אני יודע שזה לא ממש מתאים לפורום הזה, אבל סקר קטן בנוגע למטאליקה

כן אולי יש למטאליקה קהל עוין אבל אני מניח שכולם יכולים להעריך לפחות את התקופה המוקדמת שלהם... ותמיד, בגלל שהם הפכו בעצם ללהקת בנים כבדה, עולה השאלה : "את מי אתם הכי אוהבים ממטאליקה" ? כן כן שמעתם נכון. כל התקופות. כל הזמנים. אפילו דייב מאסטיין נחשב. אפילו רון מגובני לצורך השעשוע :) אני אישית הכי אוהב את לארס. הוא פשוט אוהב מוזיקה טובה. NWOBHM :) גם הוא וגם דייב מאסטיין :)

לארס.

ולאו דווקא בהקשר המוזיקלי. הבחור הזה פשוט חריף, נחש ואיש עסקים למופת. הוא חתיכת מניאק ואני מעריכה את זה מאד בגלל שלא איכפת לו מזה. במשך כל שנות פעילות הלהקה לארס היה הכוח המניע מאחורי הקלעים ודובר הלהקה בעוד שאר חברי הלהקה נתפסו בעיניי כחבורת דבילים. לארס הוא התגלמות ה"קטן קטן אבל ממזר" האולטימטיבית. ואני בחיים לא אשכח את הפרצוף שלו באחד הטקסים של MTV כשיוצר נאפסטר עלה להגיש את אחד הפרסים עם חולצה של מטאליקה. הבן אדם ירה ברקים מהעיניים - לא צחוק!

ליהיא!!! אוף איתך!!!!!

יש גבול לכמה שאת יכולה להוציא לי את המילים מהפה. ועכשיו אין לי מה להגיד. אבל אני גם חולה על דייב...

קליף, כי הוא מת

סתאם קירק בגלל הפוזה המפיו-ערסית משהו שלו

מפיו-ערסית?

לי הוא דווקא תמיד נראה כמו מתרומם עדין נפש :)

דייב מאסטיין, ללא ספק.

Megadeth עדיפים בעיני על Metallica, ותמיד יהיו. אבל מהחברים היותר "קבועים" של Metallica... אני אבחר בקירק האמט, סתם בגלל שהוא אוהב את HP Lovecraft.

בטח שמאפיו-ערסית

מבט אחד מספיק, השער, השפם, סגנון הלבוש ומגבעת שהוא לובש לפעמים. פשוט זה

טראמפ על השירשור- צ'אט עכשיו

מפיו-ערסית?

לי הוא דווקא תמיד נראה כמו מתרומם עדין נפש :)

לי הוא נראה כמו דאון.

מזכיר לי בטרוף את הזומבי של משפחת אדמס.

כן אולי יש למטאליקה קהל עוין אבל אני מניח שכולם יכולים להעריך לפחות את התקופה המוקדמת שלהם... ותמיד, בגלל שהם הפכו בעצם ללהקת בנים כבדה, עולה השאלה : "את מי אתם הכי אוהבים ממטאליקה" ? כן כן שמעתם נכון. כל התקופות. כל הזמנים. אפילו דייב מאסטיין נחשב. אפילו רון מגובני לצורך השעשוע :) אני אישית הכי אוהב את לארס. הוא פשוט אוהב מוזיקה טובה. NWOBHM :) גם הוא וגם דייב מאסטיין :)

להוציא את דייב הפה הכל יכול

ואת רון מקגבני מאייר הסרטים המצויירים הכה קשוח, אני בוחר בג'יימס - בחירה הפוכה לגמרי מזו של ליהיא. האיש, גורילאי ככל שיהיה, למרות שהוא מתנשא לגובה של מטר שמונים ושמונה, ואפשר לתאר אותו כויקינג ת'ראש בשנותיו המוקדמות וקאנטרי-קוף במאוחרות, האיש הזה כתב -הכל- ואם לא הכל אז את כל החלקים הטובים לפחות. קיל אם אול הוא יצירה בלעדית של ג'יימס ודייב (לארס דחף עצמו לכל שיר שהוא טען ש"צריך להיות עוד פזמון או הבית הזה צריך לחזור שוב בסוף השיר" בצורה שרירותית - מלבד מוטורברת' הענק שג'יימס עמד על שלו והשאיר אותו כמו שהוא צריך להיות) רייד ד'ה לייטנינג זה יצירה מופתית של ג'יימס דייב בארטון וקירק (אני שוב אתעלם מלארס- הילד לא מלחין ולא בטיח) שירים כמו קריפינג דת' ופייט פייר ווית' פייר -מי עוד יכול להעניק את הויזואליות של מכת בכורות ומלחמת עולם שלישית דרך מוזיקה ? מי ? רולינג סטונס ? בלונדי (עאלק אטומיק)... מאסטר אוף פאפטס, אנד ג'אסטיס פור אול =- אני צריך להסביר ? ייזקפו לקירק סולואים קורעי שיניים באלבומים ההם, אבל הקרדיט ילקח ממנו על הריפים הזוועתיים בלואד ורילואד ואף באלבום השחור - תן לג'יימס לכתוב לבד- מאמא סייד עדיף על הירו אוף ד'ה דיי ! אם כי אני בטוח שאם ג'ייסון היה מעניק לו רק 10% מהכתיבה שלו כפי שהוא נתן 100% בפלוטסאם אנד ג'טסאם - היינו מקבלים פה לפחות איזה אלבום סלייר פוגשים את פריסט - עד הסוף המר (והשחור של בלאקאנד לדוגמה). היידה ג'יימס - גם הליריקה שלו בין היפות שקראתי, מטאליקה בכלל הלהקה עם הליריקה שמתחברת בצורה הכי טובה למוזיקה (מה שלמגה-דת' יש קצת בעיה - למרות שדייב לעצמו כותב יותר טוב, הוא לא מצליח לחבר לזה לחן שיהיה ויזאולי באותה צורה, נסו לדמיין את סנאטריום...עובד נכון ? עכשיו נסו לדמיין את יות'נזייה...אה.?)

המילים של מגדף לא תמיד לא מתחברות עם המוזיקה

סתם לדוגמה קח את טריין אוף קוסיקווינסז (רכבת ההשלכות), קאונטדאון טו איכסטינקשן (כל הדיסק, שאגב, דיסק פולחן חוץ מ asses in your mouth). מגדף דווקא יודעים לחבר מילים ולחן. בוא נאמר שהם לא הילד הגרוזיני שמנסה להכניס בכוח את העיגול לחור של הריבוע...

דווקה את השיר הטוב ביותר של מגה דת' אתה מוציא מקאונט דאון?

בגדול ג'יימס.

הקול, הנוכחות, הקצב זה ג'יימס. כשיש לו מרץ הם רצים. כשהוא עייף מטאליקה מתעייפים. אבל משום מה לאחר תקופה די ארוכה פיתחתי חיבה לג'ייסון. הבן אדם קפץ ראש לתוך הנעליים שכל עולם הרוק/מטאל הסתכל אליהם. ספג אש מכל הכיוונים, כולל מחבריו ללהקה. ניסה לשמור אותם כמה שיותר במטאל. וכשלא הלך פרש. האמת שאני לא יודע מהי בדיוק סיבת הפרישה. זה היה בשלב שזה לא כ"כ עניין אותי. וגם כשקצת פיזרתי עניין הדיווחים היו סותרים. חוץ מזה שצהובונים אינו השטח שלי.לגייסון שמורה חיבת האנדרדוג שלי. אגב מה יש לבנות עם לארס... גם ידידה שלי לשעבר זו שהופיעה בטרייד קודם (עזבה את המטאל וזכרה לטובה) היתה קרועה על לארס... בין השאר בגלל שהוא יפה (?) למרות שאין לזלזל בה..היא אהבה מטאל מהסיבות הנכונות וניסתה לטפח קריירה כמתופפת... אולי אחוות קולגות (?) היא גם כן טענה שהוא קשקשן בלתי נלאה. ד"א מהסתובבות ברשת הוא החבר הכי שנוא כנראה. בדר"כ הכינויים שמוצמדים אליו זה: גמד, אלף, והומו... בד"כ ביחד לפעמים יש כמה שמוצאים דרך לגוון. elvish, dwarf fag . לפעמים סתם החבר של שון פן בקריצה. מסתבר שקצת מידע צהוב בכל זאת זרם אלי. נחיה עם זה.

לארס יפה? פספסתי משהו

הראל היה אומר על זה...

זה משהיא אמרה (ידידה שלי) אני לא צד בעסק. תראי הוא לא עמד אצלה בשורה אחת עם אקסל רוז ,סבסטיאן מסקיד, וננו מאקסטרים (אויש להקה שממש שנאתי) אבל היא אמרה שיש לו ביבי פייס. טוב היא היתה בת 15 ההורמונים זרמו אז. בחיי שאני מוריד את הפורום היום לדרגת צהובון. ממש הסאן.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר