שאלה לי

שאלה לי

עבור ספר המחזור שלנו אנו צריכים לחשוב על להקה (הרכב של מינימום שני אנשים) ואז להתאים כל אחד לחבר בלהקה שהכי דומה לו וכד'... עולה לכם איזה שם של הרכב בעל שני חברים, במקרה? ובכלל מה אתם הייתם בוחרים במקרה כזה, או אם לנסח מחדש: איזה חבר מאיזה הרכב אתם הכי מזדהים עמו/דומים לו? תודה

סליפ לס ודיאבוליק מסקארייד הם הרכבים זוגים

וגם Tenacious D ...

יאללה גיא, משומה כתבתי סליפ לס ולא סליפלס, סילי מי

שאלה לי

עבור ספר המחזור שלנו אנו צריכים לחשוב על להקה (הרכב של מינימום שני אנשים) ואז להתאים כל אחד לחבר בלהקה שהכי דומה לו וכד'... עולה לכם איזה שם של הרכב בעל שני חברים, במקרה? ובכלל מה אתם הייתם בוחרים במקרה כזה, או אם לנסח מחדש: איזה חבר מאיזה הרכב אתם הכי מזדהים עמו/דומים לו? תודה

הממ...

Godgory זה שני אנשים, גם Satyricon היו פעם... ודורון אומר שאני מזכיר לו את וארג (נו באמת, אני עד כדי כך חסר טאקט? טוב, טוב, לא כולם בבת אחת...), אז נתפשר על זה, נגיד. ולא, וארג לא הומו, שתוק כבד, וידה.

יש גם את אגרפוביג נוסבליד.

שאלה לי

אם היו שואלים אותי מה אני יחסית להרכב

הייתי טוען לכתר של "פיליפ אנסלמו הישראלי". מקסימום הרכבים, מינימום השראה.

חחחח, ת'מלך... אבל פיל אנסלמו הישראלי זה כבר הסולן של ראטל סנייק...

אני הייתי... אני חושב שהגרסה האשכנזית לג'ף טייט, בקשר לאופי אין לי מושג... אולי פראנק זאפה?

הממ...

Godgory זה שני אנשים, גם Satyricon היו פעם... ודורון אומר שאני מזכיר לו את וארג (נו באמת, אני עד כדי כך חסר טאקט? טוב, טוב, לא כולם בבת אחת...), אז נתפשר על זה, נגיד. ולא, וארג לא הומו, שתוק כבד, וידה.

תמיד חשבתי על עצמי כדמוי ג'יימס הטפילד...

תמיד הייתי ותמיד אהיה אלכוהוליסט :) וגם אידיוט, בהרבה מקרים...

חחחח, ת'מלך... אבל פיל אנסלמו הישראלי זה כבר הסולן של ראטל סנייק...

אני הייתי... אני חושב שהגרסה האשכנזית לג'ף טייט, בקשר לאופי אין לי מושג... אולי פראנק זאפה?

מחשבה נוספת - אני לא יכול להיות פיליפ

אני לא צורך סמים או אלכוהול, הוא מצידו לא צורך מים. אני הייתי מתיימר להיות הקול והאטיטוד של צ'אק שולינדר, להוריד את הקטע של הגיטרה והכתיבה, אבל זה גם יומרה מדי. הייתכן שאני צ'אק ביילי הישראלי ואני פשוט עוד לא יודע את זה ? או מת'יו בארלוו ? או סטיב "סוזה" ? או עודד מנשה ?

שאלה לי

אני יכולה להיות אזגתות?

סקוט איאן ללא ספק.

בלתי נלאה, אינטליגנטי, ומעל לכל משעשע. חוץ מזה שלא הייתי צריך לעבור עוד פעם ברית מילה. אחריו פיט סטיל.

אני מתיימר להיות הרוב הלפורד הישראלי (רק תסתכלו על התמונה ותבינו (: )

שופו בחיאת לא פוזאיסט ? :) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

סליפ לס ודיאבוליק מסקארייד הם הרכבים זוגים

גם Carnival In Coal

אני מתיימר להיות הרוב הלפורד הישראלי (רק תסתכלו על התמונה ותבינו (: )

שופו בחיאת לא פוזאיסט ? :) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתה לא יכול להיות הלפורד, אתה סטרייט מדי.

סתם, בצחוק. P= ברור שת'הומו :-)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר