מה קשור?

שים לב שרשמתי "אתה" P:

בל נשכח את

Assassin Deliverance Morgoth Tankard יש ודאי עוד מאות

Morgoth

אני אמור לקבל את אודיום בשבוע הקרוב

ואת אנקל טום.

אמנם זהו פרויקט מד שעסקו הוא בעיקר הומור בירה, ושירה על אותו משקה תוסס, אבל זה עדין טראש ועדין גרמני. יותם, תענה באיי סי קיו... משעמם היום, אני יודע.

Morgoth

אני אמור לקבל את אודיום בשבוע הקרוב

יש את סאדוס...

הם לא מגרמניה אבל הם נשמעים כמו שילוב של קריאייטור וקצת דת' טכני. מורגות' הם דת' מטאל, ואחר כך הם עברו לאינדסטריאל או משהו כזה.

מורגות' הם אחלה

עוד כמה המלצות...

אגב, כמו שישראל הטרוריסט כבר אמר, מורגות' זה דת' מטאל. להקות ת'ראש. Exumer ת'ראש (מגרמניה). Necrodeath מזכיר את ימי קריאטור הראשונים בחומר שעד 1989 (מאיטליה). Baphomet ת'ראש/דת' טכני במקצת (מגרמניה). Living Death ת'ראש (מגרמניה). Nocturnal Breed ת'ראש אגרסיבי עם שירת בלאק (מנרווגיה). Merciless ת'ראש/דת' (משבדיה). ויש עוד מלא להקות ת'ראש מעולות אחרות...

אומו

כבר הזכרתי את Living Death ומה אתה מביא לו להקות מאיטליה ושוודיה, הוא ביקש גרמניה!

הממממ בעעע...

קודם כל לא שמתי לב שכתבת ליבינג דת' :) שנית, נאקרודת' של עד 1989 נשמעים יותר גרמנים ממה שליבינג דת' ישמעו אי פעם אז מה זה משנה שהם איטלקים? חוץ מזה, אלו להקות מעולות, שישמע! למי אכפת שלא כולן מגרמניה! ועוד המלצה: Terror Squad: למי אכפת בכלל שהם יפנים. DeadHead: למי אכפת שהם הולנדים.

ת'ראש רצית? לדן פנית!

אז ת'ראש גרמני אתה אומר? הממ... 1. Iron Angel 2. Paradox 3. Holy Moses 4. Living Death 5. Vendetta זהו האמת... אני לא מצליח להיזכר בשום להקות ת'ראש מגרמניה חוץ מאלו... אני בטוח שיש עוד.

......................................................

הנה עוד, בנוסף למה שכתבתי למטה... Poltergeist Grinder Slaughter אומנם הם קנדים אבל זה ת'ראש ברברי מצויין. Agony הגרמנים

אנשים, תמליצו לי על טראש גרמני שאיננו קריאטור/דסטרקשן/סודום...

מכיוון שאלו כבר מיוצגים אצלי היטב. הצעות והמלצות יתקבלו בברכה.

rammstein

rammstein

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר